Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na podkręconym Asusie (1450/7600) latam w 2560x1080 (bez modów da radę ustawić 1440p) z lockiem na 30 fps, wszystko uber, cienie na średnie, sharpen na niskie, aa off, hw msaa na x4. Teraz zainstalowałem HD Reworked, Twarze, POM w Novigradzie, zwiększony LOD (nie mam pojęcia czemu ale dodał on mi trochę fps), Ultra Grass i do przetestowania STLM + Cinematic bez DOF i ramek, to musiałem zjechać z 1440p na 1080p.

http://imgur.com/74kC7dk

Jak zainstalować poprawnie tego Cinematica?

Zainstalowałem STML.

Zainstalowałem ReShade, ale załozył sobie jakiś przedziwny katalogo w kat. W3 reshade-reshade.

W linku cinemtica (archiwum) są tylko pliki *.cfg (!) - teraz widzę, że są to w zasadzie "wszelkie warianty" cfg samego Cinematica (czyli bez DOF, bez ramek, itd.) ale... jak wywołać / uruchomić którykolwiek z tych configów? Gdzie i z czym go zlinkować? już bezpośrednio w Wieśku z konsoli ReShade (shift + f2)? Gdzie je wrzucić? :(

  

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałeś Mediatora?

Nie. A powinienem? Pierwsze słyszę termin.

Ach... teraz z opisu na nexusie widzę...  tak tak.

Przekierowałem go do W3.

Zamieszał, zainstalował, podziekował, tylko dziwi mnie nazwa katalogu który powstał - który nazywa się "reshade-reshade"

 

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu to sprawdzę jak to u mnie wygląda.

Super. Dziękuję.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, zapomniałem wczoraj napisać :E

 

W w każdym razie o ile sprawa jest aktualna:

ściągasz Reshade 1.1. stąd: http://reshade.me/ i wrzucasz do katalogu z grą /bin/x64 (w osobny katalog, np. Reshade 1.1)

następnie odpowiednią wersje moda z linka, który zapodałeś (FULL albo LITE)

odpalasz mediatora i wskazujesz mu witcher3.exe

kopiujesz pliki moda (FULL albo LITE) do folderu Reshade jaki skopiowałeś do /bin/x64 (np. /bin/x64/Reshade 1.1/Reshade)

zmien dxgi.dll na d3d11.dll

 

Jak nie ogarniasz to wklej zawartość tego zipa do /bin/x64 odpal mediator.exe i wskaż mu witcher3.exe, jesli tego jeszcze nie zrobiłeś zmień dxgi.dll na d3d11.dll i powinno hulać wszystko.

https://www.sendspace.com/file/vuq4a0

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze sporo czasu Ci zostalo do skonczenia. :) Ja mam juz ponad 160h nabite i dopiero koncze drugi dodatek. Nie odpalalem jeszcze NG+. :E

To ja podstawe + dwa dodatki ukończyłem w 195 godzin. W żadnej grze tyle nie spędziłem czasu, NG+ odpalę kiedyś, ale to w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero badam wieś Biały Sad, jeszcze nie zabiłem gryfa, badam kąty i robię zadania poboczne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj od nowa jadę z Wieśkiem :P

 

Biały Sad najbardziej mi się podoba :)

 

Najlepiej od razu podejść do tablicy ogłoszeń i ją przeczytać i zamknąć, wtedy pojawią się wszystkie zapytajniki na mapie gry.

 

Zrób je, a dostaniesz chyba 5 punktów z miejsc mocy do rozwoju postaci.

 

Aha... pozbieraj szakłaki pod wodą - ile wlezie i Arenarie na polach - ile wlezie, bo przydadzą się na później.

 

 

Gra jest absolutnie fantastyczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok :) Który to już raz przechodzisz? Kończysz grę i od razu zaczynasz od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ja czekam aż będzie promocja podstawka + all DLC :). Przejdę drugi raz. O ile mi na to czas pozwoli bo gier jest teraz mnóstwo. Ile te najnowsze DLC oferuje godzin rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra której cena była o połowę niższa niż hamerykańskich produkcji, a daję więcej dobrej rozrywki niż tamte produkcję, wg, najlepiej wydane w życiu 119zł na grę.

@Azazell ja mam właśnie wersję GOTY 16DLC + Krew i Wino + Serce z Kamienia, kupiłem pudełko i dałem jak wyżej.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna. Jak kupię GOTY to dostaję 1 klucz do wszystkiego, czy 3 osobne klucze? Nie uśmiecha mi się kupować drugiego egzemplarza gry, więc mógłbym sprzedać klucz do podstawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna. Jak kupię GOTY to dostaję 1 klucz do wszystkiego, czy 3 osobne klucze? Nie uśmiecha mi się kupować drugiego egzemplarza gry, więc mógłbym sprzedać klucz do podstawki :P

