Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z jedne strony Forza Horizon 2, z drugiej DriveClub, który wygląda jak nagranie z kamerki samochodowej. Jak tutaj nie mieć obu konsol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jedne strony Forza Horizon 2, z drugiej DriveClub, który wygląda jak nagranie z kamerki samochodowej. Jak tutaj nie mieć obu konsol?

 

No ja poważnie myślę o x0, 1699 zł mozna dorwać boxa z FORZA 5, majątek to to juz nie jest :P Ograć dwie FORZY i sprzedać :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1499zł+200zł za Fifę i skoro ten DC trafia do PSplus to mamy taki sam bundle jak w przypadku Microsoftu. Ciężki orzech do zgryzienia, którą platformę wybrać. Dwa razy byłem ostatnio w MM i przy pudełkach z konsolami zgłupiałem. DC bardziej mnie jara niż Horizon 2, głównie poprzez tę oprawę graficzną i szczerze wolę zamkniętę tory niż cięcie zakrętów po bezdrożach Ferrari ;) Z drugiej strony Horizon to była świetna gierka na X360, no i ten pad z wibrującymi triggerami kusi w ścigałkach.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie bardziej wrażenie zrobiło, że koleś wybiera wyścig i od razu ma maskę auta i ready :E. Byłem przyzwyczajony już do długiego wczytywania. A grafika... jak na nową generację przystało w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra w końcu jest darmowa czy jednak nie ?

W ps+ dostajesz 10 samochodów i kilka tras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps+ dostajesz 10 samochodów i kilka tras.

 

 

Czyli takie jakby demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica miedzy obiema wersjami będzie tylko w ilości aut czy rownież w innych aspektach, np ilości tras?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica miedzy obiema wersjami będzie tylko w ilości aut czy rownież w innych aspektach, np ilości tras?

Również w ilości tras i chyba też trybów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica miedzy obiema wersjami będzie tylko w ilości aut czy rownież w innych aspektach, np ilości tras?

 

i to spora.... w PS+ED dostajesz jeden region - Indie z kilkoma torami a w pełnej masz jakieś 6 regionów i masę torów. PS+Ed pozwala na wbicie platyny w/g tego co dev mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest mega. Ale sam gameplay nie porywa. Tutaj zdecydowanie lepiej imo wypada Horizon 2 który może nie wygląda aż tak rewelacyjnie ale za to gameplay zapowiada się wyśmienity. I druga sprawa... piękny świat driveclub zwyczajnie się marnuje skoro nie możemy wyjechać poza wytyczone trasy tak jak w horizonie. A i same detale umykają przy takich prędkościach.

 

Wydaje mi się że wyjdzie z tego taki wyścigowy "Crysis". I podkreślam że używam Crysisa w nawiasie bo osobiście uważam że to nie tylko piękna ale i bardzo dobra gra od strony rozgrywki. Ale wiecie co mam na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay na oko jest niezły (wydaje się, że model jazdy będzie całkiem fajny), ale wiadomo, że otwarty świat > zamknięte trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo ile trzeba będzie dopłacić do pełnej wersji? $49,99

 

Teraz to już nie wiem co robić, driveclub + ps4, czy forza horizon 2 + xone.

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo ile trzeba będzie dopłacić do pełnej wersji? $49,99

 

Teraz to już nie wiem co robić, driveclub + ps4, czy forza horizon 2 + xone.

 

IMO PS4 bez DC- pograsz w tą wersję z PS+, gra stanieje i się kupi wtedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO PS4 bez DC- pograsz w tą wersję z PS+, gra stanieje i się kupi wtedy :D

 

Co fakt to fakt. Co jeszcze przemawia dla mnie na plus to fakt iż graficznie na pierwszy rzut oka drive club wygląda o poziom lepiej od forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lista wszystkich aut pełnej jak i ps+ wersji

 

tu

 

Moim zdaniem słabo, nawet bardzo. Brak choćby Subaru, Evo czy Nissana GT-R. Drugi minus, że już pewnie wiadomo jakie auta pojawią się do kupienia w mikropłatnościach czy tam płatnych DLC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny świat driveclub zwyczajnie się marnuje skoro nie możemy wyjechać poza wytyczone trasy tak jak w horizonie. A i same detale umykają przy takich prędkościach.

Najprawdopodobniej właśnie dlatego ten świat jest tak bardzo piękny - bo nie da się wszędzie wjechać. Coś za coś. Co do detali, które mogą umknąć przy takich prędkościach, trochę dziwna "uwaga". Są momenty, gdzie się gna, a są takie, gdzie się jedzie wolniej. Detale będą bardziej widoczne w tej drugiej sytuacji. Dobrze że są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słabo, nawet bardzo. Brak choćby Subaru, Evo czy Nissana GT-R. Drugi minus, że już pewnie wiadomo jakie auta pojawią się do kupienia w mikropłatnościach czy tam płatnych DLC :(

 

 

nie przesadzaj. To nie Gran Turosmo gdzie masz 1000 aut ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy jakoś pudełkwo wygląda...tak wiem oceniam model jazdy po filmiku na YT :E Takie mam po prostu wrażenie, obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie trzeba mieć aktywnego PS+ aby grać (zresztą z drugiej strony PS4 bez PS+ nie ma sensu). Jeżeli tak to lepiej dołożyć do wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(zresztą z drugiej strony PS4 bez PS+ nie ma sensu).

 

Niby dlaczego nie ma sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...