Skocz do zawartości
Sovas

Zestaw chłodzenia wodnego, EK, XSPC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dla MAX tych zmian nie cofnęli. Właśnie planuje zaktualizować BIOS. Najnowsza aktualizacja do Tomahawk MAX dodaje (7C02v3F2(Beta version)): - Update to AGESA ComboAm4v2PI 1.2.0.7. - Change the default setting of Secure Boot. Ta zmiana z SB nie jest związana z Windows 11? Mam obecnie W10 i nie planuje zmiany przez długi czas. Są jakieś problemy z tym BIOSem?  Czy lepiej wrzucić jakiś starszy? Obecnie mam  chyba 7C02v3A.   https://www.msi.com/Motherboard/B450-TOMAHAWK-MAX/support#bios
    • Mam tego Lg tylko 65" i jest bardzo w porządku. Oczywiście c1 to wyższy model i ma jaśniejszą matrycę, ale ja już przy 65" nie widziałem powodu dopłacać więcej niż 500-600zł.  Co nie kupisz będziesz zadowolony ale już b13 jest bardzo fajny i do Netflixa i do konsoli. Mam u rodziców 65"  Sony x90j i to fajny tv, ale ja bym się za swojego oleda jednak nie zamienił, mimo że miedzy 65" była różnica 1k na korzyść Sony..  
    • Niedobrze, trochę poszperałem w sieci i jak jakieś wcześniejsze "pojedyncze" awarie temu modelowi się zdarzały, w paru przypadkach okazywało się ze użyte zostało okablowanie od starego zasilacza, to widzę ze w ostatnich miesiącach zwiększyła się ilość wpisów o awarii i z opisów wynika podobny problem który wystąpił u ciebie. Może się okazać że poszła wadliwa seria do sprzedaży. Trzeba monitorować wątek, widziałem już twój wpis na Morelach. Daj znać jak się sytuacja potoczy. Przykra sprawa bo to ogólnie bardzo dobre zasilacze jak zresztą można wyczytać w recenzjach i nie tylko. Mam nadzieje tylko ze nie uszkodzone zostały inne komponenty twojego komputera.
    • niestety nie ma koncówEK magnetycznych (ma tylko 1 jako taki typowy magnes do wyciągania czegoś jak nam spadnie ale reszta koncówek NIE jest magnetyczna ) więc ponawiam ,poleci ktos jakiś zestaw wkrętaków z koncówkami magnetyczymi?
    • Te to padają przez fizyczne uszkodzenia  Jak ktoś dobrze GPU poskładał to działają. Jak ktoś nie rozbierał to też działają.   A jak trafi się pechowa sztuka to pada nawet jak ETH na oczy nie widziała   EVGA od jakiegoś czasu nie powala. Serwis już zmienił zasady z pro-konsumenckich na takie se. Same karty na PCB poza kingpinem szału nie robią. Referencyjne PCB też już chyba nie używają. Na kartach poiły się plomby. Mają często wpadki z dezajnem/jakością. Chłodzenia są takie sobie. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...