Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle stworzył, co większość z nich zapożyczył ze słowiańskich wierzeń. ;)

Nietopyrze też?

 

:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...chyba trzeba będzie jeszcze raz przypomnieć sobie książki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczał, ale prawie każdy został przez niego na tyle przekształcony, że nie przypomina swojej mitologicznej wersji. Wiem bo temat na maturze ustnej miałem o tym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczał, ale prawie każdy został przez niego na tyle przekształcony, że nie przypomina swojej mitologicznej wersji. Wiem bo temat na maturze ustnej miałem o tym :E

Jasne, w żadnym wypadku nie neguję wkładu Sapkowskiego. ;) Wręcz przeciwnie, to jeden z moich ulubionych pisarzy, nie tylko polskich.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle stworzył, co większość z nich zapożyczył ze słowiańskich wierzeń. ;)

Dla hamburgerowców to i tak nieznane rzeczy są :terefer:

 

Nietopyrze też?

 

:E:E

Ciii, nie wywołuj Nietopyrza z lasu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietopyrze też?

 

:E:E

Jak to szło? Nietopyrze, nietopyrze tu są! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potrzeb gry może to być Regis, przywrócony w delikatnie "niedokończonej" postaci, stąd maska. Taki fast regen. :E Naciągane jak diabli, ale akurat w tym przypadku chyba nie tylko ja przymknąłbym oko.

Ja już przymykam oko na pojawienie się Eskela, Lamberata i Vessemira, którzy przecież byli prowadzeni na szafot w przepowiedni Ciri, która sprawdziła się w przypadku Cöena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regis o ile dobrze pamiętam chodził normalnie za dnia, a całe te hollywoodzkie zabobony na temat wampirów to pic na wodę -Jaskier się go o wszystko wypytywał Geralt kazał mu zawrzeć mordę bo za dużo kłapał i się czaił (bał) Regisa czy mu czasem nie odwali i nie zacznie z nich po nocach krwi upuszczać :P

One nie mają nic wspólnego z Hollywoodem.

 

To na 100% nie Regis. Po ucięciu łba regenerował się 50 lat, a Vilgefortz zrobił przecież z niego maź. Po czymś takim regeneracja musi trwać o wiele dłużej. Dijkstra był wysoki, gość z trailera nie jest, bądź w takiej pozie nie wygląda na wysokiego.

Sorry za spoiler :)

Ja bym nie stwierdzał niczego "na pewno". Jak napisał TheMr., ścięcie łba było dawno temu, a chyba nie było nigdzie jasno napisane, że z wiekiem regeneracja trwa tak samo długo.

 

Na kanale CDPR pojawiły się zwiastuny w wersji z m.in. niemieckim i rosyjskim dubbingiem. Ot, dla porównania.

https://www.youtube.com/user/CDPRED/videos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie Pre-order na Wiesia 3 jest na pierwszym miejscu w bestsellerach (44 ojro) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie smuci brak filmików na temat np. ulepszonego systemu walki, coś mi się zdaję że rozgrywka nie będzie się zbyt mocno różnić od poprzednika w innym przypadku wydaje mi sie że już by się pochwalili zobaczymy co na E3 pokaża :P Tak czy inaczej zakup obowiązkowy :)

Edytowane przez Heolix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanale CDPR pojawiły się zwiastuny w wersji z m.in. niemieckim i rosyjskim dubbingiem. Ot, dla porównania.

https://www.youtube.com/user/CDPRED/videos

 

TheHuberix 1 dzień temu

TO NIE JEST DUBBING ! My mamy orginalną wersję językową. To Polska gra !!!

