Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Phoenix Modding

,,Fobos" Desk Case - Phoenix Modd - Obudowa Biurko

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę boli taka nachalna reklama, ale działajcie dalej.

Ciekawe co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę boli taka nachalna reklama, ale działajcie dalej.

Ciekawe co z tego wyjdzie :)

 

Ech... zawsze znajdzie się jakiś oportunista.

Jak jesteś taki słodowy i gryzą Cię w oczy reklamy, to sam ogarnij z własnych środków równie koszto-, czaso-, i pracochłonny projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu oportunista, przecież chyba wszyscy wiedzą o co chodzi - nie mydlmy sobie oczu. :)

Nie pisałem tego złośliwie przecież, skąd ta nagonka bielas? Stwierdzam tylko fakty.

Nie bez powodu projekty "sponsored" zazwyczaj są w innych działach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu oportunista, przecież chyba wszyscy wiedzą o co chodzi - nie mydlmy sobie oczu. :)

Nie pisałem tego złośliwie przecież, skąd ta nagonka bielas? Stwierdzam tylko fakty.

Nie bez powodu projekty "sponsored" zazwyczaj są w innych działach :)

 

Bo fakty mówią same za siebie. Nie musisz ich "stwierdzać". Twoja gadka to zwykłe czepialstwo i tyle.

I nie przesadzaj z tą nagonką. Zwykłe i grzeczne zwrócenie uwagi. Ot, i wszystko.

Ja z kolei uważam, że to dobrze, że duże firmy dostrzegają pasję, projekty i inicjatywę pasjonatów. W mojej ocenie współpraca przy obopólnej korzyści to bardzo dobra sprawa. Po co to chcesz psuć? Po co wprowadzasz negatywną atmosferę? Zazdrość Cię zjada? Hmm... wątpię w to, ale tak to może wyglądać w oczach wielu osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się, nie prowadźmy tu offa :)

Również się cieszę z tego powodu, że udaje się komuś załapać sponsora.

Uderzyło mnie raczej coś innego, ale nie będę przecież wylewać się tutaj, na PW mogę wytłumaczyć Tobie :)

 

bielas, niczego nie zazdroszczę, nie mam czego :)

Nie chciałem wprowadzać negatywnej atmosfery. Jeśli tak, to wybaczcie wszyscy za to zdanie.

Dałem tylko sugestię, że może jest jakiś inny sposób prezentowania reklam i typu pisania tekstu, gdyż ten nie jest zbyt "wygodny".

Razi też odrobinkę sposób formułowania zdań, miejscami jakieś błędy interpunkcyjne, ale rozumiem - nie każdy jest polonistą na forum stricte informatycznym.

 

Zakończmy ten niepotrzebny OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jakoś sceptycznie podchodziłem do tematu biurka-obudowy komputera.

Ciężko mi było sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało. Ale teraz, kiedy Twój projekt zaczyna nabierać kształtów musze przyznać, że na prawdę przemawia do mnie taka koncepcja.

 

Dobre oświetlenie, fajnie rozplanowane OC - to może być na prawdę coś świetnego.

 

Życzę, żebys doprowadził to do końca :)

 

Ciekawe, jak uda ci się zaaranżować przestrzeń "wewnątrz". Masz możliwość wyeksponowania każdego jednego komponentu.

Trochę żałuje, że chowasz dyski do zatok 5,25". Na jednym podobnym projekcie kilka SSD jest fajnie wyłożonych na widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle urządzeń?

Zamiast dwóch oddzielnych, użyj Aquaero 5 - lepsze rozwiązanie, niż te dwa osobne kontrolery, dodatkowo oszczędzisz trochę miejsca.

Co do złączek - IMO Bitspower, na drugim miejscu Enzotech.

Aczkolwiek zamiast standardowych Matt Black, mógłbyś pokusić się o Carbon Black:

BP-CBCPF-CC3--600X400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jakoś sceptycznie podchodziłem do tematu biurka-obudowy komputera.

Ciężko mi było sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało. Ale teraz, kiedy Twój projekt zaczyna nabierać kształtów musze przyznać, że na prawdę przemawia do mnie taka koncepcja.

 

Dobre oświetlenie, fajnie rozplanowane OC - to może być na prawdę coś świetnego.

 

Życzę, żebys doprowadził to do końca :)

 

Ciekawe, jak uda ci się zaaranżować przestrzeń "wewnątrz". Masz możliwość wyeksponowania każdego jednego komponentu.