Jeden do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ściągasz Reshade 1.1. stąd: http://reshade.me/ i wrzucasz do katalogu z grą /bin/x64 (w osobny katalog, np. Reshade 1.1)

następnie odpowiednią wersje moda z linka, który zapodałeś (FULL albo LITE)

odpalasz mediatora i wskazujesz mu witcher3.exe

kopiujesz pliki moda (FULL albo LITE) do folderu Reshade jaki skopiowałeś do /bin/x64 (np. /bin/x64/Reshade 1.1/Reshade)

zmien dxgi.dll na d3d11.dll

Po rozpakowaniu Reshade 1.1 (z reshade.me o nazwie ReShade 2.0.3 with Framework 1.1.7z) jest folder ReShade 2.0.3 with Framework 1.1. W nim folder ReShade (z zawartością) oraz 8 plików (w tym Mediator.exe). Czyli w twoim poradniku folder Reshade 1.1 to jest folder ReShade, który znajduje się w folderze ReShade 2.0.3 with Framework 1.1?

Edytka: Już wiem, Reshade 1.1 to jest ReShade 2.0.3 with Framework 1.1.

Edytka2: Niestety po załączeniu tego Cinematic Realism znikają efekty niektórych modów, np. Geralt nie ma już ciemnych włosów, które zapewnia Bad Wolf.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, zapomniałem wczoraj napisać :E

 

W w każdym razie o ile sprawa jest aktualna:

ściągasz Reshade 1.1. stąd: http://reshade.me/ i wrzucasz do katalogu z grą /bin/x64 (w osobny katalog, np. Reshade 1.1)

następnie odpowiednią wersje moda z linka, który zapodałeś (FULL albo LITE)

odpalasz mediatora i wskazujesz mu witcher3.exe

kopiujesz pliki moda (FULL albo LITE) do folderu Reshade jaki skopiowałeś do /bin/x64 (np. /bin/x64/Reshade 1.1/Reshade)

zmien dxgi.dll na d3d11.dll

 

Jak nie ogarniasz to wklej zawartość tego zipa do /bin/x64 odpal mediator.exe i wskaż mu witcher3.exe, jesli tego jeszcze nie zrobiłeś zmień dxgi.dll na d3d11.dll i powinno hulać wszystko.

https://www.sendspace.com/file/vuq4a0

Super, super. Wielkie dzięki przekąszę coś i badam Twoje sugestie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję Krwi Pożeracza do wykonania Wyśmienitego Jadu Wisielców.

 

9396330400_1475792442_thumb.jpg

 

Jestem w Velen i nie potrafię znaleźć tej krwi.

 

Są Utopce, Zgnilce, Nekkery, Baginiaki, ale Pożeraczy nie widzę.

 

Dajcie jakiś namiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożeracze widziałem w Toussaint, ale nie w Velen i Skellige.

 

Ta gra jest tak wielka, że gubię się i to po kilku jej przejściach :lol2:

 

 

Mam już możliwość popłynięcia na Skellige... może tam faktycznie znajdę pożeracza, tylko jak ja go ubiję, jak mam 12 level a tam pewnie potworki na 20+ będą ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No generalnie wyśmienite eliksiry/oleje są przeznaczone na późniejszy etap gry, zarówno potwory jak i składniki są tak porozrzucane...

 

Dozbieraj do skilla na szansę na natychmiastowe zabicie przeciwnika :D

Ostatnio jak grałem, to przy jego użyciu dawało się ubić chyba wszystko z dużo wyższym levelem. Pewne wyjątki - bossowie i golemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... ten skil z natychmiastowym zabiciem jest u mnie priorytetem jak i krwawienie, ale to jeszcze sporo miejsc mocy muszę odwiedzić :)

 

Są mapki z miejscami mocy, które dają punkty do rozwoju postaci + następne levele.

 

Velen praktycznie oczyściłem z wszystkich miejsc mocy + Biały Sad.

 

Na Skellige już byłem i potworki mają około 15-20 level w zależności od rodzaju.

 

Gorzej z cholerną Babą Cmentarną w Velen XD

 

Ona nie posiada levela - ma znaki zapytania, czyli dobre 10 leveli wyżej niż ja mam.

 

To ta motyka mnie leczy po jednym trafieniu - aktualnie mam 13 level:

 

5203275100_1475852194_thumb.jpg 3425300500_1475852195_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj od nowa jadę z Wieśkiem :P

Zrób je, a dostaniesz chyba 5 punktów z miejsc mocy do rozwoju postaci.

Też właśnie zaczynam od nowa. Tym razem z dodatkami.

W Białym Sadzie jest 6 punktów mocy. Więc warto. A patent z natychmiastowym zabiciem przeciwnika chętnie sprawdzę.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem wszystkie miejsca mocy z Białego Sadu i Velen + 14 level i nazbierałem 23 punkty do rozwoju.

 

Na pewno warto tych miejsc mocy szukać i je aktywować.

 

Idę pykać, chociaż łeb mnie boli jak diabli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję Krwi Pożeracza do wykonania Wyśmienitego Jadu Wisielców.

 

Jeśli wciąż nie masz, to rozwal jakieś gniazdo zgnilców. Kilka jest w Velen. Wtedy respi się pożeracz i już masz swoją upragnioną krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...