Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie poboczne zadania zrobione. Wszystkie znaki zapytania odwiedzone. Zaczynam robić główny wątek z:

 

Regisem. Jestem w momencie zdobycia jego krwi do eliksiru.

 

Ile mniej więcej zostało do końca? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś pograć z tym najnowszym patchem?

Jak z optymalizacją lepiej/gorzej czy bez zmian? Na steam ludzie piszą że gra im się przestała włączać, trochę strach to ściągać. Zapisy działają? :E

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra działa tak samo na patchu 1.30, nawet większość modów jest kompatybilna.

 

@domin34

Na twoim miejscu spróbował bym zrobić kopię plików gry, usunąć ja z GOG-a (odinstalować), następnie importować folder z kopią. Może załapie.

Edytowane przez Luis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu w moje ręce trafił wiedzmin:) ile to było czekania na edycje roku:) Pytanko, które ustawienia warto wyłączyć bo w sumie mało dają a obciążają komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu w moje ręce trafił wiedzmin:) ile to było czekania na edycje roku:) Pytanko, które ustawienia warto wyłączyć bo w sumie mało dają a obciążają komputer?

 

Hairworksy na off, reszta na gtx1070 powinna ładnie banglać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chotom19

Hair.. można zostawić włączone z ustawieniami AA na 4. Ja mam all na maksa, z v-on na 60 fps karta się nudzi, zbija sobie taktowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi w oczy sie rzuciło, że trawa strasznie obciąża, generalnie nie chce jakiś spadków na moim sprzęcie, ustawiłem wszystko na uber i tam jest włączone wszystko a hairworksy zostały na 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, które ustawienia warto wyłączyć bo w sumie mało dają a obciążają komputer?

Wszystko włącz, tylko zmniejsz AA dla hairworks oraz wyłącz winietowanie (IMO idiotyczny efekt daje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aberacja chromatyczna to idiotyczny pomysł, winietowanie imo nie jest złe. Jeśli problem z FPS-ami masz, to możesz obniżyć cienie do średnich i wodę na wysokie.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolejnymi wersjami wiesiek działa jakoś gorzej, o ile podstawka hulała na uber ze wszystkim po podkręceniu GTX970, tak z dodatkami (szczególnie krew i wino) FPS spadły mocno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po zainstalowaniu wrócisz do Velen to też? Bo że nowe kawałki gry są bardziej wymagające to było mówione w sumie oficjalnie, ale stare miały działać nawet lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolejnymi wersjami wiesiek działa jakoś gorzej, o ile podstawka hulała na uber ze wszystkim po podkręceniu GTX970, tak z dodatkami (szczególnie krew i wino) FPS spadły mocno :E

Pewnie dlatego, że zmiany zaszły również w oprawie graficznej :Up_to_s:

 

Podstawka

wwitg6.jpg

 

Krew i Wino

10fbama.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pobrałem patche (główny, hearts of stone, blood and wine i free dlc program) ze strony gog.com i przy próbie aktualizacji z 1.24 wywala: "The Witcher 3: Wild Hunt patch log

Incorrect version of: E:\The Witcher 3 Wild Hunt\\content\metadata.store" przy instalacji głównego i "this patch does not support your version of the game, please download new installer" przy innych.

 

Wie ktoś co jest grane?

 

 

Mam ten sam problem. Wie ktoś jak go naprawić, jak mogę tego patcha zainstalować? Dziwne, ponieważ wszystkie inne wcześniej działały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo że nowe kawałki gry są bardziej wymagające to było mówione w sumie oficjalnie, ale stare miały działać nawet lepiej...

Co Ty za głupoty gadasz? Wręcz odwrotnie jest. Od początku mówiono, że KiW będzie najlepiej zoptymalizowane i podkręcone ze względu na wyniesione świadczenie z podstawki (i tak jest), reszta została praktycznie nie ruszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Wie ktoś jak go naprawić, jak mogę tego patcha zainstalować? Dziwne, ponieważ wszystkie inne wcześniej działały...

Musicie wszystkie patche zainstalować od początku chronologicznie i będzie git, sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za głupoty gadasz? Wręcz odwrotnie jest. Od początku mówiono, że KiW będzie najlepiej zoptymalizowane i podkręcone ze względu na wyniesione świadczenie z podstawki (i tak jest), reszta została praktycznie nie ruszona.

Tyle, że najniższy FPS w całej grze jest w ogrodach pałacowych w Beauclair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic lokalizacje instalacji wersji GOTY? Instaluje mi na dysku C a chce na D...

ok w lewym dolnym rogu są opcje :E

Edytowane przez 4pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Wiedźmin 3 GOTY z płyt, następnie odpaliłem GOG i przypisałem kod gry.

Miałem wersję 1.31 z tego co pisało, odpaliłem sprawdzanie aktualizacji w GOG i zaczęło mi pobierać do gry 1.4 GB aktualizacji, wydaje mi się to dziwne bo wersja GOTY powinna zawierać już najnowsze patche... co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem jakieś 30 min temu i nic nie pobierało, ale mimo, że w gogu mi pokazuje wersję 1.31 to w grze wersję 1.30 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja wziąłem sprawdzanie czy coś tam w GOG i właśnie się kończy coś pobierać.

A miałem tak jak ty:

w grze - 1.30

w gog - 1.31

Edytowane przez marcin325

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że po łatce 1.4 gb zaczęło pobierać 3.9 gb, toć możliwe żeby to były jakieś latki skoro goty miało być aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie wszystkie patche zainstalować od początku chronologicznie i będzie git, sprawdzone.

 

 

Wszystkie mam i są zainstalowane, ale jakby co, wszystkie czyli: 1.01; 1.03; 1.04; 1.05; 1.06; 1.07; 1.08; 1.08.1; 1.08.2; 1.10; 1.21; 1.22; 1.24; 1.30 - to są wszystkie jakie mam i do tej pory wszystko działało elegancko. Jakiś pominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...