Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Jak utworzysz i będziesz ich oczywiście używał ;) Masz dwie premie. Pierwsza przy noszeniu 3 części rynsztunku, druga przy noszeniu wszystkich 6 części rynsztunku

 

Według mnie najlepszą premie ma rynsztunek szkoły wilka (Mam tylko pierwszą premię bo używam mocniejszych niż z rynsztunku unikatowych mieczy co w sumie dobrze się składa bo druga premia jest mi niepotrzebna) Następny jest rynsztunek szkoły niedźwiedzia (fajny jak się używa sporo Quen)

Czyli robisz tak jak ja - wilka dla wyglądu używam poza tym to całkiem niezły zestaw 240 pancerza wystarcza mimo że są lepsze zbroje (nie wiedzmińskie) ale mieczy używam innych, miecza tak nie widać jak tych świetnych wiedźmińskich strojów:)

 

PS zawsze gdy wymieniam miecze czy pancerze lecę do zaklinacza i zaklinam te słowa to jest chyba lepsze niż same runy bez zaklinania?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że przy 1050TI na ultra bez HW w FHD, przy i3-8100 i 8gb ram, powinno być 35-40-45fps

 

obawiam się że na ultra mogą być skoki poniżej 30fps. Na GTX770 ultra dawało często w kość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zalezy co dla kogo znaczy ultra. Jeśli mają to być max razem z hairworks itd to spadki do 20 fps też się zdarzą.

Była taka lokacja w Skellige, gdzie szukaliśmy wilkołajaka bodajże, taka willa gdzie przestawiało się przyciski tamy. W niektórych miejscach nawet na średnich ustawieniach tam są spadki do 30 fps, choć może to wina procesora u mnie :) W innych jest czasem i 90 fps, ale spadki jednak są

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050Ti kapkę lepiej sobie radzi od gtx 770, a jak go podkręci, zrezygnuje z HW i zetnie HBAO+ na SSAO to powinno utrzymać 30fps+ nawet na krzywuchowych moczarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się co jakiś czas pojawiają różne błędy... Zaczynam podejrzewać, że mają one związek z Windows 10, bo na "siódemce" ich nie doświadczyłam :E. Najpierw był zmrożony mglak i po nim zniknęły karty do gwinta u markizy Serenity (z tym sobie poradziłam). Teraz sprzedawcy nie mają map do wiedźmińskich rynsztunków. To mi się skrzaczyło chyba jeszcze w Novigradzie, bo płatnerz w Oxenfurcie też nie miał mapy, a teraz jestem już na Skellige i nie za bardzo chcę się cofać. Dobrze, że można sobie mapy sprawdzić, gdzie znaleźć schematy. Da się jeszcze w jakiś inny sposób uaktywnić te zadania? Bo tak to nie pamiętam, jaki jest wymagany minimalny poziom do podejścia do tych zadań :(.

 

Ale widoki na Skellige wszystko wynagradzają :): kolejne moje zrzuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm mam problem.

 

Odpalam wieska 3 po roku z nadzieja ze przejde sobie na nowo na new game plus na najwyzszym poziomie trudnosci (juz minal chyba czas ze zapomnialem w miare questy i fabule )na steamie i nic sie nie dzeje :E ani errora ani nic ktos wie co jest grane? :E :E

 

Wczesniej wszystko smigalo az milo. Najnowsze stery do karty mam system windows 10 :E

 

Dodam jeszcze ze mialem duzo modow myslalem ze to byl problem bo moze sie cos gryzie ale wywalilem folder mods i dalej nic to samo po usunieciu i zainstalowaniu wiesława nic sie nie dzieje :E

Edytowane przez raven92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm mam problem.

 

Odpalam wieska 3 po roku z nadzieja ze przejde sobie na nowo na new game plus na najwyzszym poziomie trudnosci (juz minal chyba czas ze zapomnialem w miare questy i fabule )na steamie i nic sie nie dzeje :E ani errora ani nic ktos wie co jest grane? :E :E

Inne gry idą?

Zerknij na mój wątek.

Może to to? ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne gry idą?

Zerknij na mój wątek.

Może to to? ;)

 

Identyko problem kolego mam tylko taki ze inne gry mi dzialaja bez zadnego problemu GTA V, Battlefield 1 , Watch Dogs itd a wiedzmin 3 nie pojawia sie nawet na dolnym pasku ani w menadżerze zadan aczkolwiek proces widac w procesach i bierze tez znikome ilosci ramu i 0 uzycia cpu. MSI Afterburner + Riva tuner wywalilem i dalej to samo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj w GOG Galaxy zweryfikować pliki.

 

Mam wersje steam weryfikacja plikow rowniez nic nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje steam weryfikacja plikow rowniez nic nie daje :/

Objechałeś kłopot?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objechałeś kłopot?

 

Niestety nie szukalem na necie roznych sposob i nic nie dziala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie szukalem na necie roznych sposob i nic nie dziala :E

 

Jak dla mnie - pogniły Ci pliki konfiguracyjne na C... users/documents/the Witcher 3...

Wywal je, skopuj, zmień im nazwę (albo katalogowi), itp. (pozbądź się ich na chwilę dla testów).

Odpal Wieśka i ciesz się... i dumaj teraz... scratchhead.gif co ostatnio robiłeś, że te pliki skisły (?)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - pogniły Ci pliki konfiguracyjne na C... users/documents/the Witcher 3...

Wywal je, skopuj, zmień im nazwę (albo katalogowi), itp. (pozbądź się ich na chwilę dla testów).

Odpal Wieśka i ciesz się... i dumaj teraz... scratchhead.gif co ostatnio robiłeś, że te pliki skisły (?)

 

wlasnie kompletnie nic :E sprobowalem i niestety dalej nie dziala juz serio nie wiem wszystkie inne gry dzialaja bez zadnych problemow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się co jakiś czas pojawiają różne błędy... Zaczynam podejrzewać, że mają one związek z Windows 10, bo na "siódemce" ich nie doświadczyłam :E. Najpierw był zmrożony mglak i po nim zniknęły karty do gwinta u markizy Serenity (z tym sobie poradziłam). Teraz sprzedawcy nie mają map do wiedźmińskich rynsztunków. To mi się skrzaczyło chyba jeszcze w Novigradzie, bo płatnerz w Oxenfurcie też nie miał mapy, a teraz jestem już na Skellige i nie za bardzo chcę się cofać. Dobrze, że można sobie mapy sprawdzić, gdzie znaleźć schematy. Da się jeszcze w jakiś inny sposób uaktywnić te zadania? Bo tak to nie pamiętam, jaki jest wymagany minimalny poziom do podejścia do tych zadań :(.

 

Ale widoki na Skellige wszystko wynagradzają :): kolejne moje zrzuty.

Jeszcze raz dałam naprawę gry - wszystkie "zjedzone" wcześniej schematy znalazły się u płatnerza w Kaer Trolde, także nic mi już nie brakuje (zostały tylko te u Hattoriego, ale na razie nie mam do nich dostępu) :). Być może coś się skrzaczyło po aktualizacji W10 do Fall Creators Update. W każdym razie już działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł może ktoś zastosowanie przedmiotu fabularnego "Stare wino z Toussaint: które można kupić u gościa od Aramasa ? Kurde tyle razy przeszedłem grę i dalej nie wiem co jest z tym związane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł może ktoś zastosowanie przedmiotu fabularnego "Stare wino z Toussaint: które można kupić u gościa od Aramasa ? Kurde tyle razy przeszedłem grę i dalej nie wiem co jest z tym związane...

 

W dodatku serce z kamienia, nie pamiętam dokładnie gdzie - chyba jakaś aukcja była, albo dom aukcyjny, Geralt spotkał kochankę Vesemira, której mógł dać chyba właśnie tą flaszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

A ja przytargałęm wersję dziki gon 1.03 i teraz mam ból bo chciałem zrobić test na mapach wydajności komputera, jakąs na koniu i jakąś podczas ostrej jatki gdzie pokazuje spadki fps. Jakie nazwy tych map?

 

I nie mam jak tego zrobić, bo takich saveów brak, a update chyba zajmie dużo GB.

 

1.03 ---> ?

Edytowane przez whiteindian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie mam jak tego zrobić, bo takich saveów brak, a update chyba zajmie dużo GB.

1.03 ---> ?

Zerkaj czasem do wątku "W3 modyfikacje".

