Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kiciunio

Obuwie Lasocki For Men z CCC

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, źle to ująłem.

 

Boggi to jednak ciut wyższa półka niż Crowhill, więc jakością skóry i wykończenia mogą je przewyższać. Jednak jeśli porównywać gruszki z gruszkami, to w przypadku konkretnego modelu buta różnice są kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dziewczyna kupowala w CCC pare razy kozaki, ja tez jakies buty i byl problem z reklamacja. Kombinuja jak sie da, zwalaja wine na uzytkownika ze zle byly uzywane badz zle konserwowane.

 

W Deichmanie swojego czasu kupowalem, psuly sie dosc szybko ale problemu ze zwrotem nie bylo - przychodzilem, pani obejrzala i mowila prosze sobie wybrac jakies inne. Wybieralem, czesto nawet doplacajac (zwykle przedzial cenowy 100-150zl). Raz kupilem w Deichmanie buty Fila (takie niebieskie materialowe), rozerwaly sie na piecie, od podeszwy az do otworu na noge (takie pionowe rozerwanie na piecie) - po 2 miesiacach uzywania. Oddalem na reklamacje, rozpatrzenie reklamacji negatywne (ze niby material spelnia normy itp itd). Od tej pory i CCC i Deichmana omijam. Probuje inne sklepy. Glupio zebym kupowal ciagle w tym samym wiedzac jaka tam jest jakosc nawet jezeli maja dosc niskie ceny.

 

Buty uzywam zgodnie z przeznaczeniem.

 

 

P.S. W USA kupilem timberlandy za 50$ i narazie po pol roku uzywania nie widac na nich sladu zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna jakieś dobre marki dostępne w Poznaniu (do przymierzenia, pomacania itp.)? Muszę szukać jakiś zimówek, bo niedługo te Wojtasy co teraz noszę pójdą do szafy (ale pewnie przed tym z dwa razy na reklamację - gó*niana jakość). :lol2:

Preferuję buty ze skórki, taki mix elegancji z casualem.

O Lasocki znajomy mówił, że warto - aczkolwiek przeglądając te opinie chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt ogólnie pytanie zadałeś.

Ecco może? Zależy jakie buty chcesz i w jakiej cenie. Najlepiej przejdź się po obuwniczych sklepach, sam zobaczysz ceny, wygląd no i ocenisz jakość wykonania.

Na obecną aurę dobre są sztyblety, kompromis między eleganckim wyglądem a komfortem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat chodze w Ecco i nie mam najmniejszych problemow z nimi . W tym roku na szczescie (bo po 4 latach juz mialem ich dosc :P ) wywalilem jesienne buty i musze kupic nowe . Zimowe Timberlandy i O'neille mam juz nie wiem ile lat bo nie jestem sie w stanie doliczyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt ogólnie pytanie zadałeś.

Ecco może? Zależy jakie buty chcesz i w jakiej cenie. Najlepiej przejdź się po obuwniczych sklepach, sam zobaczysz ceny, wygląd no i ocenisz jakość wykonania.

Na obecną aurę dobre są sztyblety, kompromis między eleganckim wyglądem a komfortem.

 

No raczej nie polecam. Kupiłem Ecco Colin za 400 zł, słownie czterysta zł ( czyli jak na moje sporo kasy) i po ponad roku miałem dziury na obu piętach tak, że wkładką szorowałem po asfalcie. Poszły na gwarancję, w tym tygodniu będzie prawodopodobnie odpowiedź. Może nie dostanę informacji, że źle chodzę, ale pewnie też będą się wykręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie pary jedna gdzieś 550 kosztowała a druga w okolicach 350zł i trzymają się bardzo dobrze. Te droższe to już chyba będzie 3 czy 4 sezon jesienny. Firmie ecco raczej mam do zarzucenia słaby wygląd, w ich sklepie jak jestem to zazwyczaj podoba mi się max jedna czy dwie pary butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zimowych to trzymają się nieźle (bez szału), ale letnie to już totalna porażka. Ostatnimi czasy w Ecco już nie ma nic co by mi się podobało, zwyczajnie buty nie różnią sie już ani wyglądem, ani jakością od wyminianych wcześniej CCC i Deichmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie polecam. Kupiłem Ecco Colin za 400 zł, słownie czterysta zł ( czyli jak na moje sporo kasy) i po ponad roku miałem dziury na obu piętach tak, że wkładką szorowałem po asfalcie. Poszły na gwarancję, w tym tygodniu będzie prawodopodobnie odpowiedź. Może nie dostanę informacji, że źle chodzę, ale pewnie też będą się wykręcać.

 

Nie ważna marka ani cena, przeważnie jednak ci którzy biorą 300-500zł mają trochę lepsze, a raczej nie mają tych bardzo tanich i często słabo czy nawet bardzo słabo wykonanych produktów. Większość obuwia za 50-100zł ma właśnie z góry zaplanowany bardzo krótki czas życia. To czego tutaj nie bierze się pod uwagę to czy ktoś ma kilka par butów. Jedna osoba może mieć kilka jesienno zimowych, a co dopiero wiosenno-letnich i wtedy szansa, że zajedzie jedne jest minimalna. Obecnie nie mamy jeszcze czujników z ilością kroków oraz godzin dotyczącą naszych butów, ale kto wie może już niedługo :E I wyjdzie, że ktoś przechodził w nich 2-3 lata, każdą wiosnę i lato, a ktoś miał je 5 czy 6 lat chodząc w nich i tak 50% tego co ten pierwszy...A jak ktoś jeszcze porusza się samochodem to już w ogóle ;)

http://www.nik.com.pl całkiem ciekawe buty, jakość raczej dobra, ale trzeba patrzeć na wykonanie (szycie, klejenie), przeznaczanie, możliwości poszczególnych modeli tej marki czy w ogóle butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja od pewnego czasu chodzę w butach marki ARA. Trochę słabo z wyborem, ale buty bardzo wygodne i wytrzymałe.

