Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jeszcze szansa dostać gdzieś EK na pc? W empiku w dzień premiery tak jak było w przypadku diablo 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dwójki marzyłem, żeby zgodnie z książkowymi opisami turlanie zostało zastąpione przez piruety.. W książkach wiedzmin co i rusz wykorzystywał piruety i przełożenie tego na świat gry byłoby mega ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze szansa dostać gdzieś EK na pc? W empiku w dzień premiery tak jak było w przypadku diablo 3?

Tylko na cdp można było kupować EK, ale do premiery daleko, ludzie będą anulować swoje zamówienia, trzeba być czujnym :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością jest co poprawiać, tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Siłą rzeczy nie będą to fundamenty, ale choćby w tak często wspominanej potyczce, jeszcze chyba za mało kontroli gracz miał nad postacią lub postać nie do końca poprawnie reagowała na komendy. Tylko właśnie, to znów może być wynik marnego skilla, co przecież nie jest czymś niespotykanym na takich konferencjach. Obejrzałem jeszcze kilka razy ten gameplay na spokojnie i uważam, że powinno być dobrze. Bez rewelacji, ale lepiej niż w dwójce. Samo wyrzucenie rolla i zwiększenie wachlarzu uników na nogach robi sporą różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze szansa dostać gdzieś EK na pc? W empiku w dzień premiery tak jak było w przypadku diablo 3?

 

Na allegro za około 700zł. Hieny potworzyły konta i zarezerwowały tego ile wlezie i teraz zbijają kase sprzedając dwa razy drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze szansa dostać gdzieś EK na pc? W empiku w dzień premiery tak jak było w przypadku diablo 3?

Zapewne blizej premiery zwolni sie jakas czesc egzemplarzy, jak przyjdzie do płacenia.

Co do sklepów stacjonarnych - to na razie nie wiadomo.

 

A jaką zmianę walki byś chciał? Jak dla mnie aby było więcej animacji, combosow niż w dwójce. Irytujacego turlania juz nie ma.

To był tylko przykład.

Ale walka nie wygląda na dopracowaną, ale może to tylko złudne wrażenie (vide post Vulca).

 

Animacji będzie więcej - 96. W "dwójce" było dwadzieścia.

Tego przecież nie zobaczymy na jednym krótkim filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka musi być na poziomie batmana bądź dragon age jedynki po modach. :P Grafika wygląda na identyczną jak w poprzedniej części, w porównaniu do innych gier z E3 trochę już są w tyle choć do premiery jeszcze dużo czasu.

Edytowane przez Heolix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem, czy w końcu był gameplay czy nie, bo w ogóle nie trzymano się harmonogramu. Dying Light puszczali wtedy, gdy powinien lecieć Wiedźmin.

 

 

Był tylko że wcześniej, to samo co na konferencji ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiodłem się, spodziewałem się ze to będzie "podkręcona" dwójka :)

Ja się nie mogę już doczekać bo gra imo wygląda fenomenalnie, mam nadzieje ze będzie więcej możliwości jeżeli chodzi o "ubieranie" Wiedzmina :P W dwójce było dość słabo, mało ajtemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tylko że wcześniej, to samo co na konferencji ms

No tak się spodziewałem, bo jakby było co innego, to dawno by wypłynęło do sieci. ;)

 

Czekam teraz na dobrą jakość materiału, bo nawet ten filmik ważący ponad 350 MB ma kiepską jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gameplay z PC jest?

Mi się wydaje, że to był z X1. Jedyny błąd jaki znalazłem to nazwa eliksiru, widać, że mają trochę pracy, bo mają błędy z wyświetlaniem chyba toksyczności :D Walka jest dynamiczna, a to jak odbił strzałę wypuszczoną przez łucznika, mniam.

Rozszerzona wersja gameplaya, ktora pokazywano na Twitchu:

https://www.youtube.com/watch?v=gn6uJTHMG48

I znowu walka, to jak uderzył tego gostka razem z sekwencja, oraz uniki przed gryfem bardzo płynne ;)

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay rzucił nowe światło na walkę. Jak ktoś ogarnia to od razu lepiej wygląda, są słynne piruety, nie ma turlania się po ziemi tylko jest taki szybki odskok z 2 nóg, jak się wymasteruje to widać że można abrdzo płynnie prowadzić walkę, zresztą od razu widać że ten ktoś grał dużo w 2 na wysokim poziomie trudności, bo pierwsze co robi to od razu nakłada tarczę na siebie znakiem quen.

