Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hype79

problem z mikroprzełącznikiem Huano w X-710bk avago

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu zmagam się z problemem występującym w mojej całkiem nowej myszy (X-710 avago). Otóż problem jest taki, że mysz po wciśnięciu PPM sama "puszcza" go, mimo, że jest on nadal przeze mnie wciskany. Lewy póki co działa idealnie. Pytanie do was jest takie: oddawać to na gwarancję, czy otworzyć mysz i przeczyścić mikroprzełącznik (a jeśli tak, to jak?:])?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie potrafi mi pomóc? Mam od mojej poprzedniej myszki mikrostyk Huano, którym mógłbym zastąpić mojego wadliwego, pytanie tylko, czy jest to realne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie chce Ci się czekać na naprawę gwarancyjną, i jesteś w stanie otworzyć myszkę tak, żeby nie było po tym śladu to bierzesz w dłoń kontakt i psikasz do mikroprzełącznika klikając nim, żeby kontakt ładnie spłynął do środka. Jeśli to nie pomoże to trzeba go wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się że jak wyślesz mysz na gwarancję to Ci wymienią na nową ze słabym sensorem Pixart, więc chyba lepiej stracić tą gwarancję i samemu wymienić mikroprzełącznik tym bardziej że masz już zapasowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Damn, dziś wracalem z Paryża z delegacji. Na pokładzie samolotu jeden starszy Pan nam zszedł. Reanimowali go przez ostatnie 30 minut lotu. Wraz z nim podróżowała jego rodzina. Dwa rzędy za mną cała akcja. 
    • Ale ja jestem pasjonatem okien i dlatego się tak w nie wpatrywałem. Ale znudziło mi się i idę na spacer zupełnie przypadkiem w tym samym kierunku co ten facet przede mną. Na jakiej podstawie chcecie mnie legitymować? Poza tym wcale nie muszę iść za tobą od razu. Mogę po prostu przez  w tym miejscu "podziwiać okna", a sam czyn planować na kiedy indziej. Zupełnie jak ten audytor pasjonował się antenami. Kiedy natomiast mnie wylegitymują, wiem że zasadzka tego dnia spalona. Jaz znajdą twój martwy zezwłok do kogo przyjdą najpierw? Co do ostatniego zdania to prawie się zgadzamy, prawie. Bo jakbyś poczytał ten temat, to byś wiedział, że niektórzy rozróżniają tylko dwa scenariusze. Albo nic, albo od razu pała w łeb. Jeden to się nawet cieszy, że go tylko wylegitymowali a nie zastrzelili od razu. Przecież to jest jakaś paranoja. Tymczasem mamy najwyraźniej stan prawny gdzie gliniarzom nie wolno nawet zadać pytania co się dzieje osobie która zachowuje się dziwnie czy podejrzanie. Przecież ja nie mówię o prewencyjnym legitymowaniu przypadkowych osób, tylko takich, którzy ewidentnie coś kombinują. Przegięcie pałki w drugą stronę. Już o tym że jak ktoś zacznie bredzić o fascynacji antenami szyderczym głosem, to wcale to nie jest podejrzane. Prowokując tym samym legitymowanie. Co za debil to wymyślił.   @AndrzejTrg I tak to powinno wyglądać.    
    • No ja też jestem. Ale na tym forum zadowolenie nie może być kolorowe. Możesz napisać "kupiłem i jest okej", wszystko powyżej to fanboystwo i oznaka bycia jebniętym No sorry, ja tam lubię sobie popisać i nakręcić innych. Jak widać skutecznie bo już wczoraj jeden napisał że przeszedł na AMD dzięki mnie.  Ty to ciągle robisz. Nie lubisz mnie? 😔 "mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski..." 
    • Zwrocili mi kase za to na PS5
    • To w takim razie najmocniej przepraszam!
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...