Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kiciunio

Obuwie Lasocki For Men z CCC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ktoś może posiada jakieś buty Lasocki For Men z CCC i podzieli się opinią?

 

http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen

W tamtym roku się skusiłem, bo cena stosunkowo niska, a wyglądały na dosyć porządne. Niestety tylko wyglądały - od tamtego czasu nawet nie spoglądam na to co jest w CCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać, który dokładnie model kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym momencie ich na stronie, ale były z niebieskiej skóry z białą (gładką) podeszwą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja unikam wyrobów z CCC lub dajśmana. Jak już to wolę buty z Baty, choć ostatnio zaoptrzam się w Ecco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja unikam wyrobów z CCC lub dajśmana. Jak już to wolę buty z Baty, choć ostatnio zaoptrzam się w Ecco.

dajśman jest o tyle dobry, że praktycznie zawsze przyjmują reklamacje - w CCC praktycznie zawsze jest z tym problem.

Ostatnio kupiłem w ECCO i jakimś klejem, czy czymś takim śmierdziały... W takiej cenie wolę Ryłko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie robiłem zwrotu butów. Zawsze starczały mi na długi czas. Pewnie te poklejone z ECCO to jakieś po przejściach, ktoś oddał, naprawili i wróciły na półkę sklepową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie robiłem zwrotu butów. Zawsze starczały mi na długi czas. Pewnie te poklejone z ECCO to jakieś po przejściach, ktoś oddał, naprawili i wróciły na półkę sklepową.

Nie wyglądały na buty po jakichkolwiek, ale jeśli dopuszczają do takich akcji, to tym bardziej jest to argument przeciw ecco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym momencie ich na stronie, ale były z niebieskiej skóry z białą (gładką) podeszwą

Ile czasu wytrzymały i co się z nimi stało? Dziury, pęknięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu wytrzymały i co się z nimi stało? Dziury, pęknięcia?

Podeszwa się... "odkleiła"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeszwa się... "odkleiła"

Ale to były jakieś tanie poniżej 100 zł czy te droższe powyżej 150 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to były jakieś tanie poniżej 100 zł czy te droższe powyżej 150 zł?

Nie pamiętam dokładnie, ale obstawiałbym, że coś koło 120. Wtedy mi się spieszyło i chciałem kupić cokolwiek. Nic droższego na pewno bym w tym sklepie nie kupował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za 200zł+ i polecam bardzo wygodne i się nie rozwalają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za 200zł+ i polecam bardzo wygodne i się nie rozwalają :)

Pokaż o jaki model chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CCC buty na 1 sezon max mi wystarczyły, przestałem tam kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MI07662-655-18, łądnie wyglądają, noga się nie męczy. W porównaniu do adidasów niebo a ziemia. Po prostu są leciutkie :) Nie jest źle jak za buciki ~200zł Problem jest tylko taki, że nie miałem nic na zmiane jak robiłem inspekcje na budowie i sobie leciutko je zadrapałem na czubie. Nie mam pojęcia jak ostry był ten przedmiot ale jednak jak się przyjrzeć to widać, więc jest podatne na zadrapania.

2220129980009sur.jpg

Ale przyznam, że polowałem na ten model - 2220111410422 Chyba tylko jaśniejsze, ale półbuty.

2220111410002sur.jpg

Niestety wykupili wszystkie jak świeże bułeczki :P

 

Ogólnie jeżeli się szuka czegoś eleganckiego w dobrej cenie to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakieś konkrety, dzięki za ostatnie dwie opinie. Kto jeszcze się podzieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w CCC kupiłem raz buty i więcej tam nie kupuję. Po dwóch tygodniach zaczęły się rozklejać i drzeć w środku. Oddawałem je 3 razy do reklamacji i ciągle je niechlujnie sklejali (jakby ktoś to w domu kropelką kleił), a na rozdarcia w środku poprzyszywali jakieś łaty. Buty po tych "naprawach" wyglądały tragicznie. W końcu odpuściłem i kupiłem gdzie indziej buty, ale za tamto w CCC już nigdy nic nie kupię. Z marketów obuwniczych najlepiej kupować w Daichmanie. Tam przynajmniej w razie reklamacji zawsze zwracają kasę, albo wymieniają buty na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już było kilka lat temu. Nie pamiętam modelu. Dałem za te buty 120 zł, więc z takich całkiem najtańszych nie były. Były to takie buty trekkingowe. Kupiłem je głównie do wyjazdów w góry, ale akurat wtedy plany się pokrzyżowały i w górach ani razu nie byłem. Chodziłem w nich normalnie po mieście i po dwóch tygodniach zaczęły się rozwalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "dajśmana" to każde buty z tej firmy mam po 3miesiące, potem zawsze mi się podeszwa sciera albo pęka z boku.

Ale w przypadku butów z Daichmana taka sytuacja, to nie problem. Idziesz z reklamacją i masz zwrot kasy, albo nowe buty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają wam się buty bo wy zamiast w nich latać to chodzicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że te modele bliskie 200 zł mają szanse trochę wytrzymać. Na tańsze, poniżej 150 zł nie ma nawet co patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...