Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hype79

x-710 Avago opóźnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżo po zakupie myszy x-710 (avago) i pojawiły się pewne problemy.

Oto jak działa mysz na ustawieniach 400DPI oraz 1000MHZ (podkladka szmaciana 200mp)

beztytuufcf.png

VMousebench pokazuje również, że odświeżanie myszy wynosi max 250mhz, mimo, że ustawiłem 1000/500.

Jest jakiś sposób, aby zaradzić temu problemowi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorzucam jeszcze wyniki z Enotusa:

beztytuuonj.png

Sprawdzałem na innym kompie; to samo;/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Odpowiedzi

• Czy ktoś wie ile czasu ma autoryzowany serwis producenta(sapphire) na odpowiedź w sprawie reklamacji karty graficznej wysłany przez x-kom? Złożyłem wniosek 3 czerwca, rozpatrywanie rozpoczęło się 5 i od tamtej pory zero informacji w sprawie karty.
    • Nie muszę czytać. Żona jest zatrudniona w jednym z magazynów we Wrocławiu od samego początku jego istnienia. Ale Morele to nie Amazon. Musiało mi się pomerdać. Robiłem w pierwszym kwartale pełno zakupów na firmę i wiem, że w którymś taki licznik wyskoczył ale nie pamiętam już gdzie. Oczywiście przesyłka została wysłana kilka dni później
    • Poprowadź do każdego z pokoi kabel ethernet. W każdym z pokoi ustaw AP. Możesz zainteresować się TP Link Omada dzięki czemu będziesz miał zdalny dostęp do pełnej konfiguracji każdego z elementów sieci. TP Link ma fajne AP naścienne, które estetycznie wyglądają i mają dodatkowe porty ethernet np.: Tp-Link EAP115-Wall lub Tp-Link EAP230-Wall. Wymagają jednak switcha PoE. Do tego router ER605, kontroler OC200 i jakiś 10 portowy switch PoE (np.: TL-SG2210P + wkładka SFP do podłączenia go z routerem). Sam kontroler OC200 możesz podłączyć do routera i zasilić go z dowolnego zasilacza z micro USB. Mam tylko obawy co do samego internetu. 80 mb/s to bardzo mało i użytkownicy będą narzekać na słaby internet.
    • Tu pełna zgoda, ja akurat płacę tak mało za wynajem (poziom kawalerki, może ciut mniej) że już branie kredytu na takich stopach i marży nie jest super opłacalne, ale pewnie i tak to zrobię bo lepiej to już było. 
    • Samo aio na froncie przy ryzenie jeszcze nie jest tragedią bo chłodnica w grach i tak jest zimna co za tym idzie wentylatory dmuchają w miarę chłodnym powietrzem głównym problemem jest ten zabudowany front mimo wszystko przekładając aio na top będzie lepiej.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...