 

Chyba się komuś pomyliła "trójka" z "jedynką". Do tego "polska" jako epitet z dużej :E Hyhy. Dubsync pod angielską wersję językową, Charles Dance jako cesarz i dalej myślą, że polska dźwiękówka jest tą oryginalną :lol2:

Edytowane przez Zarun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie powalił, mega epicka gra się szykuje - szkoda ze przyszly rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie smuci brak filmików na temat np. ulepszonego systemu walki, coś mi się zdaję że rozgrywka nie będzie się zbyt mocno różnić od poprzednika w innym przypadku wydaje mi sie że już by się pochwalili zobaczymy co na E3 pokaża :P Tak czy inaczej zakup obowiązkowy :)

REDzi bardzo dobrze żonglują materiałami, nie pokazuja za dużo więc nie będą się później musieli tłumaczyć że pokazali coś, a teraz tego nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

a kiedy będzie pokazany jakiś gameplay? Bo to co pokazują to takie szczątki, że dużo nie można wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3, będzie też nowy cinematic od Platiage Image

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie Pre-order na Wiesia 3 jest na pierwszym miejscu w bestsellerach (44 ojro) :thumbup:

Fajnie, tylko jaką dali cenę. ;) Dla osoby, która ma 1/2 cena wynosi raptem 37,99 euro.

Większość gier AAA kosztuje przed premierą na Steamie 45-55 euro (nieco mniejsze 35-39 euro), więc nie dziwota, że takie branie jest na Wiecha (pomijając to, że o grze teraz jest głośno za sprawą konferencji). Jak dla mnie się strasznie nisko wycenili.

Natomiast cena w Polsce standardowa. :E

 

Trochę mnie smuci brak filmików na temat np. ulepszonego systemu walki, coś mi się zdaję że rozgrywka nie będzie się zbyt mocno różnić od poprzednika w innym przypadku wydaje mi sie że już by się pochwalili zobaczymy co na E3 pokaża :P Tak czy inaczej zakup obowiązkowy :)

Zmienili system walki - można poczytać w tekstach osob, które widziały gre w akcji. To na razie mało, ale...

 

a kiedy będzie pokazany jakiś gameplay? Bo to co pokazują to takie szczątki, że dużo nie można wywnioskować.

 

... ale na E3 się zmieni. Będzie 45-minutowy pokaz (prawdopodobnie zza zamkniętymi drzwiami), ale na pewno wszyscy zobaczą grę w akcji (zapis rozgrywki, nie kolejny zwiastun).

W pierwszym, konferencyjnym dniu Wiedźmin 3 będzie miał "na antenie" 30 minut. Możliwe więc, że nie zobaczymy tyle, ile prasa, ale na pewno coś. ;)

 

E3: http://pclab.pl/news58038.html

Wiedźmin 3 będzie o 1:30 z poniedziałku na wtorek (9/10 czerwca), ale mówi się też, że gra będzie również na konferencji Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast cena w Polsce standardowa. :E

Niby droższy od W2 który sugerowaną niby miał 99zł, a taniał masakrycznie. W premierę w Saturnie za 79 kupiłem :P

 

Na forum wiedźmina, kiedyś też poruszali tę sprawę, że gra jest za tania i przez to może być traktowana jako jakiś bobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się komuś pomyliła "trójka" z "jedynką". Do tego "polska" jako epitet z dużej :E Hyhy. Dubsync pod angielską wersję językową, Charles Dance jako cesarz i dalej myślą, że polska dźwiękówka jest tą oryginalną :lol2:

Ogladając trailery w polskiej i angielskiej wersji (najlepiej te bezkompresji) zauważysz, że obie wersje mają przygotowany odzielny dubsync. Widać ro wyraźnie ale musisz obejrzeć uważnie oba fragmenty w krótkim odstępie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta cena sztucznie zawyżana na Steam aż odpycha, co to ma być, przecena z 59.99€ jak od początku gra oscyluje koło 40€ bez zniżek? Gdyby pokazali od początku, że można tworzyć gry AAA w okolicach 40€ to miałoby to większy wpływ na tych wszystkich "żydów" którzy sprzedają premierowe gry za 50-60€ via Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa w momencie premiery/niedalekiej przyszłości na wersję PL jeśli zdecyduję się na preorder Steamowski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedali juz wszystkie edycje kolekcjonerskie :) 8897 sztuk :) a ciekawe ile poszlo juz podstawowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedali juz wszystkie edycje kolekcjonerskie :)

 

 

Nie wszystkie bo na Xbox One można nadal zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin - jedyny poza kilkoma szybko taniejącymi perełkami ostatnich lat przypadek, gdy według graczy gra jest/staje się zbyt szybko za tania :E

 

Zeby nie było - uważam tak samo.

Battlefield: Psiarnia na PC w sugerowanej cenie 169 (czy nawet 179!) zł..

