Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Mi gra policzyła 46 godzin i parę minut na podstawkę a wcale nie robiłem speedruna :E Średnio 6-7 godzin na dzień a właściwie noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoiler

Jego rola się kończy w tym momencie tak czy owak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Shani to fajna dupa, już ją :sex: na łódce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak cpu ma ponad 90% uzucia ram 50

co w tej sytuacji??

 

Albo podkręcić procesor, albo zmienić na silniejszy.

 

Ta gra zarzyna nawet I7 w Velen/Oxenfurcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo podkręcić procesor, albo zmienić na silniejszy.

 

Ta gra zarzyna nawet I7 w Velen/Oxenfurcie.

 

mam i5 4210h poprzednio przeszedle gre na uber ustawieniach i bylo ok

co moge zrobic?? gram na laptopie lenovo y70-70 prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie karty z 6770 na 750Ti w Wieśku mam dużo więcej fps, ale z kolei pojawiły się mikroprzycięcia, dość irytujące. Coś z tym można zrobic?

Edytowane przez MocnoJasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze patrzę smutną gębą bo już ukończyłem Wiedźmin 3: Dziki Gon i nie mam miejsca do którego nie zajrzałem. Jedynie mnie pociesza że Cyberpunk 2077 jest widoczny na horyzoncie i mam nadzieje że że dorówna Wieśkowi. :kwasny::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postów powyżej, ustawić w sterowniku nvidii oba rendery na x1 i v-sync na fast.

 

No i pokazać monitoring z użycia GPU/CPU/RAM i dysku.

 

To wszystko musi mieć zapas.

 

 

Glod ? jak zakończyłeś grę, zagraj jeszcze raz w NG+.

 

Cała zabawa od początku z zachowaniem levela i uzbrojenia.

 

Eliksiry/oleje/odwary zostają.

 

Zmykają trofea, które sobie zdobędziesz.

 

Miecze i blacha zostają.

 

Przeciwnicy stają się silniejsi.

 

 

Heh... kusi Wiesława i kusi:

 

9864031200_1501154566_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o "maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek" i "wstępne renderowanie klatek wirtualnej rzeczywistości"?

 

No i pokazać monitoring z użycia GPU/CPU/RAM i dysku.

 

Jakim programem można to monitorować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to te opcje.

 

AF w OSD sobie odpowiednio ustaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze można po polsku? Co to jest OSD (mi się z monitorem kojarzy...) i AF (anizotropia?). Odpowiednio czyli jak? Mam domyślne ustawienia, sterowanie przez aplikacje.

 

No i co z tym monitoringiem? Sam wrzucałeś zdjęcie widzę real-time i na boku miałeś uzycie cpu, gpu, pamięci. Dysku nie, ale chociaż tyle.

Edytowane przez MocnoJasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie olewałem w ostatnich latach gry, bo już nie jestem nastolatkiem, czasu na poważne granie mało, raczej popierdółki mobilne.

 

No ale nadszedł czas, kupiłem Xboxa specjalnie żeby zagrać w Wiedźmina, bo gra była wychwalana pod niebiosa.

 

Czy jestem jedyną osobą, która się tą grą rozczarowała? No nic specjalnego, dużo uproszczeń, niektóre zadania głupie i przełomu nie odczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze można po polsku? Co to jest OSD (mi się z monitorem kojarzy...) i AF (anizotropia?). Odpowiednio czyli jak? Mam domyślne ustawienia, sterowanie przez aplikacje.

 

No i co z tym monitoringiem? Sam wrzucałeś zdjęcie widzę real-time i na boku miałeś uzycie cpu, gpu, pamięci. Dysku nie, ale chociaż tyle.

 

 

Lipek tutaj pokazuje, jak to ogarnąć:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym programie, zaraz obadam.

 

To normalne że ten program wyświetla mi 2700Mhz na pamięci a nie 5400 jak w specyfikacji? Czy DDR zawsze trzeba sobie samemu razy dwa liczyć i jes tw porządku?

 

==

 

Na stuttering w Wiedźminie pomogło mi ustawienie limitu klatek na 59 (user.cfg) i włączenie vsync (gra, lub user.cfg), choć mam też te klatki renderowane na 1 i vsync ustawiony na szybki (to już panel nvidia).

