Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART II

Rekomendowane odpowiedzi

+ dla kolegów klepto71 i adask0 - bardzo szybka wysyłka, części w 100% sprawne

 

 

rowniez plusik dla Pawel2113, szybko i bez zbednego marudzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

+

 scorpi23

 Transakcja bez allegro. szybka wpłata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

http://forum.pclab.p.../535197-kate12/

 

Kupilem u niego karte graficzna gtx 550ti za pobraniem

Nie przewidzial tylko kilku rzeczy, ale to juz jego problem.

dostalem to:

 

 

 

 

 

HA HA HA !!! mistrz!!! szczerbaty.gif

nie wolno dodawać danych osobowych chyba wiesz o tym ?

 

gostek123

 

 

mowa o twoich danych nie oszusta lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane i tak sa zmyslone z tego co widze

Magellan na ul Galileusza? Ciekawe ;]

 

@Leosi

Swoje dane moge udostepnic, chyba ze regulamin zabrania, to zaslonilem juz

 

Jezeli ktos z administracji czyta prosilbym o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

- dla ddebny

 

miałem dostać honorarium za nagranie z działu sprzedam. Po podaniu nr. konta nie dostałem nic!

 

nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam gość co i mi wysłał puzzle :P Szkoda tylko, że u mnie nadawał w Opolu, a u cb w Darłowie, jednak numer konta się zgadza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc sie bedzie musial zdziwic, bo zadzwonilem do banku, z taka sprawa, nr konta podalem wstrzymaja przelewy przychodzace, a jutro mam jechac do oddzialu bo juz dzis nie dam rady z papierkiem z policji i najprawdopodbniej cofna przelew. I to jest obsluga BZWBK ;]

Do tego wszystkie przelewy u tego ......... beda przechodzily weryfikacje danych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + dla Dziabarra. Transakcja przez allegro, ale szybko i sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla lucebed, dobrze wie za co, nie dość że poszedłem mu na rękę, to jak burak się zachował, bez komentarza

 

Zakupiłem R9 270X Hawk 16 września (kasa wpłacona na momencie, ten sam bank 555zł), karta dostarczona 18 września. Tutaj wszystko super. Podłączam kartę, niestety obraz czarny. Tak przetestowałem na 3 konfiguracjach, na każdej to samo. Kartę odesłałem 21, odebrana 22 lub 23 września. Odpakowana i działa. Poprosiłem w takim razie o zwrot kasy. Musiałem niestety czekać aż do 29 września, bo musi sprzedać GTX 580, bo nie ma kasy. Czekałem tydzień, odesłałem kartę na swój koszt i jeszcze na zwrocie uciał mi 5zł bo cytuję "też zapłaciłem za wysyłkę! wysłałem Ci sprawną kartę! nie spodobała Ci się albo masz hujowy sprzęt to Twój ból dupy nie mój! dlaczego jak mam być na tym stratny?! mogłem się na Ciebie wypiąć! ale uczciwie oddałem Ci kasę tyle za ile chciałem kartę sprzedać czyli 550zł!"

 

Sprzęt testowany na Asrock B85 Killer, Asrock H97 Pro4, Msi Z87 G45, Corsair HX620W. Tyle ode mnie.

 

NIE POLECAM

 

 

Edit: Kupiony GTX 670 PE i śmiga jak przecinak. Twoja karta to ewidentny szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla lucebed, dobrze wie za co, nie dość że poszedłem mu na rękę, to jak burak się zachował, bez komentarza

Opisz sytuację dla potomnych aby wiedzieli dlaczego nie robić z nim interesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla lucebed, dobrze wie za co, nie dość że poszedłem mu na rękę, to jak burak się zachował, bez komentarza

 

Zakupiłem R9 270X Hawk 16 września (kasa wpłacona na momencie, ten sam bank 555zł), karta dostarczona 18 września. Tutaj wszystko super. Podłączam kartę, niestety obraz czarny. Tak przetestowałem na 3 konfiguracjach, na każdej to samo. Kartę odesłałem 21, odebrana 22 lub 23 września. Odpakowana i działa. Poprosiłem w takim razie o zwrot kasy. Musiałem niestety czekać aż do 29 września, bo musi sprzedać GTX 580, bo nie ma kasy. Czekałem tydzień, odesłałem kartę na swój koszt i jeszcze na zwrocie uciał mi 5zł bo cytuję "też zapłaciłem za wysyłkę! wysłałem Ci sprawną kartę! nie spodobała Ci się albo masz hujowy sprzęt to Twój ból dupy nie mój! dlaczego jak mam być na tym stratny?! mogłem się na Ciebie wypiąć! ale uczciwie oddałem Ci kasę tyle za ile chciałem kartę sprzedać czyli 550zł!"

 

Sprzęt testowany na Asrock B85 Killer, Asrock H97 Pro4, Msi Z87 G45, Corsair HX620W. Tyle ode mnie.

 

NIE POLECAM

 

- VolwerineX

 

Wysłałem sprawną kartę, to że na jego dziadowskim sprzęcie nie chodzi to nie moja wina. Zgodziłem się na zwrot karty i DLACZEGO JA MAM PONOSIĆ KOSZTY ZA TO ŻE JEGO SPRZĘT JEST NIEKOMPATYBILNY?! I tak mu za dużo przelałem bo powinien dostać 10zł mniej bo tyle mnie kosztowała wysyłka.

Karta jest na gwarancji i gdyby była uszkodzona reklamował bym ją od razu w sklepie. Obecnie działa w moim kompie bez żadnych problemów na 2biosach - Mobo MSI Z97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja zapłaciłem za wysyłkę podczas zakupu i podczas zwrotu, ale za tępy jesteś widać na to. Nie mam ochoty się użerać z Tobą za 5 zł, więc dla mnie sprawa zamknięta, kto chce niech kupuje, kto nie chce będzie uważał, a karta gdyby była sprawna działałaby na każdym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VolwerineX tępy to sam jesteś gówniarzu i po jakiego grzyba użerasz się o te 5zł?! Poskarżyłeś się wszystkim i ulżyło?! Poczytaj dzieciaku o nowych biosach MSI żebyś znowu źle nie kupił bo kolejna osoba może nie być tak wyrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja zapłaciłem za wysyłkę podczas zakupu i podczas zwrotu, ale za tępy jesteś widać na to. Nie mam ochoty się użerać z Tobą za 5 zł, więc dla mnie sprawa zamknięta, kto chce niech kupuje, kto nie chce będzie uważał, a karta gdyby była sprawna działałaby na każdym sprzęcie.

 

skoro karta byla sprawna, i jest sprawna, a odeslales to powinienes zaplacic za wysylke i za zwrot - osoba prywatna to nie sklep - ciesz sie ze w ogole oddal Ci $, bo mogl odeslac karte spowrotem do Ciebie ponownie na Twoj koszt - w koncu dzialala.. i mogl to zrobic zgodnie z prawem..

 

 

lukebed to solidny kontrahent :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wytłumaczysz fakt, że na 3 płytach głównych, z najnowszym biosem, dwóch różnych zasilaczach i monitorach, bez systemu, dysków itd, karta nawet do biosu nie pozwala wejść bo obraz kaplica? To jaka ona tam sprawna? Czy jak podpinasz dysk to działa tylko na twoim kompie, czy na innych też? Bezsensowne gadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.            
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...