Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kiciunio

Obuwie Lasocki For Men z CCC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam (nawet teraz na nogach) te buty: http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen/304382

 

Bardzo wygodne, całkiem wytrzymałe. Przy zakupie skusiłem się też na http://zebra-buty.pl/model/2816-bama-krem-50ml-szary, muszę przyznać, że nie żałuję. Buty wyglądają lepiej, skóra robi wrażenie zadbanej, wszelkie zabrudzenia znikają :D

 

Buty w CCC są bardzo różne, niektóre modele za 200 zł są megagówniane, a inne za 69 zł trzymają się jak skała (sam akurat na takie trafiłem). Akurat Lasocki w większości ma całkiem dobre obuwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam (nawet teraz na nogach) te buty: http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen/304382

Dzięki za tą opinię, akurat myślałem właśnie o tym modelu tylko w brązie: http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen/304380

 

W oko wpadły mi również te: http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen/313057

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz o nie odpowiednio dbać, na pewno będą długo służyć. Ja w tych butach ostanio przypadkiem wlazłem w popiół od ogniska i śladu po tym nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do butów z CCC nie mam zaufania. Kilka razy się przejechałem. A o obuwie dbam bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz o nie odpowiednio dbać, na pewno będą długo służyć. Ja w tych butach ostanio przypadkiem wlazłem w popiół od ogniska i śladu po tym nie ma ;)

Myślę, że regularna pielęgnacja pastą lub kremem do skóry licowej załatwi sprawę. Nie zamierzam w tych butach przerzucać gnoju. Będą używane do normalnego chodzenia po chodnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w CCC buty za 89pln, mają teraz jakieś 3 tygodnie, a pięta w nich wygląda jak w moich reebokach, które mają dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od dwóch tygodni http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/lasockiformen/313057

 

Noga się nie męczy, mając je na nogach po 10h dziennie nawet nie cuchnie - jedyny minus i największy to trwałość. Mam już małe ubytki gdzieniegdzie których się nabawiłem nawet nie wiem gdzie, zastosowany materiał jest bardzo delikatny, do tego podeszwa z białego miękkiego tworzywa które za długo również nie wytrzyma. Krótko mówiąc bardzo ładne buty, stylowe w przystępnej cenie. Niestety raczej na jeden sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym sposobem dostałem opinie o dwóch interesujących mnie modelach, dzięki. Teraz tylko przymierzyć i zobaczyć jak to będzie na mojej stopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku się skusiłem, bo cena stosunkowo niska, a wyglądały na dosyć porządne. Niestety tylko wyglądały - od tamtego czasu nawet nie spoglądam na to co jest w CCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydkie te wszystkie buty od CCC co pokazujecie ;) ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co butow z ccc lasocki nie mialem, slyszalem ze calkiem niezla jakosc, ale ze problemy z wymiana, naprawa, gwarancja, za to z deismana mialem i niw wytrzymywaly wiecej niz 2 miechy, ale tam problemow nie bylo, albo zwrot kasy albo wymiana na nowe buty,z tym ze trzeba miec jeszcze jedne buty w zanadrzu, bo oni te zepsute zanim przejda przez caly proces gwarancyjny to potrafi to i miesiac trwac... osobiscie wole wydac za buty 300 zl i miec pewnosc ze posluza mi wiecej niz 1 sezon, wiec wybieram skorzane np z wojasa, badury czy gino rossi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie te Lasocki i powiem prezentują się wspaniale thumbup.gif

Są miękkie, giętkie, bardzo trwałe, dobrze przyszyte... Wręcz idealne, mam nadzieję, że posłuża więcej, niż 1 sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty właśnie napisałeś, że buty, które właśnie zamówiłeś są bardzo trwałe :E? Jasnowidz. Jak dla mnie te buty lasocki to chińskie gówno tak jak wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie stwierdziłem, że będą trwałe, tego nie wiem, ale oznajmiam to z punktu widzenia, jak są one wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś od Lasockiego w CCC. Szybko pojawiły się dziury w miejscu klejenia podeszwy, więc reklamowałem. Reklamacja została przyjęta, buty (rzekomo) naprawione. Jeszcze w sklepie odesłałem je do ponownej reklamacji, gdyż wciąż były dziury (!). Tym razem reklamację odrzucili z uzasadnieniem, że buty zostały naprawione poprawnie.

 

Od tego czasu nie kupuję w CCC. Już nie wspominając o tym, że od czasu, kiedy mam możliwość noszenia butów z wyższej półki, to w polskich sklepach żaden but mi się już nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego czasu nie kupuję w CCC. Już nie wspominając o tym, że od czasu, kiedy mam możliwość noszenia butów z wyższej półki, to w polskich sklepach żaden but mi się już nie podoba.

 

Z wyższej półki to znaczy jakie? Pytam ponieważ w polskich sklepach są buty z wyższej półki. Ja również omijam ccc i dajśmany szerokim łukiem, lepiej się wykosztować np w ecco tylko tam większość butów jest okropna. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejność losowa, bez podziału na półkę cenową i jakościową: Gordon&Bros, Crownhill, Timberland, Berwick, Loake, Cheaney, Barker, Shoepassion, Yanko (pewnie jeszcze pominąłem kilka marek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z nich widziałem w Polsce na 100% w sklepach, z innych tylko pojedyncze egzemplarze np w TK Maxx. Generalnie wszystkie te marki fajne chociaż głównie angielski styl butów który nie zawsze mi pasuje, zamówiłem kiedyś z Charles Tyrwhitt (niby specjalizują się w koszulach ale butów też mają sporo) - nie byłem zbytnio zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z nich widziałem w Polsce na 100% w sklepach, z innych tylko pojedyncze egzemplarze np w TK Maxx. Generalnie wszystkie te marki fajne chociaż głównie angielski styl butów który nie zawsze mi pasuje, zamówiłem kiedyś z Charles Tyrwhitt (niby specjalizują się w koszulach ale butów też mają sporo) - nie byłem zbytnio zadowolony.

Daj adresy i nazwy tych sklepów, bo to się wydaje aż niemożliwe. :D

 

Poza tym to nie tylko styl angielski, ale chociażby i włoski. Buty w/w marek to styl ponadczasowy. Z najbardziej klasycznych: brogsy, oxfordy, mokasyny, sztyblety, lotniki, wiedenki - każdy znajdzie coś, co mu się podoba. Jaki znasz "inny styl", że te Ci się nie podobają? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o stylu a ty o rodzajach butów. ;) Mokasyny i sztyblety są super. Oczywiście że na pierwszy rzut oka widać różnice między "stylem" włoskim a angielskim w tego typu butach. No chyba nie powiesz mi że nie widzisz różnicy między butami (tak ogólnie) Crownhill a tymi od mediolańskiego Boggi które osobiście bardzo lubię. :) Adresów nie znam i upierać się nie będę, ale chociazby Yanko ma jakieś adresy w Polsce, a tego typu marki już gdzieś widziałem. Tak jak mówię, może niektóre w w jakimś sklepie czy na lotnisku.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...