Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wszyscy o dodatku a ja chciałbym wiedzieć, co poprawi łatka z tym dodatkiem :E

Ten dodatek to ponoć inny "klient".

Edyta

Też uważam, że wybór muzyki do trailera niezbyt celny.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile godzin gry oferuje dodatek "Serca z kamienia", a ile "Krew i wino"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego muzyka średnia - a pamięta ktoś klip Vadera nakręcony specjalnie do jedynki? Moim zdaniem to dobrze, że zdecydowali się na odrobinę mocniejszego brzmienia niż wałkowany śpiew jakiejś babki i stukanie w bębenki po raz n-ty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nominalnie" około 12 godzin versus około 30 godzin.

jak się nie leci na oślep tylko delektuje spokojnie ten czas można pomnożyć przez 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O kurna, Bring Me The Horizon na podkładzie. Nie mogę być obiektywny - świetny dobór muzyki. :E

Dlaczego muzyka średnia - a pamięta ktoś klip Vadera nakręcony specjalnie do jedynki? Moim zdaniem to dobrze, że zdecydowali się na odrobinę mocniejszego brzmienia niż wałkowany śpiew jakiejś babki i stukanie w bębenki po raz n-ty...

:thumbup:

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie sama muzyka spoko, ale może po prostu miałem inne oczekiwania co do trailera - w sensie spokojny początek, nakreślenie fabuły i potem mocniejsze brzmienie i odpowiednia do tego akcja. ;)

Ile godzin gry oferuje dodatek "Serca z kamienia", a ile "Krew i wino"?

Nominalnie około 10 godzin na SzK i 30 godzin na KiW.

Mi pierwszy dodatek zajął blisko 15 godzin. W Krwi i Winie spodziewam się, że zabawię nawet 40h, tym bardziej, że zamierzam sprawdzić każdy zakamarek i wykonać wszystkie misje.

Ponoć szybkie przejście fabuły w KiW (przeklikiwanie cutscen itd.) zajmuje około 19 godzin.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 czy 20h? Na cdp.pl jest tak "Przygotuj się na 20 godzin nowych przygód i odkryj miejsce zupełnie inne od tych, które znasz z poprzednich odsłon serii, „Dzikiego Gonu” czy „Serc z Kamienia”.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimum 30h. REDzi podkreślali to w ostatnich wywiadach i informacjach prasowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 czy 20h? Na cdp.pl jest tak "Przygotuj się na 20 godzin nowych przygód i odkryj miejsce zupełnie inne od tych, które znasz z poprzednich odsłon serii, „Dzikiego Gonu” czy „Serc z Kamienia”.

To jest tylko orientacyjna długość gry - wiadomo, że każdy gra inaczej.

Między 20 a 30 godzin. 20 to raczej główny wątek plus może trochę pobocznych zadań, a dodatkowe 10h na resztę. Wcześniej była mowa o 20 godzinach, ale w trakcie produkcji okazało się, że zawartość się rozrosła (stąd obsuwa o kwartał).

Ogólnie ok. dwa razy bardziej rozbudowana przygoda niż Serca z kamienia.

Przypuszczam, że sprawnemu graczowi zejdzie ok. 25 godzin na całość. Jutro będzie wiadomo więcej, bo zejdzie embargo na recenzje, w niektórych bedzie pewnie wzmianka o długości. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten dodatek to ponoć inny "klient".

Raczej nie. W FAQ do dodatku na forum Redów piszą, że w dowolnej chwili można się przenosić pomiędzy Toussaint, a innymi regionami. Takie rozwiązanie w tym przypadku byłoby mało praktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie. W FAQ do dodatku na forum Redów piszą, że w dowolnej chwili można się przenosić pomiędzy Toussaint, a innymi regionami. Takie rozwiązanie w tym przypadku byłoby mało praktyczne.

