Skocz do zawartości
SmileYMaN

[S] Z170 extreme4_CM 690 II Advanced + napęd DVD SATA

Rekomendowane odpowiedzi

Masz propozycję odnośnie ceny? Pisz śmiało na PW!

 

Odbiór osobisty Kraków ewentualnie Lublin lub wysyłka (możliwe allegro). Wszystko jest w 100% sprawne

Zdjęcia z karteczką:

uzyHsMd.jpg

 

 

 

CM 690 II Advanced + napęd DVD ze złączem Sata- LINK DO ZDJĘĆ OBUDOWY <KLIK> Obudowa Nie posiada większych rys. W zestawie wszystko co na zdjęciach (filtry przeciwkurzowe, kilka wentylatorów, GPU Holder, instrukcje obsługi itp.), stan obudowy jest całkiem niezły, wady widoczne na zdjęciach. Zaletą jest zdecydowanie port sata na górze obudowy umożliwiający trzymanie dysku ssd na wierzchu - 110 zł

 

 

AsRock z170 extreme 4 (Bios dokładnie nie wiem jaki, ale obsługuje Kaby Lake bez problemu czyli p7.00+)- LINK DO ZDJĘĆ PŁYTY GŁÓWNEJ <KLIK> Pełny BOX, pracowała z g4560, płyta główna jest w 100% sprawna, nie był podkręcany na niej procesor, nie miałem z nią żadnych problemów, piny proste co widać na zdjęciach - 350 zł

 

 

Dla zainteresowanych niedługo będę miał na sprzedaż DWA z trzech procesorów: i5 8500 (oem + fabryczny cooler + faktura w sklepie z X w nazwie, na gwarancji), i5 9400f (full box + faktura w sklepie z X w nazwie, na gwarancji), i5 8600k (nie znam możliwości podkręcania. OEM, kupiony od CLEVO- firma składająca potężne laptopy w których są procesory desktopowe. Procesor zakupiony jako nowy)

 

Rzeczy, które sprzedałem poprzez forum:

 

 

 

ZDJĘCIA KOMPUTERA (KLIK!)

 

ZDJĘCIA ZASILACZA (KLIK!)

 

ZDJĘCIA PŁYTY GŁÓWNEJ (KLIK!)

 

Crucial BallistiX 1x 8GB 2400 MHz ddr4- LINK DO ZDJĘĆ PAMIĘCI <KLIK> Pełny BOX, Pamięć w 100% sprawna, nie była podkręcana, na gwarancji w sklepie z "X" w nazwie(5.15.2020) Dołączam kopię paragonu. - 165 zł

 

Kingston HyperX 2x 8GB ddr4 (prawdopodobnie)2133mhz cl14- LINK DO ZDJĘĆ PAMIĘCI <KLIK> Pełny BOX wraz z instrukcją oraz naklejką, Pamięć w 100% sprawna, nie była podkręcana - 270 zł

 

AsRock z170 extreme 4 (bios prawdopodobnie p2.10)- LINK DO ZDJĘĆ PŁYTY GŁÓWNEJ <KLIK> Pełny BOX, pracowała z i5 6600k, płyta główna jest w 100% sprawna, nie był podkręcany na niej procesor, nie miałem z nią żadnych problemów, piny są prościutkie co widać na zdjęciach - 330 zł

 

OCZ ZT 650w- LINK DO ZDJĘĆ ZASILACZA <KLIK> W pełni modularny w 100% sprawny zasilacz. Pracował z i5 6600k, z170 extreme 4 oraz gtx 970. Cichy, nie sprawiał problemów. W zestawie to co na zdjęciach, brakuje kabla z molexami oraz ze złączami sata. (Wciąż można podpiąć 6 urządzeń na sata, lub więcej jeśli użyjemy przejściówki molex->sata 120 zł

 

g4560- LINK DO ZDJĘĆ PROCESORA <KLIK> W 100% sprawny, Pełny Box (radiator boxowy z fabryczną pastą- nie był ani razu używany), procesor bardzo mało używany, był traktowany jako zapasowy. na gwarancji w sklepie z "X" w nazwie(5.15.2020). dołączam kopię paragonu - 160 zł

 

 

i5 6600k- LINK DO ZDJĘĆ PROCESORA <KLIK> W 100% sprawny Pełny Box, dołączam dodatkowo fabryczny cooler od intela. Całość nie była przeze mnie podkręcana więc nie znam jego wyników OC - 480 zł

