Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby utrzymać 60 FPS, to musisz mieć I7 4.0 GHZ.

Karta 1050ti spokojnie sobie poradzi na wysokich.

Ustawień graficznych jest sporo i można sobie je ładnie dobrać, za to obciążenia CPU nie da się dobrać i tutaj bez mocnego CPU nie ma szans na utrzymanie 60 FPS.

Novigrad, Oxenfurt zabija CPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drzewko rozwoju postaci to najsłabsza część gry. Zrobiona bardzo nieudolnie, a możliwość wyboru tylko kilku aktywnych umiejętności i jednej mutacji to śmiech. Alchemia jest totalnie niezbalansowana. Pierwszą grę grałem szermierką, drugą prawie samą alchemią, drugi build masakruje wszystko. Od pewnego etapu jesteś praktycznie nieśmiertelny, bo każdy eliksir przywraca kilka 1/4 zdrowia. Co do poziomu trudności, tylko najwyższy pozwala poczuć się jak wiedźmin - czyli uderzasz mocno, ale jesteś tylko człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż może to nie jest najlepszy build ale mi się najlepiej grało jako "jedi" - 40% punktów w szermierkę, 50% w znaki i 10% w alchemię. Do tego zestaw gryfa. Queen, force push, dobicie jednego z leżących, 3 szybkie cięcia, odskok, ogień, mocny atak w jednego z płonących, ktoś mnie atakuje od tyłu i leży od rozładowania tarczy, dobijam go, hipnotyzuje kolejnego i załatwiam go egzekucją. Nie jest to najbardziej optymalne czasowo - ale daje dużo radości z gry :cool:

ps. w sumie to w3 z takim buildem przypomina mi SW Jedi Academy 2 ;)

Edytowane przez GrLT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Od w zadaniu „Bitwa w Kaer Mohren” dopiero po czasie zauważyłem, że mam jeden czerwony krzyżyk przy "Zabij wojowników Dzikiego Gonu wokół portalu w lesie na południowy - wschód od Kaer Mohren". Czy ma to wpływ na dalszą grę? Zauważyłem to po jakiś czasie, kiedy już zacząłem Serce z Kamienia i w sumie przegrałem od tego momentu aktualnie ponad 20h…

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez ppaaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz zaliczone całe zadanie to nie wiem w czym by to miało przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, zamierzam wrócić do Wiesia i się tak zastanawiam. Mam wypapiony set kota z gilfami quen, ale z mieczami mam zagwozdkę.

Stalowy to koci + runy krwawienia (Jest co lepszego?), srebrny to aerondight i tak się zastanawiam czy obu nie przerobić na takie co dają premie do zasięgu młynka i rozpłatania. Lepsze to czy w aerona też wsadzić krwawienie?A może wystarczy w jeden wsadzić, żeby była premia do zasięgu? Jak to z tym jest?

Edytowane przez Szwarcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krwawienie sobie odpuść, bo masz je w drzewku rozwoju.

Podpalenie na obu mieczach i jazda :)

Jedynie Żywiołaka ziemi i lodowego nie podpalisz, a reszta tak.

Co do umiejętności z drzewka rozwoju, to jest całkiem OK, ponieważ można rozwinąć przemiany mutagenne:

witcher3_2017_08_30_16_16_12_551.jpg

witcher3_2017_08_30_16_16_19_193.jpg

witcher3_2017_08_30_16_16_27_032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krwawienie mam na drzewku, na mieczach kota + na runach.

Gram na najtrudniejszym i robi robotę z trudniejszymi przeciwnikami.

Krwawienie to teoretycznie to samo co podpalenie, tyle że się nie pali :E if you know what I mean.

Mam builda coś a'la berserker, mój dmg rośnie w trakcie walki, drzewko strikte pod DMG i szermierkę. Nie lubie znaków, korzystam tylko z quen i to zwiększenie zasięgu przydało by się do zwiększenia umiejętności przełamanie (blokujący typu i tak dostaje dmg) rozpłatania.

Stado wilków takim młynkiem z większym zasięgiem też o niebo łatwiej pewnie pokonać. Paradoksalnie to właśnie z watahami wilków mam największe problemy :D Yrden zwalniający nic nie daje praktycznie, wybuchający quen za to elegancko stunuje.

To jedno pytanie w takim razie.

Jak nałożę słowo runiczne co zwiększa zasięg na miecz stalowy, to tylko na nim będzie ulepszony młynek i rozpłatanie? Czy na srebrnym też?

Edytowane przez Szwarcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z zadaniem Ostatnia próba, mianowicie nie wiem jak mam "znaleźć Lamberta", "wrócić do Lamberta", podobnie jak z zadaniem najbrzydszy człowiek świata gdzie mam polecenie "porozmawiać z Lambertem"

w Kaer Morhen, mam 22 lvl a ta misja wymga 19 lvl.

Może ktoś podpowiedzieć o co chodzi?

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dobrze pamiętam, Lambert jest poza murami, wystarczy wyjść na trakt i od razu szukać śladów zmysłami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko chodzi o to, że ja nie wiem jak mam się teleportować do Kear Morhen, nie widzię znacznika na szybką podróż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 lat minęło, aż łezka się w oku kręci...

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że Redzi nie robią następnego dużego DLC.

Nie rozumiem, dla czego zakończyli przygodę z Wieśkiem.

To przecież piękna gra i na 100% kupiłbym następne DLC :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może brak pomysłu? Ale fakt..za kolejne DLC chętnie dałbym kilka dyszek..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że pomysły i koncepcje to już mają. Ale musi coś zostać na Wieśka numer 4.

Aczkolwiek nie chciałbym grać Ciri. Wolałbym to co było z poprawionymi błędami. Po prostu więcej i lepiej tego co jest trójce.

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takiego Wieśka 1 remastera bym zagrał, uwielbiam jedynkę ale niestety się już mocno zestarzała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nie chciałbym grać Ciri..Jakos mnie nie przekonuje. Ale np Vesemirem, Lambertem..to już chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale musi coś zostać na Wieśka numer 4.

O czym piszesz? Mówili że żadnej kolejnej części nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Później zmienili zdanie.

„My myślimy racjonalnie. Czasami mamy dziwne pomysły, ale zasadniczo myślimy racjonalnie. Mamy pełne prawa do gier, one są nasze. Włożyliśmy w promocje ogromne pieniądze, brand jest bardzo silny. Proszę sobie sami odpowiedzieć.”

http://www.ppe.pl/news/50215/wiedzmin-4-to-pewniak-cd-projekt-red-nie-zapomni-o-tym-uniwersum-i-mozemy-liczyc-na-nowe-gry.html

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dobrze tak, jak jest. Dodatek Krew i Wino pięknie wieńczył historię Geralta. Pozostał niedosyt, ale to zdecydowanie lepsze uczucie niż przesyt.

Jeśli miałbym powstać kolejny, to tylko jako pozycja standalone, z zupełnie nową przygodą, odciętą od tego, co widzieliśmy dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takiego Wieśka 1 remastera bym zagrał, uwielbiam jedynkę ale niestety się już mocno zestarzała.

No ba, ale nadal genialna część i nie taka brzydka...

W Mafię też by się zagrało taką wersję odświeżoną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi