Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART II

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem od użytkownika spoooko kartę graficzną GTX960 przez allegro. Link do jego ogłoszenia na forum http://forum.pclab.pl/topic/1076355-GTX-960-Gigabyte-2GB-750z%C5%82-gw-36msc/page__p__13661004entry13661004

Nick z Allegro to Unknown_Slipknot

Przed kupnem bardzo dobry kontakt odpisywał niemal natychmiast. Po wpłacie kasy przez PayU na drugie dzień napisał, że już wysłał paczkę i wieczorem da numer nadania. Paczki nie było przez 4 dni, a numeru nadania nie otrzymałem więc pisałem gdzie jest paczka. Niestety odpowiedzi zero. Na szczęście karta dotarła 5 dnia. Jak się okazało po dacie stempla i numerze nadania paczka nie została wysłana tego dnia, którego miała być wysłąna, a dopiero po 4 dniach.

Do tego nie było obiecanej faktury VAT z morele net. Karta miała mieć jeszcze ok. 30 miesięcy gwarancji, a bez tej faktury nie ma jej wcale. Pisałem o fakturę lub skan drogą mailową. Minął już tydzień prawie i zero odzewu.

Użytkownik ten nie odpisuje w ogóle na maile, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na PW na tym forum. A jak widać loguje się prawie codziennie i zakłada nowe tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży MINUS dla użytkownika rz3pka za

 

http://forum.pclab.pl/topic/1073414-iPhone-6-Plus-64GB-Ig%C5%82a-Space-Gray/page__p__13632327entry13632327

 

jak już opisałem wcześniej próbował mnie naciągnąć na kupienie od niego Iphone 6 plus za 2450zł który miał być bez śladów używania, jak widać po załączonym zdjeciu w temacie które wrzuciłem po otworzeniu paczki telefon jest ze znacznymi śladami używania, a także nie było dołączonego dowodu zakupu więc gwarancja jest fikcyjna (na co odparł, że przy przedłużeniu umowy nie dają) więc przesyłki nie odebrałem za co ten forumowicz zwyzywał mnie i żąda zwrotu za wysłanie przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla użytkownika adko02 - sprzedał mi komputer, po wgraniu trzech różnych OS-ów,"setki" sterowników i po wizycie w serwisie komputerowym okazało się że karta grafiki wogóle nie działa- adko02 umywa ręce i odmawia przyjęcia zwrotu niedziałającej karty - nie polecam nikomu.

 

Dyskusja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży MINUS dla użytkownika pietrrokov. Wysłałem telefon za pobraniem, zdjąłem simlocka, wcześniej wysłałem zdjęcia telefonu. Nie odebrał przesyłki, nie zwrócił kosztów przesyłki. Sprawa skierowana do sądu w postępowaniu cywilnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki, zaległy + dla lukaszup za sprzedaż procesora. Dobry kontakt, szybka wysyłka i atrakcyjna cena!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży PLUS dla YogiCK.

Kupiłem od niego płytę gł. która expresowo dotarła jak i była starannie zapakowana.

Polecam forumowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny PLUS dla M1siek

 

Jesli ktos chce kiedys kupic cos od konkretnego, UCZCIWEGO i dbajacego o transkacje to smiało polecam !

Zeby wiecej osob bylo na tym swiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla mathew2501 kupił karte graficzna nic nie marudził o allegro zero prowizji itp kase wpłacił szybko polecam na przyszłość tego użytkownika następna transakcja przeszła przez forum oki pozdrawiam max340

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży MINUS dla użytkownika pietrrokov. Wysłałem telefon za pobraniem, zdjąłem simlocka, wcześniej wysłałem zdjęcia telefonu. Nie odebrał przesyłki, nie zwrócił kosztów przesyłki. Sprawa skierowana do sądu w postępowaniu cywilnym.

Opisałem już twój przekręt człowieku na forum, a ty jeszcze mi minusa wystawiasz? Ogranij się dzieciaku, bo ładnie cię podsumowali w twoim sprzedażowym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus dla max340. Szybka wysyłka, dobry kontakt, karta bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki. Oby jak najwięcej takich sprzedawców. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaległe plusy dla:

Incore00

bielas

ccwrclimited

rudnis86

 

Wszystkie transakcje bez allegro, wszystko ze sprzętem cacy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla bumbel123 +. Transakcja poza allegro - kod na grę GRID autosport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus dla Taito.

 

Miałem kupić od niego GTX 980 Ti G1 w bardzo promocyjnej cenie 2000zł. Do spotkania miało dojść wczoraj ok godz. 15:00 i jak każdy się domyśla do spotkania nie doszło.

Na prośbę o podanie dokładnie adresu spotkania, potwierdzenia godziny i podanie numeru kontaktowego zapadła cisza (logował się na forum wczoraj około 21:30 ale też żadnej odpowiedzi nie dostałem, ani nic...żadnego info).

 

Jak dla mnie gość chce przerobić kilka wałków...ktoś też pisał w jego postach, że to Mdesign.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla Duniek za ostatni zakup monitora LG LED, a w sumie to 2 plusy bo jeszcze jeden zaległy za większe zakupy kilka miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusik dla Colin_MC za wentylator i bezproblemowy odbiór osobisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...