Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bo wyjeżdżam niedługo do Anglii, i mam pytanie, czy jak kupie tam Watch Dogs na PS3, to czy jak wsadze płytke do napędu "plejki" tutaj w Polsce, to będzie dostępna polska wersja językowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa u nas ma normalnie napisy PL ?

Posiadam wersję cyfrową na PS4 i tak ona ma napisy PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli problemów z językiem nie będzie, tak? To że gra będzie zakupiona w Anglii nie będzie miało wpływu na obsługiwaną wersję językową w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4

 

 

Przyglądałem się chwilę na "zycie miasta" na prawdę daje rade ! Postałem w zgaszonym aucie, miał miejsce wypadek, baba na swiatłach walnęła w zderzak dla typa, wysiedli i zaczeli się kłócić, jest trochę takich smaczków. Całe te obrzucanie błotem WD przed premierą uważam za niesłuszne, Ubi kawał dobrej roboty, może nie tak jak Rockstar, ale czy mamy mieć tylko jedno takie IP w mieście ?? Trzymam kciuki, aby seria poszła jeszcze dalej za 2-3 lata :)

 

ps. w kółko też porównania do GTA V albo i IV, zobaczcie i porównajcie np. drzewa :) WD zjada czwórkę :) W końcu, roślinność na jakimś poziomie :)

 

GTA V wygląda kapitalnie jak na sprzęt na ktorym chodzi, w niektrych aspektach lepiej nawet niz wd.

 

Jednak wiadomo ze ograniczenia robią swoje, postacie mają mniej polygonów, tak samo obiekty, tekstury są nizszej rozdzielczosci, ale ogolne wrazenie jest duzo lepsze, ja pamietam ze cały czas miałem opad kopary jak grałem w V.

 

Złożonosc świata jak na 512 mb pamieci jest kosmiczna, na next genie mamy 8 gb i ogolną wydajnoś 8x lepsza a grafika niezachwyca w zadnym aspecie, ładnie wygląda imo tylko w nocnej mokrej scenerii.

 

Ponadto uwazam ze gra rockstara to inna liga pod względem detali świat i dopracowania świata, po prostu klasa sama dla siebie bo porownywac inne gry z GTA V to troszku jak porownywac fiata z ferrari.

 

Imo jedynie naughty dog dorownuje, przewyższa rockstara pod względem malutkich detali, szczegolików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja ataki online ( czy jakos tak - ostatnia opcja w online) sa odpowedzialne za granie z innymi? Juz mnie 2 razy ktos zhackowal i mnie szlag trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ataki online to chyba wlasnie to, ze ktos moze podczas gry sie do Ciebie wlamac i Ci narozrabiac ;) Na szczescie idzie to wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Najbardziej denerwujaca rzecz w grze jaka kiedykolwiek spotkalem. Jak single to single i z daleka od MOJEGO miasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD dość, dość, chociaż po kilku godzinach bez rewelacji. Wstęp słaby, GTA V miało o wiele lepszy wstęp.

 

Co mnie denerwuje:

- za małe czcionki, mam duży TV, ale niektórze rzeczy są za małe, w dodatku obrócone względem tego ekranu smartphone'a, więc to też utrudnia czytanie

- jazda samochodem normalna, ale zderzenia gorsze niż w GTA 3. Mamy 2014 rok Panowie z Ubi...

- grafika znośna, w takich grach nie jest dla mnie najważniejsza, liczy się fabuła i długość rozgrywki oraz misje poboczne dla zapchania reszty czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie jak aktywować online? Kurcze trzeba logować się do Ubi? Bo w momencie logowania występuje błąd na serwerach ubi ;/

 

Co mnie denerwuje:

- za małe czcionki, mam duży TV, ale niektórze rzeczy są za małe, w dodatku obrócone względem tego ekranu smartphone'a, więc to też utrudnia czytanie

 

U mnie jest ok.. Mam 42 i 50 calowy tv.. Gram na 42 calowym. Bo na 50 czcionka również za mała ;). Dlatego też ważne jest dopasowanie odpowiedniego telewizora do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 i 50 calowy tv.. Gram na 42 calowym. Bo na 50 czcionka również za mała ;).

