Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Macgates

Zarabianie przez gry tj.MMORPG

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie duzo zarobie na WarThunder aktualnie mam Usa 11lvl Niemcy 11lvl i reszta po 9lvl na koncie mam wykupiony kazdy samolot jaki sie da z tych nonpremium mam jeszcze Tu2 i A26.Pytam sie z ciekawosci konta raczej nie sprzedam zbyt mnie wciagnela gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie duzo zarobie na WarThunder aktualnie mam Usa 11lvl Niemcy 11lvl i reszta po 9lvl na koncie mam wykupiony kazdy samolot jaki sie da z tych nonpremium mam jeszcze Tu2 i A26.Pytam sie z ciekawosci konta raczej nie sprzedam zbyt mnie wciagnela gra :P

Raczej nic - zgrzewkę browarów, albo flaszkę. Farma się zaczyna od ~13 w górę, to przed 13 może sobie zrobić każdy z niskim nakładem pracy - tyle jeżeli chodzi o expa. Z samolotami do 10 jest spoko, od 10 w górę zaczyna się farma. Na co ludzie patrzą - ilość free expa, premium samolotów, czy jest premka i do kiedy, konto e-mail oczywiście też oddajesz (dlatego warto zaczynając grać w nową grę założyć nowy email specjalnie dla niej, bo gry w których potem można zmienić maila można policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego stolarza) albo nie ma mowy o sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stolarza to oni maja wszystkie palce chyba ze maja parkinsona ale tacy przy pile nie powini robic .A ktory Lvl mial koles ktory sprzedal konto za 1tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stolarza to oni maja wszystkie palce chyba ze maja parkinsona ale tacy przy pile nie powini robic .

 

A ktory Lvl mial koles ktory sprzedal konto za 1tys

Chyba abstynenci ;)

 

Raczej nie jaki miał level tylko jakiego frajera znalazł :) Gość po zakupie konta doładował sobie 125k orzełków, kupił wszystkie dodatki, za free expa wrzucił sobie wszystkie nacje na 20 poza japońcami, wszystkie premium samoloty a resztę przekonwertował na liony (!) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co on kasa sra 125k to nawet w rublach sporo .Powiem wam ciekawostke o jednym z wiezien w Chinach lub Korei tej Dolnej (kapitalusci) tam wiezniowie zarabiaja na swoje utrzymanie dostaja konta kompa i net i wbijaja lvl w popularnych mmo po czym rzadz odpala ebay wiezien w zamian ma lepsze warunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę, tylko jak wrócę z roboty wieczorem to sobie zainstaluje PokerStars.eu i zobaczymy czy to jest dla mnie ;)

 

A ktoś może zarabia z allegro tzn (skup / sprzedaż ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego zarabiania mnie ciekawi jak sprawa wygląda np. w takim Eve Online czy WoWie bo jak wiadomo obie gdy maja fajnie rozbudowaną "ekonomie"

 

Na EVE można zarobić i to duże, ale oczywiście łamiąc zasady EUAL samej gry. Bodaj kiedyś trafiłem na wywiad z jakimś ruskiem który stał wysoko w jakimś sojuszu i był w stanie opłacać kredyt samochodowy + żyć w miarę normalnie a tylko grał w EVE. W EVE w odróżnieniu od innych gier wspierają posiadanie więcej niż jednego konta, w dodatku sam 'wolny' rynek i cała ekonomia pozwala zarobić góry kasy. Dobrym motywem też jest szkolenie postaci na pilotów tytanów czy capsali gdzie nasz czas zainwestowany w takie konto jest znikomy, bo skille nie wbijamy grając a same się wbijają po x czasie... jednak takie konta szkoli się 2-3 lata.