 

 

Asus GTX 970 Strix- LINK DO ZDJĘĆ KARTY GRAFICZNEJ <KLIK> W 100% sprawna Karta pracowała w moim osobistym komputerze, którego używałem do pracy, więc za bardzo się nie przemęczyła. Od czasu do czasu CS:GO dla zabicia czasu. W karcie wymieniona była pasta termoprzewodząca. Pudełka niestety nie posiadam, ale będzie wysłane w innym (po gtxie 1080 w folii antystatycznej) - 450 zł

 

 

Nagrywarka dvd LG ATA- 100% sprawna. Czarna z funkcją LightScribe i super multi! 15 + kw

 

 

OCZ Silencer 500w- Zasilacz praktycznie niesłyszalny, napięcia trzyma, problemów z nim nie było. Certyfikat 80+. Minusem jest odprysk farby, który widać na zdjęciach.89zł + kw

 

Asrock p67 extreme 4- full box. w 100% sprawna. brakuje maskownicy. zdjęcia dla zainteresowanych.- 239 + kw

 

Pamięć ram kingston hyperx blue 1x 4gb ddr3 1600mhz na gwarancji jeszcze chyba. W każdym razie full box papiery są 120zł Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=5227652142#thumb/6

 

I3 2120- OEM 100% sprawny- 199zł

 

I5 2400- OEM 100% sprawny- 389zł

 

Asus p8h61-m LE r2.0- sprawna w 100% pełny box gwarancja do 2017 roku (bodajże kwiecień) w komputroniku dodaje dowód zakupu- 149zł

 

Goodram 2x4gb 1333mhz- sprawna w 100% box- 149zł

 

WD blue 500gb- 70 zł 0 bad sectorow nic

nie trzeszczy mam screen z hdtune pełny skan musze znaleźć.

 

Gtx650ti od msi 1gb- sprawna w 100% pełny box 329zł

 

 

i5 2500k- full box. w 100% sprawny. Robi 5.0Ghz zdjęcia dla zainteresowanych.- 670 + kw

 

AsRock Z68 Extreme 4- Płyta w bardzo dobrym stanie i oczywiście w 100% sprawna, Rewizja (B3), nie sprawia/sprawiała żadnych problemów, MEGA sekcja zasilania, sprzedaję ponieważ wymieniłem na wyższy model. Płyta, maskownica na tylne porty, kable SATA, pudełko.279 + kw http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4903221368

 

Xbox 360 - 20Gb dysk + 8gb pendrive. Okablowanie z wersji Arcade + pad (biały) + headset + pudełko + wszystkie instrukcje. Xbox w wersji JASPER. Nigdy nie przerabiany, nie było żadnej próby modyfikacji konsoli, bawienia się softem i tym podobnych. Zadbana, grałem sporadycznie. Jedynie pad ma statą jedną gumę (tą po lewej stronie). UWAGA!!! GRATIS dodaję kabel który umożliwia podłączenie konsoli do monitora! Obraz jest bardzo dobrej jakości!(w przypadku kabla o słabej jakości, czyli taniego, obraz może być rozmazany/słaba jakość kolorów. NA moim to zjawisko nie występuje!) - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4097693482

 

 

Club3d HD7850 2gb ddr5[/color]- w 100% sprawna gwarancji jeszcze rok czasu bodajże. Głośna tylko przy starcie komputera (włącza się na 100% wiatrak) i przy logo windowsa wszystko wraca do normy. Cicha testy można zobaczyć w googlach. Nie mam z nią problemów i bez podnoszenia napięcia robi 1050mhz 1450mhz (max temperatura 62*C więc bardzo niska jak na GPU). Full Box 389 + kw - Sprzedane użytkownikowi loqis

 

 

Microsoft Wireless Racing Wheel - Kierownica do Xboxa, wersja druga (poprawiona), używana sporadycznie. ForceFeedback działa znakomicie, a radość płynąca z jeżdżenia w forzie jest o niebo lepsza niż podczas grania na padzie. Pedały + kierownica + zasilacz + kabel łączący kierownice z pedałami. GRATIS!!! odbiornik umożliwiający podłączenie kierownicy do komputera stacjonarnego/laptopa! - http://allegro.pl/show_item.php?item=4097547899

 

 

