Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

inFamous: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz coś z drażliwego tematu, klatki na sekundę - można zauważyć gra nie ma locka na 30fps. Gra działa przez większość czasu w 30+fps, są momenty gdzie się czuje że gra działa w ok. 60fps, doskonałym przykładem jest patrzenie w ziemie tudzież w niebo.

 

Czekam z niecierpliwością na video z digitalfoundry.

 

No i miałem rację co do FPS

ach te moje oko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Graficznie ładnie, ale szczerze myślałem, że będzie ładniej. Gdybym ograł GTA 4 na modach później to pewnie wrażenie byłoby dużo pozytywniejsze w kwestii oprawy graficznej, a tak to ładna gra, chyba najładniejsza na PS4. Dodatkowo gra wykorzystuje MSAA 2TX (mało zabiera mocy, ale wydajność jest średnia) więc na większym TV może kuć w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, ale obejrzałem tylko minutę. Nie będę sobie psuł zabawy na kiedyś :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, wystarczyło profil pcl sprawdzić jak byłeś zainteresowany moim imieniem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem nowego Imfamous, w sumie taki graficzny tester, ale kuźwa, miejscami to na serio zrywa czapkę z głowy, ilość detali w pomieszczeniach gniotą, efekty cząsteczkowe i świetlne mega. Tylko czekać na kolejne exy, w któych obok świetnej grafiki będzie też jakaś fabuła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na razie jeszcze gram, nie przeszedłem całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem nowego Imfamous, w sumie taki graficzny tester, ale kuźwa, miejscami to na serio zrywa czapkę z głowy, ilość detali w pomieszczeniach gniotą, efekty cząsteczkowe i świetlne mega. Tylko czekać na kolejne exy, w któych obok świetnej grafiki będzie też jakaś fabuła :E

 

Ja w wolnych chwilach ogrywam, ale kurde miejscami potrafi przykrzaczyć :E. Poza tym, potrafi gubić cienie przy 'popołudniowym' słońcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wolnych chwilach ogrywam, ale kurde miejscami potrafi przykrzaczyć :E. Poza tym, potrafi gubić cienie przy 'popołudniowym' słońcu.

 

Nie zauważyłem takiego zjawiska u siebie, o którym piszesz. Ale wczoraj był jakiś patch, jak włączałem to może to nareperowali, sprawdź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż cenie z opóźnieniem się u mnie doczytują, ale to ma miejsce tylko w niektórych lokalizacjach i widziałem to samo u gościa na filmiku na yt, więc nie jest to jakis defekt mojej czarnej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogoniłem swój egzemplarz, nie skończyłem gry, jakoś mnie nie wciągnęło, jak dla mnie (nie wiem, dziwne wręcz :E ) jest nudniej niż w Niesławnym 2 :E Grę potraktowałem jako tester możliwości ps4, fabularnie dno i wodorosty, zreszta mozna bylo sie spodziewać, ale z tej 3ki dla mnie najgorsza częśc.

 

ps. wracam na czarnulę pykać w dark souls :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram czwarty dzień i jak dla mnie zdecydowanie najlepsza część gry. Misje poboczne praktycznie nie istnieją bo gra polega na kolejnym odblokowywaniu dzielnic poprzez różne znajdźki, graffiti i walkę z oddziałami DUP (bigsmile.gif) + misje główne, ale gra się w to tak miodnie że nie mogę się oderwać. Delsin jest jednym z najfajniejszych głównych bohaterów ostatnich lat. Co do oprawy audio wizualnej to wiadomo: cud, miód i orzeszki. Po Waszych opiniach podchodziłem sceptycznie ale gierka naprawdę mi podeszła i platynka musi wpaść. Oceniam na mocne 8.5/10 i bez dwóch zdań na obecną chwilę must have na PS4.

 

PLUSY:

- grafika, muzyka

- główny bohater, humor

- różnorodność mocy

- oblokowywanie dzielnic nie jest nużące

- mała ilość znajdziek, wszystkie na mapie i "do ogarnięcia"

- miodność, ciężko się oderwać :)

 

 

MINUSY:

- brak misji pobocznych z prawdziwego zdarzenia

- mała ilość przeciwników

- schematyczność rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze gra jest tak nierowna, z jednej strony b. dobra grafika z drugiej liczne niedopracowania. Gra jest mega sterylna, oraz brakuje jej szlifów, przywiązania do detali.