Edytowane przez MocnoJasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć po ilu godzinach gry w wiedzminie się zaczyna robić Ciekawie? bo właśnie dotarłem do Skellige i jak narazie wieje nudą... ot ładnie ta gra wygląda ale zadania są nudne.............. jestem już w Skellige dopiero co się statek rozbił mam 16 level i jak do tej pory w pamięci utkwiły mi tylko 2 zadania, to z wiedźmami w lesie i to z Kairą w jaskini gdzie był hologram elfa a to i tak średnie było to z wiedzmiami troszeczke lepsze ale też nie wiele. Także zastanawiam się kiedy się w końcu zacznie coś dziać? tzn po ilu godzinach czy od skellige moge liczyc na jakąś lepszą akcje? TYLKO PROSZE BEZ SPOILERÓW! DZIĘKI ! :)

 

ps: aha i czy po dotarciu do skellige na 16 levelu jesteśmy już w połowie głównego wątku gry?

Edytowane przez Cpundog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest mniej więcej połowa gry.

 

Ja mam chyba jakiegoś buga w dodatku Krew i Wino bo mi umierają chwilowi kompani. Milton padł mi gdy nad rzeką zaatakowały nas utopce czy inna zaraza w każdym razie gdy paskudy umierały to wybuchały i od tego ginął. Podobnie miałem z dupą vampira gdy zaatakowały nas skrzaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wczuciem sie w historie i postacie. Czy wy gracie z napisami? czytałem, ze wyłączenie napisów i wsłochanie się w słowa bardziej wciąga w historie, tylko niestety ja mam wyłącznie angielską wersje gry a z Angielskiego rozumiem tylko jakieś 90% wszystkich dialogów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po polsku i z polskimi napisami, podobno inne wersje językowe psują klimat.

 

W takie gry gram raz na ruski rok, ale mnie wciągnęło i właśnie skończyłem podstawkę z dwoma dodatkami, teraz zostały tylko poboczne i znaki zapytania na mapie odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem się przekonać do polskiego Geralta & Co. Grałem w wersję angielską z napisami PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wczuciem sie w historie i postacie. Czy wy gracie z napisami? czytałem, ze wyłączenie napisów i wsłochanie się w słowa bardziej wciąga w historie, tylko niestety ja mam wyłącznie angielską wersje gry a z Angielskiego rozumiem tylko jakieś 90% wszystkich dialogów...

W menu przecież można zmienić język i napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takie gry gram raz na ruski rok, ale mnie wciągnęło

Z ciekawości... w jakie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć po ilu godzinach gry w wiedzminie się zaczyna robić Ciekawie? bo właśnie dotarłem do Skellige i jak narazie wieje nudą... ot ładnie ta gra wygląda ale zadania są nudne.............. jestem już w Skellige dopiero co się statek rozbił mam 16 level i jak do tej pory w pamięci utkwiły mi tylko 2 zadania, to z wiedźmami w lesie i to z Kairą w jaskini gdzie był hologram elfa a to i tak średnie było to z wiedzmiami troszeczke lepsze ale też nie wiele. Także zastanawiam się kiedy się w końcu zacznie coś dziać? tzn po ilu godzinach czy od skellige moge liczyc na jakąś lepszą akcje? TYLKO PROSZE BEZ SPOILERÓW! DZIĘKI ! :)

 

ps: aha i czy po dotarciu do skellige na 16 levelu jesteśmy już w połowie głównego wątku gry?

 

Jeżeli do tej pory gra Ci się niespecjalnie spodobała to raczej się to już nie zmieni. W moim odczuciu fabularnie to najlepiej wypadał dodatek Krew i Wino (lepiej niz podstawka), ale nie była to jakaś gigantyczna różnica. Zadania na Skellige to może być raczej wręcz kumulacja nudy, choć nie da się przewidzieć co się akurat komu spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram po polsku. Te wszystkie teksty, a nawet gadka pasują, przypomina mi to książkę, ten staropolski język, to słownictwo, po angielsku tego nie przetłumaczysz. Próbowałem w Wiedźminie 2 zagrać po angielsku, to samo w 3, ale nie pasuje. Dla mnie gra to jak książka, tylko tyle, że samemu kieruję Geraltem. Tych wszystkich słówek nie przetłumaczysz na angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości... w jakie gry?

 

No w RPGi. Ostatni rpg przed W3 w jaki grałem to był Fallout 3 w którego grałem X lat temu. Nie wiem czy Wolfenstein: The New Order i GTA V łapią się pod gry rpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w RPGi. Ostatni rpg przed W3 w jaki grałem to był Fallout 3 w którego grałem X lat temu. Nie wiem czy Wolfenstein: The New Order i GTA V łapią się pod gry rpg.

A to ja mam podobnie :) Widocznie jak gra jest genialna to i gatunek nie jest tak istotny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...