AsRock p67 pro3 b3- 100% sprawna, wymieniona na NOWĄ w sierpniu tego roku. Gwarancja jeszcze jest bodajże 5 msc w morele.net. Full Box 219 + kw -Sprzedane użytkownikowi Kwertiss

 

Forza Motorsport 4 - Wersja dwupłytowa, stan idealny, jest paragon co potwierdza, że jestem pierwszym właścicielem, reszta na aukcji allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4097376338

 

 

i5 2500 - w 100% sprawny, aktualnie z niego korzystam i spisuje się świetnie. Procesor + boxowe chłodzenie 500 + kw - Sprzedane użytkownikowi Maragast

 

 

Procesor e8400- Chodzi na normalnym taktowaniu 3GHz. Niestety zapodziałem gdzieś pudełko.

140zł+kw- Sprzedane użytkownikowi weynrooney

 

 

Forza Motorsport 4- co tu dużo mówić- klasyka. Wersja z dwiema płytami. Płyty stan idealny. Posiadam Paragon.

60zł+kw sprzedane

 

KIEROWNICA Logitech Formula Force Ex- stan jak nowa, mało używana- sprzedane użytkownikowi laress

 

asus p5q pro- idealny stan, pudełko- 200zł- sprzedane użytkownikowi matsi

 

samsung 160gb- 0bad sectorow itp. 70zl- sprzedane uzytkownikowi matsi

 

 

4x 1Gb ddr2 800mhz goodram- 90zł- sprzedane użytkownikowi cavalierv6

 

q6600(G0)-procesor siedział pod zalmanem 9700nt i miał chłodno (przy 3,2Ghz ~43*C w stresie) dodaję stockowy cooler i jak znajdę to pastę AS5. 220zł do negocjacji. http://allegro.pl/show_item.php?item=3491178573

 

Asus P5E3 Deluxe- 360zł sprzedane uzytkownikowi turboptys

 

q9450- 360Aukcja Allegro TYLKO DZISIAJ I W PONIEDZIAŁEK CENA PROCESORA 350ZŁ + KW!

 

Corsair xms3 1333MHz 2x2gb- 80zł sprzedane użytkownikowi Kunislaw

 

Asus Striker II extreme- 280zl sprzedane użytkownikowi Kunislaw

 

q6600- drugi za 220. Moge zrobic jakis set w postaci proc+mobo+ram+karta, albo sprzedac osobno.- sprzedane uzytkownikowi TomekXXX

 

Celeron g540- 110zł. 2,5GHz nie podkręcany (da się go lekko wykręcić)Pudełko, cooler, instrukcja, wszystko z zestawu. - sprzedane uzytkownikowi allas

 

GTA:V- 150zł na xboxa 360. stan idealny, kod na sterowiec nie wykorzystany. Polska wersja premierowa. sprzedane

 

OBUDOWA SPC Brutus 410- 90zł. Zamontowałem podzespoły i wymontowałem- nie odpowiada mi ten typ obudowy. Sprzedane uzytkownikowi aquas92

 

Steelseries Siberia X300- LINK DO OGŁOSZENIA OLX <KLIK> Nowe, nieużywane, zaplombowane, gwarancja do października 2019r (prawdopodobnie 10 październik). Dołączam dowód zakupu (również sklep z "X" w nazwie). PUDEŁKO NIE BYŁO OTWIERANE- fabryczne naklejki. - 249 zł

 

 

 

 

Najlepiej odbiór osobisty Kraków ewentualnie Lublin. I na ten odbiór bym nalegał, ale wysyłka też możliwa. Poza tym allegro dla tych co boją się zaufać. Oczywiście prowizja po stronie kupującego, ale możemy się dogadać. Lekkie negocjacje wchodzą w grę, zdjęcia mogę zrobić dla chętnych. W komplecie można liczyć na jakiś rabacik ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez SmileYMaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego użytkownika :)

 

Kierownica dotarła cała, zdrowa i błyskawicznie (była na 2gi dzień od wysyłki). Żadnych zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@REFRESH

 

@Edit: znów... Zapomniałem, że godzina na forum jest inna.. Godzine w tył

Edytowane przez Agnes
Ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ASUS EXTREME STRIKE II i 4gb CORSAIR'a .

 

@ EDIT: Wszystko ok. - Sprzedawca bdb.

Edytowane przez Kunislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Celeron G540 .

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...