Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

inFamous: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz coś z drażliwego tematu, klatki na sekundę - można zauważyć gra nie ma locka na 30fps. Gra działa przez większość czasu w 30+fps, są momenty gdzie się czuje że gra działa w ok. 60fps, doskonałym przykładem jest patrzenie w ziemie tudzież w niebo.

 

Czekam z niecierpliwością na video z digitalfoundry.

 

No i miałem rację co do FPS

ach te moje oko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Graficznie ładnie, ale szczerze myślałem, że będzie ładniej. Gdybym ograł GTA 4 na modach później to pewnie wrażenie byłoby dużo pozytywniejsze w kwestii oprawy graficznej, a tak to ładna gra, chyba najładniejsza na PS4. Dodatkowo gra wykorzystuje MSAA 2TX (mało zabiera mocy, ale wydajność jest średnia) więc na większym TV może kuć w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, ale obejrzałem tylko minutę. Nie będę sobie psuł zabawy na kiedyś :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, wystarczyło profil pcl sprawdzić jak byłeś zainteresowany moim imieniem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem nowego Imfamous, w sumie taki graficzny tester, ale kuźwa, miejscami to na serio zrywa czapkę z głowy, ilość detali w pomieszczeniach gniotą, efekty cząsteczkowe i świetlne mega. Tylko czekać na kolejne exy, w któych obok świetnej grafiki będzie też jakaś fabuła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na razie jeszcze gram, nie przeszedłem całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem nowego Imfamous, w sumie taki graficzny tester, ale kuźwa, miejscami to na serio zrywa czapkę z głowy, ilość detali w pomieszczeniach gniotą, efekty cząsteczkowe i świetlne mega. Tylko czekać na kolejne exy, w któych obok świetnej grafiki będzie też jakaś fabuła :E

 

Ja w wolnych chwilach ogrywam, ale kurde miejscami potrafi przykrzaczyć :E. Poza tym, potrafi gubić cienie przy 'popołudniowym' słońcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wolnych chwilach ogrywam, ale kurde miejscami potrafi przykrzaczyć :E. Poza tym, potrafi gubić cienie przy 'popołudniowym' słońcu.

 

Nie zauważyłem takiego zjawiska u siebie, o którym piszesz. Ale wczoraj był jakiś patch, jak włączałem to może to nareperowali, sprawdź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż cenie z opóźnieniem się u mnie doczytują, ale to ma miejsce tylko w niektórych lokalizacjach i widziałem to samo u gościa na filmiku na yt, więc nie jest to jakis defekt mojej czarnej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogoniłem swój egzemplarz, nie skończyłem gry, jakoś mnie nie wciągnęło, jak dla mnie (nie wiem, dziwne wręcz :E ) jest nudniej niż w Niesławnym 2 :E Grę potraktowałem jako tester możliwości ps4, fabularnie dno i wodorosty, zreszta mozna bylo sie spodziewać, ale z tej 3ki dla mnie najgorsza częśc.

 

ps. wracam na czarnulę pykać w dark souls :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram czwarty dzień i jak dla mnie zdecydowanie najlepsza część gry. Misje poboczne praktycznie nie istnieją bo gra polega na kolejnym odblokowywaniu dzielnic poprzez różne znajdźki, graffiti i walkę z oddziałami DUP (bigsmile.gif) + misje główne, ale gra się w to tak miodnie że nie mogę się oderwać. Delsin jest jednym z najfajniejszych głównych bohaterów ostatnich lat. Co do oprawy audio wizualnej to wiadomo: cud, miód i orzeszki. Po Waszych opiniach podchodziłem sceptycznie ale gierka naprawdę mi podeszła i platynka musi wpaść. Oceniam na mocne 8.5/10 i bez dwóch zdań na obecną chwilę must have na PS4.