 

Swoją drogą ciekawi mnie jak będzie z levelowaniem i rozwojem postaci. W 2 jak już się wbiło w 1 drzewko, to do końca gry akurat się je wymaksowało, jak ktoś walnął w szermierkę, to już lach i znaków nic. Tutaj widać że tryb ciągły igni jest fajny, ale pewnie będzie gdzieś w talentach w drzewku znaków, ciekawe czy gra pozwoli pod koniec zrobić z Geralta maszynę do zabijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to był z X1. Jedyny błąd jaki znalazłem to nazwa eliksiru, widać, że mają trochę pracy, bo mają błędy z wyświetlaniem chyba toksyczności :D Walka jest dynamiczna, a to jak odbił strzałę wypuszczoną przez łucznika, mniam.

 

I znowu walka, to jak uderzył tego gostka razem z sekwencja, oraz uniki przed gryfem bardzo płynne ;)

Był z Xboksa One - CD Projekt RED to potwierdził. Co wydaje się logiczne, w koncu prezentowali ją na konferencji poświęconej nowego iksowi. ;)

 

Mnie również gameplay podoba bardziej niż po 1-2 obejrzeniu. Nie wiem, może miałem trochę inne wyobrażenie walki (liczyłem, że będzie się jednak bardziej różnić od tej z "dwójki", przy czym nie chodzi mi niuanse takie, jak animacje, brak turlania się itd, podstawa mechaniki sie nie zmieniła).

 

Tak przeglądając sobie zagranicznych graczy komentarze, to widać, że zapis rozgrywki wywołał mieszane odczucia. Niektórzy narzekali, bo w koncowej walce z gryfem jest przerywnik. :E Jak Geralt już go pokonał, to nie widzę w tym nic dziwnego/niepotrzebnego (nie mówiąc o tym, ze ucieli ten fragment na potrzeby prezentacji).

 

Dziś o 21:00 albo 22:00 czasu polskiego na IGN ma być znowu Wiedźmin 3 - więcej materiału, ale ciagle ten sam fragment. Na Gamespocie to samo.

 

Z tego 45-minutowego pokazu, na ktorym jest zapewne cos zupelnie innego, pewnie nic nie wycieknie, a jesli juz w nedznej jakosci. Ale patrząc na to, co działo się rok temu, to wyciekł tylko 1 filmik, na którym nie było prawie nic widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie tak wnioskujesz?

 

 

 

 

Nie wnioskowałem,tylko pytałem. Wychodzi na to,że jest tylko ta z x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi napisali na ich forum, że dzisiaj na obu prezentacjach będzie jednakowy, ale za to nowy gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi napisali na ich forum, że dzisiaj na obu prezentacjach będzie jednakowy, ale za to nowy gameplay

Ciekawe, ktoś wie o jakich godzinach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja rozszerzona zapisu rozgrywki z prezentacji E3 2014

 

http://www.youtube.com/watch?v=gn6uJTHMG48#t=207

 

Graficznie jest to poziom Weidźmina 2 z otwartym światem i fizyką włosów oraz sierści od NVIDII. Walka też taka jak w Wiedźminie 2 tyle że zamiast idiotycznego turlania się po ziemi podczas walki są odskoki i pirłety czyli tak jak powinno być ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej na uwadze jednak, ze jest to zapis z xbox one, a jak wiadomo tam najwyzszego poziomu grafikii nie ma. Na PC powinno wygladac jeszcze ladniej, w kazdym razie o oprawie wizualna nie ma sie co martwic, no chyba, ze ktos przymierza sie do kupna gry na xone no to wtedy moze ponarzekac, ze graficznie to samo co w2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie wierzę. Przecież nawet jak by gra wyglądała jak W2 z otwartym światem to będzie bosko. Otwarty świat w Wiedźminie na to czekałem od pierwszej części. Niech tylko poprawią i doszlifują walkę, dialogi i fabułę i szykuje się na RPG roku 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, która aktorka czy modelka robiła za wzór postaci, która stoi obok Geralta i Triss na statku w najnowszym zwiastunie? Pytam bo skądś kojarzę ale nie wiem skąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, która aktorka czy modelka robiła za wzór postaci, która stoi obok Geralta i Triss na statku w najnowszym zwiastunie? Pytam bo skądś kojarzę ale nie wiem skąd.

 

Żadna, z głowy zrobili. Wygląda jak jakiś polski lachon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyglada to bardzo w porzadku. Co do grafiki to wedlug mnie jest ok i moze zostac taka jak w 2. Chociaz dosc krotki ten gameplay. Wydaje mi sie ze gdzies czytalem, ze ma byc to 15 minut albo cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...