 

Choć np. sztyblety kupiłem sobie marki Bytom - akurat mi się spodobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestem ciekaw jak oceniacie buty takich firm jak Ryłko, Aldo czy Gino Rossi? ;)

 

Mama nosi i nie narzeka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu chodzę w butach marki ARA. Trochę słabo z wyborem, ale buty bardzo wygodne i wytrzymałe.

 

Choć np. sztyblety kupiłem sobie marki Bytom - akurat mi się spodobały.

 

Ara nie znam, a sztybletów w Bytomiu nie widziałem. ;)

 

Mama nosi i nie narzeka. :)

Wszystkie?

 

Do puli firm dorzucam jeszcze Badura, Wojas, Kazar, Primamoda. Uff, nie wiedziałem że aż tyle tego jest. Dziś szukałem butów i byłem miło zaskoczony wyborem. A najfajniejsze widziałem chyba w Massimo Dutti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie?

 

Do puli firm dorzucam jeszcze Badura, Wojas, Kazar, Primamoda. Uff, nie wiedziałem że aż tyle tego jest. Dziś szukałem butów i byłem miło zaskoczony wyborem. A najfajniejsze widziałem chyba w Massimo Dutti.

 

Gino, Ryłko i Kazar. Sam mierzyłem ostnio Ryłko, ale jakoś mi stopa średnio leżała. Kupiłem za to Wojasa i wyglądają super, zobaczymy jak będzie z trwałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do puli firm dorzucam jeszcze Badura, Wojas, Kazar, Primamoda. Uff, nie wiedziałem że aż tyle tego jest. Dziś szukałem butów i byłem miło zaskoczony wyborem. A najfajniejsze widziałem chyba w Massimo Dutti.

Od Wojasa uciekaj jak najdalej. Wyglądają modele fajnie, aczkolwiek trwałość do czterech liter, z reklamacją i ze zwrotem pieniędzy również. 6ta reklamacja na buty z tego samego powodu. Więcej mam je na reklamacji niż na nogach.

Co więcej, pierwsza wada pojawiła się po 2 tygodniach od chwili zakupu.

W tyłek można wsadzić buty tej marki. Stracone pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massimo Dutti też ma przesadzone ceny butów, porównując do jakości wykonania. Do stylistyki nie można się przyczepić, marka jest na bieżąco z trendami i nie udziwnia klasycznych fasonów. Nad butami MD można się zastanowić po przecenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Wojasa uciekaj jak najdalej. Wyglądają modele fajnie, aczkolwiek trwałość do czterech liter, z reklamacją i ze zwrotem pieniędzy również. 6ta reklamacja na buty z tego samego powodu. Więcej mam je na reklamacji niż na nogach.

Co więcej, pierwsza wada pojawiła się po 2 tygodniach od chwili zakupu.

W tyłek można wsadzić buty tej marki. Stracone pieniądze.

 

Powiedz co to za usterka, bo raczej szorowanie piętą po asfalcie to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajśman jest o tyle dobry, że praktycznie zawsze przyjmują reklamacje - w CCC praktycznie zawsze jest z tym problem.

Ostatnio kupiłem w ECCO i jakimś klejem, czy czymś takim śmierdziały... W takiej cenie wolę Ryłko

 

jak wyżej Ryłko >>> Ecco. Do tego są tańsze i mają lepszy serwis reklamacyjny. W ecco nie uznali mi reklamacji na butach za 500zł, bo ekspert stwierdził że były zbyt eksploatowane... Nie napisał że używane nie zgodnie z przeznaczeniem tylko że... za często w nich chodziłem :thumbdown:

 

Podeszwa się... "odkleiła"

 

mi dokładnie to samo. Firmowy salon ecco w Galeri Łodzkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej Ryłko >>> Ecco. Do tego są tańsze i mają lepszy serwis reklamacyjny. W ecco nie uznali mi reklamacji na butach za 500zł, bo ekspert stwierdził że były zbyt eksploatowane... Nie napisał że używane nie zgodnie z przeznaczeniem tylko że... za często w nich chodziłem :thumbdown:

 

Czyli rozumiem, ze mam spodziewać się podobnej odpowiedzi. :kwasny: Ze niby ich buty nie służą do chodzenia tylko do posatwienia w gablocie i oglądania. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryłko to drogi szajs jakich mało, nie chce nawet mi się pisać dlaczego. Problemy z gwarancją itp. nigdy więcej testowane na 2 parach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryłko to drogi szajs jakich mało, nie chce nawet mi się pisać dlaczego. Problemy z gwarancją itp. nigdy więcej testowane na 2 parach.

 

Mam Ryłko 2 pary. Jedne za 199, drugie za 219zł to nie jest dużo jak za skórzane buty. Jedne i drugie służą mi już prawie rok i dobrze się trzymają. Ja mam dobre zdanie o tej firmie, czego nie mogę powiedzieć o Ecco :)

Co do wojasa to mają czasami fajne promocje że 2 para za 50% ceny :) Warto się na nie przyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde buty zbyt często noszone szybko się zjadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde buty zbyt często noszone szybko się zjadą.

 

No ja glance zakładam do pracy, więc je nosze codziennie na zmianę z 2gą parą aż się nie styrają ~rok Wolę kupić sobie jakieś casualowe buty niż inwestować w 10 par do stroju roboczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja o Ryłko nie mam dobrego zdania. Trochę lepsze o Wojasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...