Trochę żałuje, że chowasz dyski do zatok 5,25". Na jednym podobnym projekcie kilka SSD jest fajnie wyłożonych na widoku.

 

 

Właśnie dyski ssd nie podjąłem decyzji jeszcze o schowaniu ich bo Thundery GoodRamu wyglądają naprawde ciekawie a będzie ich dwie sztuki więc jakoś ułoże na zewnątrz, najlepsze jest to że buduje drugie dno czyli od podstawy prześwit 1,49cm i drugie dno które spełnia funkcjemaskowania kabli i od dan będzie podświetlane ledami dla efektu a cche jeszcze założyć na to plexe o gubości 4 mm aby w niej żeźbić kanały które będą wyglądać na kanały płuywowe z podświetleniem wszystko dla efektu .

 

Po co tyle urządzeń?

Zamiast dwóch oddzielnych, użyj Aquaero 5 - lepsze rozwiązanie, niż te dwa osobne kontrolery, dodatkowo oszczędzisz trochę miejsca.

Co do złączek - IMO Bitspower, na drugim miejscu Enzotech.

Aczkolwiek zamiast standardowych Matt Black, mógłbyś pokusić się o Carbon Black:

BP-CBCPF-CC3--600X400.jpg

 

 

Masz racje widziałem je już wszystkie na żywo i niektóre odpust straszny ^^ ...te bitspower chyba wygrają ponad wszystko

 

Nie czepiam się, nie prowadźmy tu offa :)

Również się cieszę z tego powodu, że udaje się komuś załapać sponsora.

Uderzyło mnie raczej coś innego, ale nie będę przecież wylewać się tutaj, na PW mogę wytłumaczyć Tobie :)

 

bielas, niczego nie zazdroszczę, nie mam czego :)

Nie chciałem wprowadzać negatywnej atmosfery. Jeśli tak, to wybaczcie wszyscy za to zdanie.

Dałem tylko sugestię, że może jest jakiś inny sposób prezentowania reklam i typu pisania tekstu, gdyż ten nie jest zbyt "wygodny".

Razi też odrobinkę sposób formułowania zdań, miejscami jakieś błędy interpunkcyjne, ale rozumiem - nie każdy jest polonistą na forum stricte informatycznym.

 

Zakończmy ten niepotrzebny OT.

 

 

NIE kłócić się bo pogryze po kostkach , pamiętaj o tym że gdzie sponsor to należy mu się reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać te klipsy na kable (w polsce) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać te klipsy na kable (w polsce) ?

 

 

Wpadnij do Darmacz.pl polecam tam kupisz wszystko co bede mial w projekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złączki zdecydowanie Mansona lecz w wersji full black łatność ich montażu i demontażu jest wyśmienita ,a przy tym świetnie wygladaja :)

 

monsoon-zlaczka-prosta-s_27770.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złączki zdecydowanie Mansona lecz w wersji full black łatność ich montażu i demontażu jest wyśmienita ,a przy tym świetnie wygladaja :)

 

monsoon-zlaczka-prosta-s_27770.jpg

 

TO zostaje walka pomiędzy monsonami i bitspowerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Bitspowerów przesadzona za głupi nadruk na złaczce trzeba zapłacić 30 zł bo niemal identyczna złączka z fesera to koszt 15 / 17 zł

 

Ja jestem mega zadowolony z zakupu tych Mansonów nie ma mowy o jakichś wiekszych oporach przy dokręcaniu

 

Nie trzeba uzywać nawet tego klucza gdyż mozna dobrze złapać za nakrętkę dzięki tym otworom

 

Przy Feserach nie raz musiałem uzyć kombinerek z oklejonymi szczękami by dokręcić nakretke (nawet nie do końca) i mimo to zdarzało się zarysować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwc18

Cena Bitspowerów przesadzona za głupi nadruk na złaczce trzeba zapłacić 30 zł bo niemal identyczna złączka z fesera to koszt 15 / 17 zł

Nie za nadruk, a za jakość.

Chociażby za jakość o-ringa, dużo lepiej sprawdza się ten ze złączek Bitsa.

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Bitspower Matte Black odzwierciedla jakość i stwierdzenie że Feser black oferuje taką samą jakość dużo taniej to gruba przesada.