 

Jeśli ktoś jest 'miłośnikiem' ekonomi lub skończył takowe studia, to jest to dla niego raj. O rynku w EVE powstało już sporo prac naukowych, ponoć można było w nim przewidzieć kryzys gospodarczy który aktualnie szaleje w świecie realnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co on kasa sra 125k to nawet w rublach sporo .Powiem wam ciekawostke o jednym z wiezien w Chinach lub Korei tej Dolnej (kapitalusci) tam wiezniowie zarabiaja na swoje utrzymanie dostaja konta kompa i net i wbijaja lvl w popularnych mmo po czym rzadz odpala ebay wiezien w zamian ma lepsze warunki

Korea Dolna powiadasz :rotfl: Nie bardzo kolego, Ci "kapitaliści" to dosyć rozwinięty kraj z demokratycznymi rządami. Takie rzeczy występują w ChRL, więźniowie są zmuszani do grania a korzyści czerpią z tego władze więzienia.

P.S

Popracuj nad poprawnym pisaniem w języku polskim bo ciężko się to co piszesz czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ ciekawy jestem jakie macie inne sposoby na wyciągniecie kasy z internetu.

Znalezienie pracy przez serwis klasy pracuj.pl też się liczy na wyciągnięcie kasy z netu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korea Dolna powiadasz :rotfl: Nie bardzo kolego, Ci "kapitaliści" to dosyć rozwinięty kraj z demokratycznymi rządami. Takie rzeczy występują w ChRL, więźniowie są zmuszani do grania a korzyści czerpią z tego władze więzienia.

P.S

Popracuj nad poprawnym pisaniem w języku polskim bo ciężko się to co piszesz czyta.

Jak przeczytasz sygnaturę do się dowiesz napisałem wyraźnie Chiny albo Korea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wielkiego doświadczenia w zarabianiu(D3 i GW2), ale typowe MMO wydają się chyba najlepszą opcją do zarabiania. Mi przykładowo GW2 się nie spodobało, więc znalazłem sposób na zarabianie. Ogólnie w kilka dni zarobiłem na goldzie okołó stówy, a później sprzedałem grę z kolejnym, 100złotowym zyskiem, ale to było wtedy, kiedy konkurencja jeszcze była mała(zaraz po premierze gry), więc ceny były duże. Tak samo z D3. Ceny golda poszły na łeb na szyję. Skoro masz tak duże doświadczenie w Tibii możesz spróbować z WoWem. Gra jest wciąż bardzo popularna(wiele milionów subów), a ludzie masowo kupują do niej gold. Generalnie musisz znaleźć sposób w grze na pomnażanie złota, ale wpierw musisz zainwestować. Przykładowo kupujesz po kilka kont do multiboxingu, analizujesz rynek na poszczególnych serwerach, a później go przejmujesz(wykupujesz wszystkie przedmioty danego typu na AH) sprzedając z zyskiem. Dodatkowo rzadkie przedmioty w postaci mountów lub legendarnych itemów, które nie są już dostępne w grze lub mają bardzo niski drop rate podnoszą wartość twojego konta;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, próbowalem poker i nie rozumiem dalej ale postaram się ;)

 

Szukam dalej jakieś gry do zarabiania wiem ze nie odrazu ale jak znajde to napewno napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słyszał coś o tym Devilish Hounds coś podobnego do Eve tylko bezpłatna gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słyszał coś o tym Devilish Hounds coś podobnego do Eve tylko bezpłatna gra...

???

 

Mnie wychodzi, że to korporacja z Eve Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Entropia universe można zarobić sporą kasę jest kilka sposobów. Ogólnie gra jest stworzona poto aby cały czas był obrót gotówki niby zwyczajne MMO ale ma oficjalny i zgodny z prawem przelicznik kasy z gry na prawdziwą kasę. Mozna robić wpłaty i wypłaty chyba to jest jedyna taka gra. Pozatym startuje się niemając nic no chyba że się wpłaci własną gotówkę a zarabiać można na wiele sposobów naprzykład poprzez handel przedmiotami, za przewóz graczy pomiędfzy miastamiw grze itp.

Grając w gre poznałem kilku gracz którzy chwalili się że potrafią z grania wyciagnac po kilka tysięcy miesięcznie.

 

Ja próbowałem zacząc od zera ale to w 2 tygodnie zarobiłem może z 10 zł ale jak ktoś ma trochę kasy żeby zainwestowac to myślę że na handlu da się spokojnie zarobić.

