Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

201305211813067oqdh.jpg

-nie można emulować/ grać w gry z Xbox'a 360

-wszystkie gry bez wyjątku będą musiały być instalowane na HDD

-zostaje wprowadzony system grania w gry bez konieczności trzymania płyty w napędzie - jednak gra zostaje przypisana do konta i następny użytkownik gry będzie musiał uiścić opłatę by móc z niej skorzystać

-Ubisoft potwierdza: Watch Dogs i AC IV pojawi się na XO

-CoD Ghosts pojawi sięna XO

-XO posiadać będzie 8GB RAMu, Blu-Ray, dysk 500GB, 8-wątkowy procesor 64bitowy,  z każdym XO w pudełku znajdziemy Kinect 2.0 (nagrywanie w 1080p/30FPS - wychwytywanie gestów wykonywanych przez dłonie)

Gry na wyłączność platformy:

-Alan Wake 2

-Forza Motorsport 5

-Quantum Break

-Black Tusk :E

 

LINK do poprzedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do E3 lepiej spuścić zasłonę milczenia. Nie ma o czym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, podsumuj, bo wszystko mnie ominęło... cokolwiek było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z COD i Skype, sorry, ale nie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde... "wideło"! :E

 

 

 

 

 

 

 

A na poważnie, to wcale tak strasznie nie wygląda... prosty, czysty design... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe jak z ceną, bo coś czuje że będzie zaporowa. Wygląda na to że MS popełni ten sam błąd, który sony na początku popełniło z PS3 'super, duper, centrum rozrywki, blu rej, szmery bajery..' i prawie żadnych gier, a później się popukali w głowy i musieli nadrabiać. ;)

Edytowane przez Alicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw śledziłem relację tekstową, ale w końcu postanowiłem włączyć stream'a na Xbox'ie.

 

Nawet jeśli miałbym kupować konsolę nowej generacji, to prawdopodobnie wybór tym razem padnie na Play Station 4. Sam nie wiem czemu, po prostu nie zależy mi na jakichś pierdołach które umożliwiają mi oglądanie newsów itp. Cały pomysł z centrum rozrywki w domu jest jak najbardziej OK, ale do mnie nie trafia. Chcę konsolę, która sprawdzi się przede wszystkim w graniu i na której będę mógł odpalić sobie filmy (jakby np DVD wysiadło bądź laptop). Pomijam kwestie pada, bo ten od Xbox'a 360 jest moim zdaniem bezkonkurencyjny, jest bardzo ergonomiczny. Ten on Xbox One wygląda bardzo ładnie i nowocześnie, choć na pierwszy rzut oka zbyt wielkich zmian nie ma.

 

Podsumowując - poczekajmy z opiniami do E3 i pierwszych filmów z rozgrywki, wtedy będzie można ocenić ile toto jest wart ;) Na chwilę obecną Play Station 4 wydaje się dla mnie atrakcyjniejsze. Konsolę nowej generacji pewnie kupię, ale może gdzieś rok, półtorej po premierze, bo jak znam życie to pierwsze egzemplarze ukażą się z jakimiś wadami, RROD'ami i innymi tego typu bzdurami. Na prawdę, mam jeszcze tyle tytułów do ogrania z obecnej generacji, że grania wystarczy mi jeszcze na co najmniej 1,5 roku. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PODSUMOWUJĄC!!

 

dYbp7Db.png

 

 

wScRKxj.png

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Na razie nie zapowiada się, żebym kupił tę konsolę, a przynajmniej nie w okolicach premiery. Jestem ciekaw tych całych 15 eksów w pierwszym roku. Największe nadzieje budzi we mnie nowy projekt Remedy, ponieważ uwielbiam ich styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie x360 wygląda o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to chyba połowa widowni to byli statyści jak w serialach czasem jest widownia co się śmieje. Bo kto normalny by tam tyle klaskał i wiwatował :E Jedyne odgłosy jakie tam normalni ludzie mogli by wydawać to śmiech, płacz lub chrapanie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dekoder cyfrowego polsatu czy konsola do gier? Jak dla mnie SONY już na starcie prowadzi. Po tej konferencji podobno akcje kitajców skoczyły w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dekoder cyfrowego polsatu czy konsola do gier? Jak dla mnie SONY już na starcie prowadzi. Po tej konferencji podobno akcje kitajców skoczyły w górę.

 

Może nawiązują do oldschool-owego xbox-a? Po co ten hejt? Zobaczymy co konsola będzie wytwarzać, na "pudełko" grając nie patrzysz, mnie osobiście się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

No jeśli chodzi o wygląd, to według mnie źle nie jest. Rzeczywiście mniej wygląda na zabawkę niż trzystasześćdziesiątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o wygląd, to według mnie źle nie jest. Rzeczywiście mniej wygląda na zabawkę niż trzystasześćdziesiątka.

 

Wygląda zdecydowanie dojrzale, jak sprzęt do salonu, a nie pokoju dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Zresztą po opublikowanym teaserze można się domyślać, że sprzęt z konkurencyjnego obozu będzie utrzymany w podobnej stylistyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem teraz kawałek wywiadu z jakimiś typami z Microsoftu któzy mówili o tym jak projektowali nowego Xboxa. Postaram się streścić własnymi słowami.

 

Powiedzieli że nie chcieli żeby XBOX ONE był tylko mocniejszą wersją X360. Zastanawiali się jak będzie wyglądała kolejna generacja graczy. Zwracali uwagę jak ważna rolę dla młodych ludzi dzisiaj pełnią tablety, smartfony i generalnie cała ta medialna sfera z aspektem społecznościowym itp. Że gracz nowej generacji nie tylko skupia się na grach itp. I że nowy XBOX ma wychodzić naprzeciw tym wymaganiom...

 

No ok ale co mi to za gracz który nie gra ? Albo jak oni pojmują jako gracza który w środku gry sobie gada z kimś na facebooku.... No sorry ale gracz jak sama nazwa wskazuje gra. Jak odpalam grę to chce grać a nie gadać ze znajomymi, oglądać serial i sprawdzać pogodę. Na tej zasadzie to gracz nowej generacji też je więc XBOX ONE powinien robić kanapki i parzyć kawę.

 

To niech by już powiedzieli że mają w d... graczy i że nowy Xbox to nie konsola ale jakieś multimedialne centrum. Rozumiem że jest na takie rzeczy zapotrzebowanie i że to się sprzeda. Ok. Tylko niech by nie rzucali haseł from gamers for gamers i it's all about games bo nie lubię jak ktoś mnie okłamuje patrząc mi prosto w oczy. Czasami naprawdę się zastanawiam czy to taki perfidny marketing czy oni tam naprawdę nie mają rozumów i nie wiedzą że wszystko co dziś pokazali graczy totalnie nie interesuje :hmm:

 

A do tego dziennikarze i wywiady i ciągle pochwały i brawa, co za szopa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że nie chcieli żeby XBOX ONE był tylko mocniejszą wersją X360. Zastanawiali się jak będzie wyglądała kolejna generacja graczy. Zwracali uwagę jak ważna rolę dla młodych ludzi dzisiaj pełnią tablety, smartfony i generalnie cała ta medialna sfera z aspektem społecznościowym itp. Że gracz nowej generacji nie tylko skupia się na grach itp. I że nowy XBOX ma wychodzić naprzeciw tym wymaganiom...

Żyjemy w epoce casuali więc powstają konsole dla casuali, bo będą się sprzedawać dla casuali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wired asked Microsoft if installation would be mandatory. “On the new Xbox, all game discs are installed to the HDD to play,” the company responded in an emailed statement. Sounds mandatory to us.

What follows naturally from this is that each disc would have to be tied to a unique Xbox Live account, else you could take a single disc and pass it between everyone you know and copy the game over and over. Since this is clearly not going to happen, each disc must then only install for a single owner.

 

Microsoft did say that if a disc was used with a second account, that owner would be given the option to pay a fee and install the game from the disc, which would then mean that the new account would also own the game and could play it without the disc.

 

But what if a second person simply wanted to put the disc in and play the game without installing – and without paying extra? In other words, what happens to our traditional concept of a “used game”? This is a question for which Microsoft did not yet have an answer, and is surely something that game buyers (as well as renters and

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, gra będzie przypisana do konta. Aby zagrać na innym będzie trzeba zabulić. Kogoś to dziwi? Mnie nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dekoder cyfrowego polsatu czy konsola do gier? Jak dla mnie SONY już na starcie prowadzi. Po tej konferencji podobno akcje kitajców skoczyły w górę.

http://uk.finance.yahoo.com/echarts?s=SNE#symbol=sne;range=1d;compare=msft;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined; ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w epoce casuali więc powstają konsole dla casuali, bo będą się sprzedawać dla casuali

 

No tak ale ci casuale to teraz i pewnie przez najbliższe dni i tygodnie jeśli nie miesiące nie będą wiedzieć nawet o istnieniu Xbox One. Na starcie generacji to gracze zawsze byli głównymi kupującymi. Ja nie wiem czy w dziale PR i marketingu Microsoftu pracują szympansy (chociaż może one by się lepiej spisały) ale 3 letnie dziecko by zrozumiało że ta prezentacja była jak wielki wyprostowany środkowy palec w stronę graczy. Jak by pokazali dosłownie ze 3 trailery które by pokazywały faktycznie gameplay a nie jakieś bezdety to by było milion razy lepiej. Przecież jak by się zastanowić to Sony wcale za wiele gier na swojej konferencji nie pokazało. Czy to możliwe że tych gier nie ma ? E3 jest za rogiem. Naprawdę ta konferencja wymagała minimalnego wysiłku żeby byłą odebrana milion razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...