Dodatek pochwali się też jeszcze ładniejszą oprawą niż w oryginale, a na dodatek będzie działać lepoej niż podstawowa wersja gry. Z tej informacji najbardziej ucieszą się pewnie posiadacze konsol. Graficzne usprawnienia i jednoczesna poprawa wydajności wynika z faktu, iż Krew i Wino był budowany niejako od podstaw i jest "niezależną jednostką" od oryginału. Oznacza to jednocześnie, iż usprawnienia w optymalizacji nie mogą być przeniesienione do podstawowej wersji gry. Szkoda.

Gamezilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre i to, nie ma co płakać. Niech nas dopieszczą tym dodatkiem do końca i podziękujmy za wspaniały całokształt. Potem czekać co z Cyberpunkiem im wyjdzie i iść dalej za nimi. Zasłużyli RED'zi na to bardzo mocno. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają wydać jeszcze jakąś nieznaną grę RPG tylko ciekawe czy prze Cyberpunkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylko orientacyjna długość gry - wiadomo, że każdy gra inaczej.

Między 20 a 30 godzin. 20 to raczej główny wątek plus może trochę pobocznych zadań, a dodatkowe 10h na resztę. Wcześniej była mowa o 20 godzinach, ale w trakcie produkcji okazało się, że zawartość się rozrosła (stąd obsuwa o kwartał).

Ogólnie ok. dwa razy bardziej rozbudowana przygoda niż Serca z kamienia.

Przypuszczam, że sprawnemu graczowi zejdzie ok. 25 godzin na całość. Jutro będzie wiadomo więcej, bo zejdzie embargo na recenzje, w niektórych bedzie pewnie wzmianka o długości. :]

M.Mamot wspominał iż ogranym beta-testerom przejście głównego wątku dodatku przy przeklinaniu dialogów to ~ 19,5 h gry.

Zmiany są w interfejsie to głownie, reszty możecie poszukać sami lub, poczekać niecałe 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy za tydzień. To nie jest żaden oficjalny komunikat, a REDZI też nie potwierdzili tych pogłosek.

Jeśli o mnie chodzi to jestem przekonany że to po prostu kolejny nowy hub, tyle ze znacznie lepiej zoptymalizowany dzięki czemu wykorzystane zostaną lepsze modele/tekstury. W końcu Kaer Morhen też wygląda nieco lepiej od pozostałych regionów, a przy Toussaint mieli dużo więcej czasu na wprowadzanie optymalizacji i poznali sztuczki które mogą podnieść wydajność, ale zastosowanie tego w podstawowych regionach wiązało by się z przepisaniem tych elementów na nowo, co byłoby zbyt czasochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatek na 100% nie będzie osobną jednostką. Będzie częścią gry jak Serca z Kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi to jestem przekonany że to po prostu kolejny nowy hub, tyle ze znacznie lepiej zoptymalizowany dzięki czemu wykorzystane zostaną lepsze modele/tekstury.

No bo tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

thumbup.gif

Od początku taki wariant obstawiałem. Tworzenie nowego klienta tylko dla tego dodatku wydawało mi się niepraktycznym i mało prawdopodobnym rozwiązaniem. W końcu to nie jest oddzielny tryb multi jak w Assasin's Creed, a dodatek ma być integralną częścią gry, gdzie swobodnie można się przemieszczać.

Nie wiem skąd Ci redaktorzy biorą takie pomysły, czasami to wygląda tak jakby pisali coś byle napisać i byle się przeczytało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko mi te sety wiedźmińskie (zielone) wydają się słabe w porównaniu do unikatów (pomarańczowych) na tym samym poziomie?

Te zielony mają jakby trochę większy ogólny dmg, ale dużo mniej "bonusowych właściwości" i slotów na kamienie. W ogólnym rozrachunku mam wrażenie, że unikaty są dużo lepsze. Czy powinienem bardziej patrzeć na ogólny dmg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gamereactor.eu - Blood and Wine 9/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna się dobrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi