Skocz do zawartości
Wulfgar

Black Mesa

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz karte dzwiękową? Ja mialem tak w NOLF2 i po sciągnieciu sterów nowych było juz OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że w ogóle możesz to włączyć :)

Bo ja już od 4 dni nie moge steama uruchomić bo się przy updacie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mam soundstorma z najnowszymi sterami dzwieku. Ale jak pisalem nie w tym raczej problem bo dziek jest (rownolegle odpalam film i muzyke i jest wszytko ok)

 

2. Hamil tez czesto tak mam, szczegolnie po formacie jak HL instaluje na swiezo :-) ale po jakims czasie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal nowego tematu..szkoda syfic na forum... :)

Grupa Studio Radi-8 wypuściła mini-moda dodającego do Half-Life 2 efekt HDR.Dzieki HDR(High-Definiction Lighting) możemy uzyskać bardziej realistyczne światła poprzez renderowanie ich poziomów jasności dalej niż odbywa się to zwykle.

Niestety do prawidłowego działania moda niezbędna jest karta graficzna obslugująca PixelShader 2.0.Mod do sciągniecia jest ze strony Radi-8

testowal juz ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**** nowy wątek ****

 

 

 

 

Prace nad modem "Black Mesa: Source" idą naprzód.

Po 10-cio krotnym przejściu HL1 nigdy nie myślałem że będe chciał go jeszcze przechodzić, ale jak widze takie świetne modele -> http://www.halflife2.net/news//1112978347_mr2_gargantua.jpg (mój ulubiony stworek z pierwszej czesci HL :P) to trudno się nie napalić na powrót do Black Mesa :-)

 

 

Inne obrazki:

http://www.halflife2.net/news//1112978314_mr2_sentry.jpg

http://www.halflife2.net/news//1112978347_mr2_shotgun.jpg

http://www.halflife2.net/news//1109705072_...grunt_model.jpg

http://www.halflife2.net/news//1112978347_mr2_gargantua.jpg

 

Strona:

http://www.blackmesasource.com/

Edytowane przez Wulfgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten HL na silniku HL2 wogole kiedykolwiek wyszedl? Bo niby mial byc dolaczony do HL2 ale ja tego kompletnie nigdzie nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taka grafa bedzie to moze i ja sie skusze bo ostatnio gralem najpierw w hl2, a potem w hl source i mnie troche grafa odrzucila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten HL na silniku HL2 wogole kiedykolwiek wyszedl? Bo niby mial byc dolaczony do HL2 ale ja tego kompletnie nigdzie nie widze

zdaje się, że w pakiecie Gold był również hl1:s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten HL na silniku HL2 wogole kiedykolwiek wyszedl? Bo niby mial byc dolaczony do HL2 ale ja tego kompletnie nigdzie nie widze

 

Half-life:Source wyszedl i jest dolaczony do edycji "gold" albo innego kolekcjonerskiego szitu. Ale graficznie jest to stary half life mimo nowego silnika. czyli po prostu naciaganie klienta :-)

 

A Black Mesa: Source to geneneralna modyfikacja. HL1 bedzie wygladal znacznie lepiej. oczywiscie jest to mod fanowki czyli free dla kazdego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalny HL:S to pomyłka. Grafika identyczna jak w starym HL, tylko wode poprawiono i dodano chyba fizyke. (a może i nie? )

Wszystkie modele, tekstury, mapy, wszystko niezmienione ani troche. Nie jestem pewien czy HL:S nie wygląda nawet gorzej niż HL+ HD Pack, bo oba widziałem tylko na screenach.

Ale chyba jednak High Definition Pack (z Blue Shift) z lepszymi teksturami wygląda lepiej.

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio to wygląda... z HL:S nie miałem styczności, ale wydaje mi się, że chyba lepiej wyglądał :D Pozatym, co jak co, ale dla mnie najlepszy na silniku Source, jest tylko CS:S :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orginalny HL:S to pomyłka. Grafika identyczna jak w starym HL, tylko wode poprawiono i dodano chyba fizyke. (a może i nie? )

Wszystkie modele, tekstury, mapy, wszystko niezmienione ani troche. Nie jestem pewien czy HL:S nie wygląda nawet gorzej niż HL+ HD Pack, bo oba widziałem tylko na screenach.

Ale chyba jednak High Definition Pack (z Blue Shift) z lepszymi teksturami wygląda lepiej.

 

Dokladnie.

Lepiej sie oplaca zainstalowac starego HL z dodatkei. Ten HL:S nawet fizyki nie zbliza do HL2

 

 

Średnio to wygląda... z HL:S nie miałem styczności, ale wydaje mi się, że chyba lepiej wyglądał :D Pozatym, co jak co, ale dla mnie najlepszy na silniku Source, jest tylko CS:S :E

 

przyjzyj sie ponownie :-) albo idz do okulisty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio to wygląda... z HL:S nie miałem styczności, ale wydaje mi się, że chyba lepiej wyglądał :D

To faktycznie nie miałeś styczności - wygląda ZUPEŁNIE tak samo jak HL1 :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie miałeś styczności - wygląda ZUPEŁNIE tak samo jak HL1 :E.

 

Serio :E To widać dużo nie straciłem.... a wydawać by się mogło, że HL:Source powinien być tak ładny jak HL2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z hl1 zaczęła się niedawno, wcześniej omijałem tę grę

jak trędowątego...

no ale kiedy zaczęłem, pomimo tylu niedoskonałości graficznych itp.

to nie mogłem skończyć...

dosłownie!

dotarłem do: "tych młotków..." i do dziś nie skończyłem 1 częsci.

potem na 100% zgralem wszelkie mody (poza multiplayerami), no i 2x

ostatnio cały hl2.

pytam na różnych forach jak dalej ruszyć w zastopowanej 1 częsci

ale jest "0" odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja przygoda z hl1 zaczęła się niedawno, wcześniej omijałem tę grę

jak trędowątego...

no ale kiedy zaczęłem, pomimo tylu niedoskonałości graficznych itp.

to nie mogłem skończyć...

dosłownie!

dotarłem do: "tych młotków..." i do dziś nie skończyłem 1 częsci.

potem na 100% zgralem wszelkie mody (poza multiplayerami), no i 2x

ostatnio cały hl2.

pytam na różnych forach jak dalej ruszyć w zastopowanej 1 częsci

ale jest "0" odpowiedzi.

Jak zarzucisz jakimś screenem i opiszesz w czym problem, to pewnie się pomoc znajdzie. A tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny modzik pewnie bedize zamował 700MB a ja mam wolnego neta :P no cóż i tak zagrać w niego bede musiał bo wg. HL był lepszy od HL2 może niewiele bo HL2 to też dobra gra ale tak jakoś jest ze większość sequeli są gorsze czy to bardziej czy mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny modzik  pewnie bedize zamował 700MB a ja mam wolnego neta :P no cóż i tak zagrać w niego bede musiał bo wg. HL był lepszy od HL2 może niewiele bo HL2 to też dobra gra ale tak jakoś jest ze większość sequeli są gorsze czy to bardziej czy mniej ;)

 

po pierwsze HL1 byl troszke inny od dwojki :-)

 

po drugie to nie sadze zeby mod wazyl az tyle. zauwaz ze duzo rzeczy masz juz w HL2 (obiekty, tekstury itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelard

różnica jest ledwo zauważalna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...