 

Polacy - zawsze wydymani przez los i historię. I zawsze niedocenieni. :)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby droższy od W2 który sugerowaną niby miał 99zł, a taniał masakrycznie. W premierę w Saturnie za 79 kupiłem :P

 

Na forum wiedźmina, kiedyś też poruszali tę sprawę, że gra jest za tania i przez to może być traktowana jako jakiś bobek.

Wiedźmin 2 miał cenę sugerowana 119,99 zł, ale poza tym masz rację - w dniu premiery można było kupić grę za mniej niż 80 zł (sam kupiłem za 74,90 albo 78,90 w MM).

Twórcy nie kryli się, że robią cRPG-a mniej rozbudowanego (jakieś dwa razy mniej rozbudowany niż "jedynka") i przynajmniej dali cenę adekwatną do produktu.

 

Ogladając trailery w polskiej i angielskiej wersji (najlepiej te bezkompresji) zauważysz, że obie wersje mają przygotowany odzielny dubsync. Widać ro wyraźnie ale musisz obejrzeć uważnie oba fragmenty w krótkim odstępie czasu.

Jeszcze odnosząc się do wypowiedzi Zaruna, dodam, że, o ile pamietam, to był problem z lipsyncem w Wiedźminie 1, w przypadku którego chyba najpierw powstawała angielska wersja. W kolejnych odsłonach obie powstawały bodaj równocześnie.

 

Tylko ta cena sztucznie zawyżana na Steam aż odpycha, co to ma być, przecena z 59.99€ jak od początku gra oscyluje koło 40€ bez zniżek? Gdyby pokazali od początku, że można tworzyć gry AAA w okolicach 40€ to miałoby to większy wpływ na tych wszystkich "żydów" którzy sprzedają premierowe gry za 50-60€ via Steam.

Nie jest sztucznie zawyżana, tylko takie są standardowe ceny sugerowany gier na Zachodzie. Rabaty przy zamówieniu przedpremierowym są mniejsze niż te, które zrobił CD Projekt w przypadku Wiedźmina 3. Najwidoczniej wydawca uznał, że uda się zarobić odpowiednio dużo przy niższej cenie. Może dzięki temu będziemy słyszeć krótko po premierze o kilku milionach sprzedanych egzemplarzy (cyfry może będą robić wrażenie, jeśli faktycznie uda się odnieść taki sukces, no ale nie da się ukryć, że konkurencja przy mniejszej liczbie/porównywalnej zarobi więcej). Myślę, że aż taka obniżka nie była konieczna, by sprzedać markę, która obecnie jest bardziej rozpoznawalna. Poza tym zapowiada sie brak konkurencji, jeśli chodzi o sandboksowe cRPG-i czy szczerze mówiąc ogólnie ten gatunek.

 

Zajrzalem z ciekawości również na Amazona (US) - cena wersji PC i konsolowych jest o 10 dolarów niższa niż np. Dragon Age'a III.

 

Czy jest szansa w momencie premiery/niedalekiej przyszłości na wersję PL jeśli zdecyduję się na preorder Steamowski?

Wszystkie wersje będą wielojęzyczne, a zatem zawierające język polski.

 

Chyba jednak był błąd na Steamie, bo teraz pokazuje mi 49,99 euro (bez poprzedniej części), co i tak jest dziwne, bo w zapowiedzi mowa o 10, a nie 17 procentach. Albo dali niższą cenę dla pierwszych pre-orderowców. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin - jedyny poza kilkoma szybko taniejącymi perełkami ostatnich lat przypadek, gdy według graczy gra jest/staje się zbyt szybko za tania :E

 

Zeby nie było - uważam tak samo.

Battlefield: Psiarnia na PC w sugerowanej cenie 169 (czy nawet 179!) zł..

 

Polacy - zawsze wydymani przez los i historię. I zawsze niedocenieni. :)

Danie przystępnej ceny to wydymanie ? :E Nie wiem po co rzucasz błotem. Idź do tematu gry od EA i tam rób smród, gdzie naprawdę należy ganić towarzystwo kopiuj-chlast za następnego crossgena z plakietką BF aby marketing się zgadzał.

 

SteamOS chwycił właśnie Wieśka :)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...