 

cytat: "Ciekawostka dla wszystkich tych, którzy z jakichś względów zgubili save  (i pojawia się prośba, "kto podrzuci mi save z...").Co ciekawe, to może służyć dla testów (gdy potrzebujemy pobawić się Wiesławem akurat w miejscu... którego save /już/ nie mamy. 100x save "

;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktokolwiek jeszcze nie posiadał... ;)

Na GOGu W3 w wersji Gry Roku (czyli full wypas z DLC) znów za 6 dyszek ;)

link

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gram teraz w dodatki, konkretnie KiW bo SzK skończyłem i mam taki mały problem, że czasami opisy przedmiotów i postaci są po angielsku i są poprzedzone frazą [Debug]. Tak samo niektóre listy zamiast właściwej treści mają opis co w tym liście jest. Czytałem że to błędy występujące w wersji gry z GoGa, i taką właśnie posiadam. Czy jest jakiś fix do tego? Jakaś paczka, którą trzeba podmienić? Czy mam tak grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tyle teorii. A gdy idziesz miastem i neony dają 1100 nit zamiast 600-700 to różnica jest kosmiczna
    • Monitory qd oled w oknie 10% nie przekraczają 500 nitów, gdzie oledy od LG serii C w oknie 10% mają 700-800 nitów, więc sorry ale się nie zgadzam. Mam w domu DW (po 2 latach ten monitor jest wciąż w topce najbardziej ogarniętych hdr na monitorach) i C3 42 - ten drugi lepiej wypada w hdr (jasność w oknie 10% i większy ekran robią swoje). Co do  Cyberpunk to też obecnie gram w 4k i polecam te dwa mody i ustawienia (wklejam poniżej). Dzięki nim ta gry wygląda lepiej jak nigdy. I highly recommend Cyberpunk 2077 Nova LUT Mod (HDR variant under the Update section + Optional ENV File "Raster", even if you use PT in-game) + setting in-game HDR10PQ + Midpoint 3 + Max HDR Luminance 25% more than your actual display luminance in nits (e.g. 2.000 nits if you have a 1.500 nits TV) + Saturation 0. Then you can also install HD Reworked Project Mod for much better textures (Ultra Quality if you have 16GB VRAM, otherwise Balanced). Performance may take a small hit but you can recover it by just lowering both in-game Volumetric Clouds and Ambient Occlusion settings to Medium (with no noticeable differences).
    • To przy następnym wywaleniu sprawdzę. Jak nie mam internetu to w menadżerze urządzeń nie widać pozycji Intel i225 i w sumie to nic nie mogę zrobić z kartą wtedy.    win 11
    • Dzięki za odpowiedź Dirian i wyjaśnienie z tą obudową. W takim przypadku i po domiarach stwierdzam, że obudowa się zmieści - trochę na styk na szerokość, ale z przodu i z tyłu będzie luźno i przestronnie:) No właśnie - dylematy, dylematy. Chyba jednak skłaniałbym się do tego RTX 4060 Ti 16GB, bo jeśli dobrze rozumiem, to jest on nawet nieznacznie szybszy od RX 7700 XT - oczywiście za dopłatą:) Tylko zastanawiam się, którą konkretnie wersję, bo myślałem o tej https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-4060-ti-gaming-oc-16gb-gddr6-dlss-3-gv-n406tgaming-oc-16gd-p8118871, ale widzę, że już niedostępna i pytanie czy brać inną - jeśli tak, jaką, czy czekać aż będą mieli dostawę - pytanie czy będą mieli na ten model czy to już wychodzi ze sprzedaży. Druga kwestia, czy decydując się na tego RTX 4060 Ti 16GB pozostałe komponenty można zostawić według tego co podesłał forskoczek20 i będzie się to wszystko razem ładnie zgrywało i działało w sposób optymalny? Ostatecznie chyba jednak będę sam to składał, żeby móc w pełni odczuć fun z nowego sprzętu i wrócić trochę do tych lat minionych, kiedy jako dziecko rozpakowywało się prezenty:) Stąd pytanie - czy coś należałoby dorzucić do tej listy zakupów i czy są jakieś dobre programy, żeby ogarnąć sterowniki, aktualizację BIOS itd., czy jednak najlepiej brać wszystko ze stron producentów i instalować ręcznie? 
    • https://www.itemfix.com/v?t=hrpf5c
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...