 

Postac nie zostawia sladow na piasku, nie moczy sie jej ubranie, woda wyglada tragicznie, tekstury lisci i innych obiektow sa przyklejone do podloza, brak efektu wypukłości (bumpmaping) poprzez co wszystko kazde podłoze wyglada mega płasko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was się bawił w te Paper Trails , bo ja właśnie zacząłem ale jestem dopiero w połowie gry . Graficznie to rzeczywiście czasami jest fajerwerk :D , aż jestem ciekaw co wyczaruję ND z TLOU :) . Później muszę zobaczyć jak wygląda nowy TR , bo mam nadzieje że równie elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem , graficznie rzeczywiście to wygląda świetnie i nie ma co czepiać . Gameplay'owo tak samo jak poprzednie Infmaousy czyli jak ktoś grał w poprzednie to i ten mu sie spodoba.

 

Ale wielki minus jak dla mnie za debilna 4 częściowa walkę z głownym bossem . To było tak nudne i głupie że żal , więcej w tym było skakanek trwających parenaście minut niż jakiejś normalnej walki . Znalazłem wszelaki znajdźki, zrobiłem misje poboczne, etc. Zostało mi przejście drugi raz jako zły na Expercie , ale nie wiem czy mi się będzie chciało, chociaż prosta platyna by się przydała :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was się bawił w te Paper Trails , bo ja właśnie zacząłem ale jestem dopiero w połowie gry . Graficznie to rzeczywiście czasami jest fajerwerk :D , aż jestem ciekaw co wyczaruję ND z TLOU :) . Później muszę zobaczyć jak wygląda nowy TR , bo mam nadzieje że równie elegancko :)

 

 

To jak masz TR na storze to daj znaka potem, sam jestem ciekaw tylko grafy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz TR na storze to daj znaka potem, sam jestem ciekaw tylko grafy :P

 

Nie mam i prawdopodobnie będę kupował na płytce bo na storze są chore ceny :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i prawdopodobnie będę kupował na płytce bo na storze są chore ceny :E .

 

Ja tam rivalsy kupiłem na storze (i koniec :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie doszedłem do miejsca w którym są anioły a nawet archanioł i stwierdzam, że jest to jedna z bardziej debilnych rzeczy jakie widziałem w grach. Autorzy chyba lekko przekombinowali, chcąc dać coś nowatorskiego, czego jeszcze nie było. bigsmile.gif

 

A tak w ogóle - gierka dla mnie przyzwoita ale bez wielkich zachwytów. Taki dobry średniak z ładną grafiką. Nawet znajdźki mi się nie nudziły, czy wyzwalanie dzielnic, gdyż ten element jest dość stonowany - nie ma tego dużo, jest akurat. Na minus - trochę mała miejscówka i brak jakichkolwiek misji pobocznych (te, które miały niby być, są uproszczone do bólu).

Tak, czy siak - sądzę, że teraz spokojnie można kupić, nie plując sobie w brodę, że się wydało dużo więcej niż stoileś złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu gry dalej można awansować na 5 poziom dobrej karmy (bohater)? Bo właśnie przeszedłem drugi raz i skończyłem fabułę mając poziom 4. Czy robienie tych zadań pobocznych podwyższy ten poziom jeszcze?

 

Zirytuję się jeśli nie da się już awansować, bo mi braknie jednego trofea do platyny :D A 3 raz już na pewno mi się nie chce tego przechodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, porób te zadanka i luzem wpadnie, masz jeszcze pewnie troche oddziałów tych złych (nie pamietam jak sie nazywaja :E ) to ich tez pobij. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z tego tematu, które mają niewątpliwą i niepowtarzalną przyjemność grania w zajebisty tytuł Watch Dogs. inFamousa oceniacie jakby lepiej czy słabiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
    • No to problem ciecia rozwiązał się sam, będzie dalej jeździł swoim Pasterzem B5
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...