Wybacz ale to jakaś bzdura. Na tym i na tym TV masz wyświetlany taki sam obraz (klatkę). Na jednym i drugim, napisy, czcionka zajmują odpowiednią wielkość w stosunku do całego ekranu (klatki), wobec czego wraz ze wzrostem przekątnej ekranu wzrasta też wielkość czcionki.

Wobec tego jak jest za mała? bigsmile.gif

 

Dlatego też ważne jest dopasowanie odpowiedniego telewizora do konsoli.

uff, a tu już dostałem spazmów ... bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio telewizor coś zmienia w grach?

 

Mam 4 letniego samsunga, fhd, internety, kupa złącz, nawet tryb gry jest.. Odpukac nic się nie psuje, a już dawno po gwarancji. Co oferują nowe telewizory poza opcjami smart i 3D względem starszych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oferują nowe telewizory poza opcjami smart i 3D względem starszych modeli?

temat rzeka - w zależności od firmy i klasy modelu - multum rzeczy ale to nie temat na tego typu dyskusję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Śmiejcie się. Ale zróbcie to samo co ja.. Specjalnie zniosłem z pokoju mojego 42 panasonica do salonu gdzie jest samsung 50 calowy.. Postawiłem obok siebie i faktycznie jest różnica ..usiadłem 1,5 m od telewizorów i na tym 50 calowym napisy są mniejsze. Chociaż to też zależy od gry. Np w GTA 5 to jest bardzo widoczne.. Natomiast w serii AC już aż tak różnica w czcionkach się nie rzuca.

 

Panowie zalogowaliście się do Uplay z poziomu PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się. Ale zróbcie to samo co ja.. Specjalnie zniosłem z pokoju mojego 42 panasonica do salonu gdzie jest samsung 50 calowy.. Postawiłem obok siebie i faktycznie jest różnica ..usiadłem 1,5 m od telewizorów i na tym 50 calowym napisy są mniejsze.

Wobec tego w obu TV wyświetla ci różną rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wobec tego w obu TV wyświetla ci różną rozdzielczość.

 

Coś musi być na rzeczy bo w rzeczywistości nie powinno być różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja lub taka

 

 

Ludzie sprzedają z rozbrajającą szczerością szczerbaty.gif

Przy takiej ilości materiałów promocyjnych przed premierą to tych dwóch z allegro to zwyczajni idioci. Chyba zrobię mema oddającego jak wielkim kretynem lub ignorantem trzeba być żeby kupować W_D w ciemno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie też wam Uplay wariuje ? Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja lub taka

 

 

Ludzie sprzedają z rozbrajającą szczerością szczerbaty.gif

 

 

:rotfl: goście pojechali, pogięło ich chyba.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi online są dla mnie na tyle fajne, że aż 2 lokata wpadła.

http://oi57.tinypic.com/ei8v49.jpg

 

Gdyby jeszcze serwery ubi działały jak trzeba :/

 

edit: naszła mnie myśl czy to tylko u mnie? wczoraj do wieczora było w miarę okej, teraz wszystkiego szuka w nieskończoność.

edit2: dobra wywaliło Usługa Ubisoft jest niedostępna.

 

pls, żeby nie było tak jak z gta online - że sensownie można było grać tydzień po odpaleniu usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie widziałem filmik z "cyfrowymi odpałami" Niezłe :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej. Nuda, do GTA V się to nie umywa całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mi się gierka podoba..bardzo fajne pomysły i motywy których brakowało mi w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
    • nówki DW wciąż trzymają cenę, a używek DW na rynku używek mało, a jak są to powystawowe 
    • Ciekawe wnioski . Nie należy akurat zmienić zdania, że Kaczyński to jedna z największych nieszczęść, jaką spotkało III RP. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-robert-krasowski-jaroslaw-kaczynski-to-najbardziej-patologic,nId,7467044
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...