Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem preorder żeby zacząć preload - a tu zonk preload w preorderowcach będzie możliwy dopiero przy Desitiny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz skryte nabijacze Bit coinów..

 

Poważnie?

 

Jak coś to pytam serio, bo w zatoce kupuje tylko zagraniczne seriale. :E Swoja drogą 'zhakować' grę o hakowaniu

 

130274779024.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonący brzytwy się chwyta.

Jadą po piracie to trzeba na coś zrzucić.

Brzydka grafika, kiepska optymalizacja, fatalny model jazdy, średnie misje - wszystko przez winlogin.exe :D

Po premierze wszystko będzie inne, lepsze :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News jest niepełny, bo procesów jest 4, a nie 1: rundll32, explorer.exe odpalony z lokalizacji niesystemowej, winlogin i coś jeszcze, ale mi się nie chce szukać co. Jak to mówią "trolling is a art" - zostać shakowanym przez grę o hakowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat w dziale PC poszeeeeedł do kosza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat w dziale PC poszeeeeedł do kosza :)

przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i gratuluję sobie, że od kilku lat nie dyskutuję na tym podforum, bo spazmów chyba bym dostał. Za same dyskusje ze złodziejami, byłbym przez moda oprocentowany jak cena paliwa w Polsce ... bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dziś jeden post i zostałem nazwany przez jakiegoś gimbusa "konsolowym plebsem". Pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumie szkoda ze temat zamkneli bo bylo w czym posmiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem grę na PS4 w Media Markt. Model jazdy jest trochę śmieszny, trudno się przestawić po GTA5, ale sama gra prezentuję się dość ciekawe. Wiadomo od dawna, że grafika znacząco różni się od tej prezentowanej na początku, ale ogólnie nie jest źle. W MM jest jakaś promocja i za wersję z dodatkami płaci się 230 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc, neony, deszcz, wybuchy, wyglądają przekozacko wprost, tylko dzień jest jakiś taki.. hmmm słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc, neony, deszcz, wybuchy, wyglądają przekozacko wprost, tylko dzień jest jakiś taki.. hmmm słaby.

Dokładnie to samo miałem napisać. W nocy jest kozacko, dzień jest mocno średni >.< Ale podobnie też imho było w GTAV w niektórych miejscówkach.

 

Na mojego FB leci filmik z początku, podeślę linka jak się wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się bardziej rozpisać co do samej gry ? Jest bardzo zainteresowany zakupem na Ps4, a fajnie by było znać jakąś opinie. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki moze jakies screeny prosto z PS4 :P ? Jak to wyglada graficznie na nextgenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sama gra jak na produkcje stworzona na dwie generacje sprzetu wyglada dobrze, niektore screeny na neogafie z W_D naprawde swietnie sie prezentuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę na Allegro za 218zł, dziś przesyłka dotarła i gram. Cwaniaki wyjęli ją z bundla, widnieje napis na żółtym tle, że gra nie jest na sprzedaż, ale co tam zrobię platynę i puszczę w świat. Gra rewelacyjna(gameplay), grafika daje radę, nic nie bije po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka h, solidny ACIV w współczesnym Chicago z elementami hackowania. Gra się bardzo przyjemnie:

- do modelu prowadzenia można się szybko przyzwyczaić

- graficznie miejscami jest bardzo next-genowo (ulewa w nocy), znikomy popup, masa smaczków i detali w miejscach do których rzadko kto zagląda

- stabilnie 30+ fps, zwiewałem przed niebieskimi dobre 15 minut i ani jednego dropu

- masa rzeczy do roboty, misje popierdółki w rzeczywistości wirtualnej, wyścigi samochodowe, podglądanie życia zwykłych mieszkańców, zabawa w stróża prawa, odbijanie terenu z rąk gangów itp itd, MASMIX pełną gębą :)

- porzuciłem wątek fabularny by pozwiedzać CH, fajnie że całe miasto jest od ręki dostępne a jest ono i sporawe. LS z GTAV jest przy nim zdecydowanie mniejsze

- zabawa z światłami, blokadami, mostami - mniam

- świetny model skradankowo-strzelaninowo-parkourowy, widać tutaj korzenie AC

- niezły voice acting, nieraz można sterczeć kilka minut w jednym miejscu słuchając jak się ludzie na ulicy sprzeczają, widziałem nawet' 'wyprowadzkę' tatusia co to miał skok w bok :D

- ogólnie, CH żyje własnym życiem

- nawet jak Cię przyuważą przy zabijaniu kogoś masz minigierkę, trzeba rozbroić świadka z telefonu nim ten zadzwoni na niebieską linię

 

 

Jak widać, grafika to nie wszystko :> zabawię dłużej coś czuję :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dłużej bym uważał, bo wieść gminna niesie, że w ciągu 5 godzin można skończyć wątek fabularny jeżeli nie skupia się na misjach pobocznych, ale o tym czy to potwierdzona informacja dowiem się za parę godzin jak zejdzie embargo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena z PsX

 

9- (ps4)

 

 

Przyznam, że się nie spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jaka rozdzielczość jest w grze, 1080p, czy 900p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena z PsX

 

9- (ps4)

 

 

Przyznam, że się nie spodziewałem.

 

Darmowy tablet zrobił swoje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś/jutro kończę Wolfa. Jak narazie Qrdel mnie zachęcił, czekam na kolejne opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...