Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

majkel84

Nvidia GeForce GTX 7x0

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałem się dziś głupot i właśnie instaluję Win8 jako drugi system :E Sprawdzę jakie są różnice w BF4 między Win8 a Win7 w praktyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz sprawdz jak działa gra z potrójnym buforowaniem z vsync . Cześć gier działa tragiczne z vsync jak fps spadnie poniżej 60fps , a część nadal bardzo dobrze.

Zależy który tytuł. Część z nich jak np. AC4 przy włączonym vsync gdy nie wyrabia okolic 60 automatycznie tnie do 30 dzięki temu zachowuje stałą ilość k/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście będą takie różnice, to zostawię W8 na jakiś czas ale tylko do gier, za dużo rzeczy mam na W7 i nie chce mi się teraz wszystkiego przenosić :kwasny:

 

@edit

Pierwsze testy BF4 już za mną... Pierwsze uruchomienie i wow, po dostrojeniu grafiki już nie jest tak pięknie, ale dużo lepiej niż na W7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej gdzie można pobrać lepszy bios do EVGA gtx 780 acx.

Aktualny bios : 80.10.3A.00.80(P2083-0020)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia który jest odpowiedni dla mojej karty. Chcę być pewien ,że pobiorę odpowiedni bios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej ten min fps zwieksza, ja zmienilem system bo nie bylem w stanie utrzymac 120 fps na win7, (oczywiscie na low) na 8.1 juz tego problemu nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia który jest odpowiedni dla mojej karty. Chcę być pewien ,że pobiorę odpowiedni bios.

 

Wydaje mi się że ten powinien być odpowiedni pierwszy w zakładce 3A: http://www.overclock.net/attachments/18994

Rozwiń i sprawdź czy pasuje, po za tym w czasie zmiany masz pokazaną zgodność, u mnie jak był nieodpowiedni to się nie chciał wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cinkowski87

Nie mam pojęcia który jest odpowiedni dla mojej karty. Chcę być pewien ,że pobiorę odpowiedni bios.

Jaką masz wersje karty 863mhz? Ja do swojej wgrałem bios z zegarami 967mhz i karta hula aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz poważny dylemat mam około 1200 zł na kartę, pytałem o Gtx'a 770 i mam teraz problem ponieważ nie wiem czy teraz coś kupić, czy czekać. Nie wiem czy mają być jakieś obniżki, także sprawdzałem gtx'a 680 ale ciężko coś trafić. Możecie mi coś polecić do mojego pc ?

i5 2500k

Asrock P67 Pro3

8 GB DDR3

XFX 550W

 

Pozdrawiam. Moja obecna hd 6870 pewnie pójdzie na sprzedaż, orientacyjna cena ile bym za nią dostał ? To jest ta karta:

http://www.ceneo.pl/12531148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obniżki na razie się nie szykuje i tak teraz 770 jest tani jak barszcz w stosunku do tego co potrafi. Jak chcesz zaoszczędzić to bierz 670gtx używke za 800zł z allegro i kręć ją jak tylko się da ;-) 670gtx naprawde bardzo wydajna karta po oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz poważny dylemat mam około 1200 zł na kartę, pytałem o Gtx'a 770 i mam teraz problem ponieważ nie wiem czy teraz coś kupić, czy czekać. Nie wiem czy mają być jakieś obniżki, także sprawdzałem gtx'a 680 ale ciężko coś trafić. Możecie mi coś polecić do mojego pc ?

Jak masz kasę i chcesz kupić to kupuj, kiedy jak nie teraz? Na horyzoncie nic nowego nie ma, przez prawie rok nie będzie, ceny będą stały. Czekając na nie wiadomo co odejmujesz sobie tylko dni w które możesz pograć. Bierz 770, bardzo fajna karta z dobrą wydajnością na starcie, a po OC jest gdzieś w połowie drogi między 770, a 780.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ostatnio dylemat co kupić. Myślałem nad 770, ale ostatecznie zamówiłem EVGA GTX 780 SC z chłodzeniem ACX. Jak szaleć, to szaleć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój zasilacz da radę ? Chcę jeszcze pogonić procek tak do 4,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pioraj

 

Zasilacz da radę. Mój zestaw z sygnaturki + gtx 780 zamiast 7870 pobiera 459 w, czyli zapas spory mam:) Na tomshardware ludzie łączyli Twój model zasilacza z gtcx 780 i też dawał radę, więc spokojnie możesz brać tę kartę. W razie czego sprawdź ten kalkulator energii(http://www.thermaltake.outervision.com/).

 

MSI czy Gigabyte? Wg mnie większej różnicy nie ma, cokolwiek weźmiesz będziesz zadowolony, o ile nie trafisz na egzemplarze z terkoczącymi wiatrakami, ale to już loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :)

Jak kupię to się pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze masz odpowiedni bios??

Jesli tak to sie nie przejmuj i wcisnij "Y" :E

Mi to czasami tez wyskakiwalo ale skoro wiedialem ze jest dobry to sie nie przejmowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pioraj

 

Zasilacz da radę. Mój zestaw z sygnaturki + gtx 780 zamiast 7870 pobiera 459 w, czyli zapas spory mam:) Na tomshardware ludzie łączyli Twój model zasilacza z gtcx 780 i też dawał radę[...]

Nie trzeba szukać ludzi na tomshardware jak sam jestem tego przykładem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze masz odpowiedni bios??

Jesli tak to sie nie przejmuj i wcisnij "Y" :E

Mi to czasami tez wyskakiwalo ale skoro wiedialem ze jest dobry to sie nie przejmowalem

 

Hmm wydaje mi się, że bios jest odpowiedni, ale wolę się jeszcze upewnić. Wieczorem napiszę jaki dokładnie próbowałem wgrać. Zdecydowałem się na zmianę biosa bo odkryłem wczoraj, że moja karta to wersja z dual bios bigsmile.gif

Najlepiej byłoby tak jak pisałeś kiedyś żeby zmodyfikować bios samemu, ale ja tego nie czuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że bios jest odpowiedni, ale wolę się jeszcze upewnić. Wieczorem napiszę jaki dokładnie próbowałem wgrać. Zdecydowałem się na zmianę biosa bo odkryłem wczoraj, że moja karta to wersja z dual bios bigsmile.gif

Najlepiej byłoby tak jak pisałeś kiedyś żeby zmodyfikować bios samemu, ale ja tego nie czuję.

 

Spoko,upewnij sie ze wersja jest akurat do Twojego biosu i pamieci.

W razie czego pisz na priv to postaram sie pomoc :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z wgraniem nowego biosu Mój link . W czym tkwi problem ?

 

 

To nie jest problem, tylko inny numer biosu, stąd wymuszenie Twojej zgody.

 

Jaką masz karę, jaki masz aktualnie wgrany bios i jaki bios chcesz wgrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 80.10.3A.00.80 i próbowałem wgrać skyn3t-3A-ACX-rev3a.rom Mój link

 

Karta EVGA gtx 780 w/ACX model 03G-P4-3783-KR

 

edit:

 

Bios udało się wgrać dzięki @ cosmoo który poinstruaował mnie w całej procedurze i wygląda to obiecująco.

Na chwilę obecną rdzeń poszedł na 1300MHz i teraz będę się brał za pamięci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...