Widziałem w grze gości którzy mają setki pojazdów a jeden pojazd taki kosztuje po 300zł ceny statków kosmicznych dochodza nawet do kilku tysięcy zł

 

 

A tu macie opis z Wikipedii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Entropia_Universe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy zarobek byl i bedzie na Tibi... mimo ze ceny CC w polsce sa bardzo niskie to za granica juz mozna zarobic... np u nas 1kk kasy to koszt 35zl~ sprzedajac brazylom mozna sprzedac za 15E to samo :) 5 bocikow z RP 300lvl i mozna zarabiac :)pacc teraz jest za darmo wiec cipsoft tylko ulatwia sprawe :) do tego tibiacast...

Jak to pacc jest za darmo? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Wota już bardziej LoL się opłaca.

Co do samego zarabiania mnie ciekawi jak sprawa wygląda np. w takim Eve Online czy WoWie bo jak wiadomo obie gdy maja fajnie rozbudowaną "ekonomie"

W Eve można wciąż zarobić. Jest jednak kilka ale.

Ja widzisz gram już pare wiosen w Eve i nie zdecydowałbym się na sprzedaż ISKów ponieważ za to grozi ban. Jeżeli bardzo chcesz to najlepszą opcją jest sprzedaż znajomym. Ale to musisz troche pograć co by mieć kontakty.

Teraz zarabianie w Eve będzie jeszcze łatwiejsze ponieważ po najbliższym patchu będzie można na jednym koncie skillować jednocześnie 3 postacie.

 

To tyle w kwestii Eve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo ;)

 

Ja teraz z Aiona tez sprawdzam i ucze sie bo na allegro chodza od 500 do 2 tys zł więc zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma 25 gb ponad...

 

Ktos grał Dofus ? Podobno dobrze mozna sprzedawac 1mln - 5 zł na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma 25 gb ponad...

 

Ktos grał Dofus ? Podobno dobrze mozna sprzedawac 1mln - 5 zł na allegro...

 

dofus juz lata temu byl zdominowany przez farmiace boty, gra w niego coraz mniej osob, wiec wg mnie nie oplaca sie juz w to wchodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle jakaś gra, w której nie ma botów? Ja się z nimi spotkałem w Diablo 2, a z tego co napisaliście w tym temacie wynika, że praktycznie każda gra boryka się z tym problemem. A ja myślałem, że tylko Blizzard jest tak nieudolny, a raczej leniwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam napisałem że najlepiej zarabiać w Entropia Univers to wy swoje. To jest jedyna gra gdzie jest to w pełni legalne jest stały kurs 1 dolar= 10PED

Gra jest za darmo no chyba że coś zainwestujesz. Bezpośrednio w grę jest wbudowany system wymiany waluty z prawdziwych na wirtualne i działa to w obie strony bez żadnego allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam napisałem że najlepiej zarabiać w Entropia Univers to wy swoje. To jest jedyna gra gdzie jest to w pełni legalne jest stały kurs 1 dolar= 10PED

Gra jest za darmo no chyba że coś zainwestujesz. Bezpośrednio w grę jest wbudowany system wymiany waluty z prawdziwych na wirtualne i działa to w obie strony bez żadnego allegro.

Entropia to słaby biznes biorąc pod uwagę stosunek czas/pieniądz/przyjemność z gry. Grałem swojego czasu, chociaż to bardziej prace przypominało niż grę :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w Entropi jest to legalne a handel goldem i postaciami na allegro z innych gier już nie jest legalny.W Entropi można spotkać ludzi z dużym starzem którzy spokojnie śrenią krajową miesięcznie wyciągają z gry. A jak uwzględnić tych co rynkiem manipulują to tam zarobki sa kilkakrotnie większe. Najtrudniejszy jest początek jeżeli startujesz z zerem to sweatowanie to rzeczywiście jak praca ale w zasadzie wtedy wyciagasz kasę z niczego a jak już coś zainwestujesz jak trochę sie obeznasz w rynku to na Handlu mozna zarobić. No i skil jest bardzo ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...