Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

herbaciarz

Wii czy Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym sprawić mojej siostrzenicy jakąś konsolę żeby mogła sobie potańczyć przed telewizorem :) Zastanawiam się, która z konsol będzie dla niej bardziej odpowiednia, czy lepszy będzie Xbox 360 z Kinectem czy Wii z tymi swoimi sensorami? Oprócz gry typu dance, chciałbym żeby konsola oferowała również wiele innych gier polegających na ruchu, sportowych itp.

 

Nintendo Wii nigdy w życiu nie widziałem live, na Kineckcie parę razy grałem i wiem, że na nim można polegać. Wadą Xboxa 360 jest pad, który w grach wymagających sterowania padem będzie problematyczny dla małej dziewczynki, natomiast pilocik i ten nunchuck z Wii jak sądzę nie.

 

Która z tych konsol waszym zdaniem będzie bardziej odpowiednia dla dziewczynki 4-5 lat? Która oferuje więcej i lepsze gry o tej tematyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym celował jednak w X360 razem z Kinectem. To na dzień dzisiejszy chyba najlepsza zabawka. Wii też jest fajne i można się przy tej konsoli bawić równie dobrze, ale wydaje mi się, że dzieciak więcej frajdy wyniesie właśnie ze sprzętu od MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że raczej xbox akurat w tego typu grach się lepiej sprawdzi (taniec, sport, i jakieś inne dla małych dzieci), na Wii też takie są ale kinect lepiej imo się sprawdzi. Na Wii niby wszystkie gry obsłużymy ruchem i jest wiele bajkowych gier, ale mario galaxy, zelda skyward sword czy donkey kong wbrew pozorom nie są dla małych dzieci bo to trudne gry, a tylko dla takich gier warto nabyć nintendo. Nie grałem nigdy w Wii sports i inne takie na Wii jakoś :P ale brałbym xboxa, do tego Nintendo jest tylko po angielsku. Sam gram na nintendo, ale dziecku kupiłbym kinect.

 

Tu masz listę gier http://www.kinectgry.pl/kinect/lista-gier/dla-dzieci/

 

Jeszcze oceny ich sprawdź na metacritic, ale pamiętaj że recenzenci to stare konie a dzieciom całkiem coś innego potrafi przynieść niesamowitą frajdę niż gra z wysokimi ocenami. Sam oceń po gameplayach.

 

Ja bym polecił "Sesame Street: Once Upon a Monster" (ta gra jest chyba tylko po angielsku) i "Kinect Rush A Disney Pixar Adventure", ewentualnie " Kinect: Disneyland Adventures".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...