Skocz do zawartości
Wulfgar

Black Mesa

Rekomendowane odpowiedzi

czy do gry w tego moda, trzeba wczytywać całoć hl1, i dajcie jeśli jest, link

do pobrania moda, sprawdzę, potem poddam ocenie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy do gry w tego moda, trzeba wczytywać całoć hl1, i dajcie jeśli jest, link

do pobrania moda, sprawdzę, potem poddam ocenie :hmm:

 

mod jeszcze nie zostal skonczony :E

i prawdopodobnie nie bedzie trzeba miec HL1 choc kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orginalny HL:S to pomyłka. Grafika identyczna jak w starym HL, tylko wode poprawiono i dodano chyba fizyke. (a może i nie? )

Wszystkie modele, tekstury, mapy, wszystko niezmienione ani troche. Nie jestem pewien czy HL:S nie wygląda nawet gorzej niż HL+ HD Pack, bo oba widziałem tylko na screenach.

Ale chyba jednak High Definition Pack (z Blue Shift) z lepszymi teksturami wygląda lepiej.

 

Hamil fizyki nie było, a tekstury byly lepsze, totalnie kosmetyczne zmiany, mniejsze niż te które zaszły przy przejściu CS 1.6-----> CS:CZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenie robi, i widze ze na grafie nie skoncza, ale tez mocno rozbuduja oryginane plansze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje że będzie takie grywalne jak wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje że będzie takie grywalne jak wygląda :)

 

fabuła ma byc z 1, więc musi być grywalne, w przeciwieństwie do hl2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fabuła ma byc z 1, więc musi być grywalne, w przeciwieństwie do hl2 :P

 

jeszcze raz cos powiesz na HL2

:whip:

 

 

grywalnosc BS:S?

fabula HL1 + styl rozgrywki HL2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakbym nie grał w hl1 ( 1 raz to było na p233 z voodoo :) zaraz po premierze ) i zagrał w hl2 to podobałby mi się jak "niektórym" z Was. A takto dla mnie to było bardzo przeciętne, po 10 min. miałem ochotę wyłączyć i nigdy do tego nie wrócić. no offence.

 

HL1 było genialne i niech tak pozostanie :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może jakbym nie grał w hl1 ( 1 raz to było na p233 z voodoo :) zaraz po premierze ) i zagrał w hl2 to podobałby mi się jak "niektórym" z Was. A takto dla mnie to było bardzo przeciętne, po 10 min. miałem ochotę wyłączyć i nigdy do tego nie wrócić. no offence.

 

HL1 było genialne i niech tak pozostanie :>

 

pozdro.

 

i tu twój błąd , gra z początku (jakies 30 min ) troche nuzy ale im dalej, tym zabawa sie rozkręca, tak więc wpierw radze pograc z 3 godzinki a potem sie udzielac :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tu twój błąd , gra z początku (jakies 30 min ) troche nuzy ale im dalej, tym zabawa sie rozkręca, tak więc wpierw radze pograc z 3 godzinki a potem sie udzielac  :cool:

Zgadzam się. HL2 to zajebista gierka, tak jak HL1. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. HL2 to zajebista gierka, tak jak HL1. Amen

 

a ja sie tu nie zgodzie.

gra jest dobra ale na swoj sposob. mimo ze tytyl ten sam to gry sie bardzo roznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tu twój błąd , gra z początku (jakies 30 min ) troche nuzy ale im dalej, tym zabawa sie rozkręca, tak więc wpierw radze pograc z 3 godzinki a potem sie udzielac  :cool:

 

Przeszedłem tą grę, co prawda w kilka/naście dni bo mnie nudziła, ale uporem przeszedłem bo nie po to wydałem te 120zł :P a 10 min to było stwierdzenie jak długo gra mnie potrafiła przykuć do monitora, więc chyba mogę się wypowiedzieć :P.

Każdy ma swoje zdanie, i zapewniam Cię i innych, że jest wielu ludzi którzy mają podobne zdanie do mojego. EOT. bo to nie ten temat.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem tą grę, co prawda w kilka/naście dni bo mnie nudziła, ale uporem przeszedłem bo nie po to wydałem te 120zł :P a 10 min to było stwierdzenie jak długo gra mnie potrafiła przykuć do monitora, więc chyba mogę się wypowiedzieć :P.

Każdy ma swoje zdanie, i zapewniam Cię i innych, że jest wielu ludzi którzy mają podobne zdanie do mojego. EOT. bo to nie ten temat.

 

pozdro.

ta, o łyzka na to niemozliwe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tu nie zgodzie.

gra jest dobra ale na swoj sposob. mimo ze tytyl ten sam to gry sie bardzo roznia.

Zgadzam się że te gry się bardzo różnią...Od czasu premiery Half Life, gry FPP ewoluowały i znacznie się różnią od tych sprzed kilku lat. Co nie zmienia faktu że Half Life 2 jest grą bardzo dobrą. Coraz trudniej zrobić grę przełomową jaką bezapelacyjnie był Half Life więc nie oczekujmy od każdej kolejnej gry- przełomu. Dla mnie Half Life 2 to ścisła czołówka najlepszych gier roku 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że te gry się bardzo różnią...Od czasu premiery Half Life, gry FPP ewoluowały i znacznie się różnią od tych sprzed kilku lat. Co nie zmienia faktu że Half Life 2 jest grą bardzo dobrą. Coraz trudniej zrobić grę przełomową jaką bezapelacyjnie był Half Life więc nie oczekujmy od każdej kolejnej gry- przełomu. Dla mnie Half Life 2 to ścisła czołówka najlepszych gier roku 2004.

A dla mnie jedna z najlepszych gier tysiąclecia, ale ja taki maniak jestem, więc wiecie... I właściwie to nie sama gra mnie zauroczyła, co pojawiająca się w niej fabuła i cudowny świat, w którym aż chce się zagłębić.

 

Ale HL1 i tak nic nie pobije! Jeszcze nie widziałem ŻADNEJ lepszej od niego gry, a to o czymś świadczy, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wie nawet moja babcia...

a może Prababcia :lol2: ?

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA jestem prababcią mojej prababci, więc moja babcia jest -2 pokoleniem wstecz.

ta, a łyżka na to niemożliwe ...

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z checia bym zoabczyl BM:S ale takze czekam z niecierpliwoscia na dragon ball source :) wie moze ktos cos na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm z checia bym zoabczyl BM:S ale takze czekam z niecierpliwoscia na dragon ball source :) wie moze ktos cos na ten temat? :)

 

coz o DB:S cicho. niestety ma maly team. a obecne screeny raczej nie zachwycaja.

 

ale to jest watek o BM:S wiec koniec OT, plz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos mnie zapytal o definicje wiecznosci, to bym mu odpowiedzial "Half Life" :)

 

 

Slicznie sie zapowiada.

 

btw. to przedostatnie zdjecie juz skrajnie zaczyna przypominac fotografie, nieprawdaz? :)

Edytowane przez EF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...