Trzy lata używam Bitspower Matte Black i są jak nowe,żadnych kombinerek itp barbarzyńskich metod dokręcania nie potrzebują.

Wystarczy palcami dokręcać.

Silikonowe oringi są świetnej jakości,nie ma porównania do tandetnej gumy spotykanej w tanich złączkach.

 

Farba z Bitsów nie złazi jak z czarnych Feserów bo jakość powłoki jest bardzo dobra

chyba że ktoś jest fleją i brutalnie Bitsy traktuje twardymi przedmiotami wtedy wiadomo...w końcu wszystko można popsuć jak się kto uprze.

 

Dla odmiany niklowane skręcane Fesery 10/16 jak dla mnie są wyższej jakości niż niklowane skręcane Bitspower 10/16.

Tylko skręcane niklowane Fesery bo już kątówki 45* i 90* obrotowe Bitspower są perfekcyjnie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Bitspower Matte Black odzwierciedla jakość i stwierdzenie że Feser black oferuje taką samą jakość dużo taniej to gruba przesada.

Trzy lata używam Bitspower Matte Black i są jak nowe,żadnych kombinerek itp barbarzyńskich metod dokręcania nie potrzebują.

Wystarczy palcami dokręcać.

Silikonowe oringi są świetnej jakości,nie ma porównania do tandetnej gumy spotykanej w tanich złączkach.

 

Farba z Bitsów nie złazi jak z czarnych Feserów bo jakość powłoki jest bardzo dobra

chyba że ktoś jest fleją i brutalnie Bitsy traktuje twardymi przedmiotami wtedy wiadomo...w końcu wszystko można popsuć jak się kto uprze.

 

Dla odmiany niklowane skręcane Fesery 10/16 jak dla mnie są wyższej jakości niż niklowane skręcane Bitspower 10/16.

Tylko skręcane niklowane Fesery bo już kątówki 45* i 90* obrotowe Bitspower są perfekcyjnie wykonane.

 

Właściwie to zakupie po z kilka sztuk tego i tego i wyprubóje jak by to wyglądało w rzeczywistości bo sami wiecie że każdemu co innego się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie,sprawdzisz praktycznie co Tobie odpowiada ze złączek skręcanych i temat rozwiązany.

To samo robiłem wybierając wentylatory do LC,

opinie w necie to jedno ale wystarczyło kupić po jednej sztuce wentylatora i zrobić bezpośrednie porównanie by wybrać co mi pasuje.

 

Złączki skręcane 10/16 to pół biedy...złączki obrotowe 45* i 90* to są dopiero jazdy

i rozrzut jakości wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dopinguję i to porządnie! Też podobny worklog zrobię jak się przeprowadze na "swoje". Już się przymierzałem do takiego projektu ale brak miejsca zrobił swoje.

 

Będziesz przykrywał to szkłem? Może jakieś dymione? Co do tego podnośnika kontrolowanym stopami to jakoś nie widzę tego zbyt pozytywnie. Jakoś z maszyną do szycia kojarzy mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu reklamować konkurencji a przestrzec przed interesami z tą osobą ;) Mi i kilku innym użytkownikom udało się przeprowadzić transakcje do końca, ale 2 osoby na forum się przejechały kupując od niego. Więcej informacji w tych tematach:

http://forum.benchmark.pl/topic/85349-fobos-desk-case-phoenix-modd-obudowa-biurko/page-23#entry1016660

http://forum.benchmark.pl/topic/86890-phoenixmodd-profobos/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie wtrącam, bo będzie, że znów się "czepiam", ale życzę zakończenia powodzeniem wszystkich problemów, które występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, kolega okazał się nieuczciwym kontrahentem. Ponad 2 tygodnie wysyła mi kartę grafiki i sprawną płytę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat od momentu "zawieszenia" śledziłem na konkurencyjnym forum - tutaj się od dawna nic nie działo. Myślałem jednak, że brak kontynuacji tutaj jest związany z większym zainteresowaniem tematem u konkurencji. Jeśli wszystkie zarzuty są prawdziwe to nieładnie .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia nie jest odosobniona. Ja na szczęście dostałem to co moje, ale innym się nie udało. Proponuję temat zamknąć i dodać informację w stosownym temacie działu "sprzedam", przestrzegającą przed transakcjami z tą osobą. Moderacji jak i osobom, które czują się oszukane, mogę podesłać jego dane na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...