 

PLUSY:

- grafika, muzyka

- główny bohater, humor

- różnorodność mocy

- oblokowywanie dzielnic nie jest nużące

- mała ilość znajdziek, wszystkie na mapie i "do ogarnięcia"

- miodność, ciężko się oderwać :)

 

 

MINUSY:

- brak misji pobocznych z prawdziwego zdarzenia

- mała ilość przeciwników

- schematyczność rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze gra jest tak nierowna, z jednej strony b. dobra grafika z drugiej liczne niedopracowania. Gra jest mega sterylna, oraz brakuje jej szlifów, przywiązania do detali.

 

Postac nie zostawia sladow na piasku, nie moczy sie jej ubranie, woda wyglada tragicznie, tekstury lisci i innych obiektow sa przyklejone do podloza, brak efektu wypukłości (bumpmaping) poprzez co wszystko kazde podłoze wyglada mega płasko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was się bawił w te Paper Trails , bo ja właśnie zacząłem ale jestem dopiero w połowie gry . Graficznie to rzeczywiście czasami jest fajerwerk :D , aż jestem ciekaw co wyczaruję ND z TLOU :) . Później muszę zobaczyć jak wygląda nowy TR , bo mam nadzieje że równie elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem , graficznie rzeczywiście to wygląda świetnie i nie ma co czepiać . Gameplay'owo tak samo jak poprzednie Infmaousy czyli jak ktoś grał w poprzednie to i ten mu sie spodoba.

 

Ale wielki minus jak dla mnie za debilna 4 częściowa walkę z głownym bossem . To było tak nudne i głupie że żal , więcej w tym było skakanek trwających parenaście minut niż jakiejś normalnej walki . Znalazłem wszelaki znajdźki, zrobiłem misje poboczne, etc. Zostało mi przejście drugi raz jako zły na Expercie , ale nie wiem czy mi się będzie chciało, chociaż prosta platyna by się przydała :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was się bawił w te Paper Trails , bo ja właśnie zacząłem ale jestem dopiero w połowie gry . Graficznie to rzeczywiście czasami jest fajerwerk :D , aż jestem ciekaw co wyczaruję ND z TLOU :) . Później muszę zobaczyć jak wygląda nowy TR , bo mam nadzieje że równie elegancko :)

 

 

To jak masz TR na storze to daj znaka potem, sam jestem ciekaw tylko grafy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz TR na storze to daj znaka potem, sam jestem ciekaw tylko grafy :P

 

Nie mam i prawdopodobnie będę kupował na płytce bo na storze są chore ceny :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i prawdopodobnie będę kupował na płytce bo na storze są chore ceny :E .

 

Ja tam rivalsy kupiłem na storze (i koniec :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie doszedłem do miejsca w którym są anioły a nawet archanioł i stwierdzam, że jest to jedna z bardziej debilnych rzeczy jakie widziałem w grach. Autorzy chyba lekko przekombinowali, chcąc dać coś nowatorskiego, czego jeszcze nie było. bigsmile.gif

 

A tak w ogóle - gierka dla mnie przyzwoita ale bez wielkich zachwytów. Taki dobry średniak z ładną grafiką. Nawet znajdźki mi się nie nudziły, czy wyzwalanie dzielnic, gdyż ten element jest dość stonowany - nie ma tego dużo, jest akurat. Na minus - trochę mała miejscówka i brak jakichkolwiek misji pobocznych (te, które miały niby być, są uproszczone do bólu).

Tak, czy siak - sądzę, że teraz spokojnie można kupić, nie plując sobie w brodę, że się wydało dużo więcej niż stoileś złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu gry dalej można awansować na 5 poziom dobrej karmy (bohater)? Bo właśnie przeszedłem drugi raz i skończyłem fabułę mając poziom 4. Czy robienie tych zadań pobocznych podwyższy ten poziom jeszcze?

 

Zirytuję się jeśli nie da się już awansować, bo mi braknie jednego trofea do platyny :D A 3 raz już na pewno mi się nie chce tego przechodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, porób te zadanka i luzem wpadnie, masz jeszcze pewnie troche oddziałów tych złych (nie pamietam jak sie nazywaja :E ) to ich tez pobij. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z tego tematu, które mają niewątpliwą i niepowtarzalną przyjemność grania w zajebisty tytuł Watch Dogs. inFamousa oceniacie jakby lepiej czy słabiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...