Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hamil_Hamster

Myszki na USB nie chcą działać.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś się tak nieprzyjemnie mi przydarzyło, że w momencie gdy wyłączyły się korki w domu (przeciążenie) komp się wyłączył i miał problemy z ponownym włączeniem. Udało się jednak bez resetu biosu.

 

Jednak po uruchomieniu zastałem nieprzyjemną niespodzianke - mysz na USB "zdycha" z załadowaniem się systemu. Różne kombinacje, zdejmowanie modów z mobo, resety biosu itp. nie pomogły. Podczas "naprawy systemu" również mysz nie działała (doszło jednak do zwiechy i później mi się nie udawało już zacząć naprawy sys. ale to inna bajka).

 

Wyjołem zapasowy dysk twardy z zapasowym systemem, podjerzewając, że coś w tym poprzednim się zwaliło (albo, że to wina używania USB 500mhz). Niestety. Dwie wypróbowywane myszki pod USB - Razer i starutki kulkowy Logitech- nie zadziałały :mad2:

Nie wiem czego to może być wina, czyżby USB na mobo przeszło do lepszego świata? :/

 

Mobo to DFI Infinity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilu a moze po prostu USB mouse support w biosie albo cos takiego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nigdy nie ustawiałem :)

 

Małe uzupełnienie :

Po podłaczeniu w czasie pracy myszki pod USB pojawia się komunikat : "Nie rozpoznano urządzenia USB" i jakis tam komentarz, że może być uszkodzone czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj z menedzera urządzen mysz (jak kolwiek, ktorą kolwiek) i w czasie wlaczonego komputera podepnij pod usb mysz i zobacz co sie stanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odinstaluj z menedzera urządzen mysz (jak kolwiek, ktorą kolwiek) i w czasie wlaczonego komputera podepnij pod usb mysz i zobacz co sie stanie :P

Jest tylko na PS2 i woła o restart systemu, nie widze tego różowo :E Chyba spróbuje jednak front panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...