Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

no to fajno. Jak nie bedzie promki dla starych userów to będę kombinował tak jak opisałeś :):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wpleciona reklama :E, ale ani cenowo, a szczególnie w poziomie supportu to nawet nie podskoczy do Amazona :lol2: Nie warto nawet klikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Powiedzcie mi jak ustawić opcje z odświeżaniem w ustawieniach TV na xboxie.. Są opcje gdzie można zaznaczyć odświeżanie 50hz, 25 hz i 4:2:2. Niby w opisie pisze ze pomaga w grach obsługujacych taką częstotliwość.. Ale sam nie wiem czy lepiej je odznaczyć? Bo przecież mój tv obsługuje 60hz i 120hz.. A konsola wiadomo wspiera 60hz.. I chyba każda gra tyle obsługuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła wczoraj ta nowa aktualizacja dashboardu. Szybkość działania jeszcze bardziej na plus. Wygląd trochę 'uboższy' jak dla mnie.

Jak ktoś niema to da się wymusić w ustawieniach -> aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja jestem rozczarowany tymi zmianami layoutu.. Jest troszkę czytelniej ale nadal daleko jej do wygody z PS4. Jaki cymbał jest odpowiedzialny za UI od xboxów? Niech mu zmienią tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo musi być uproszony dashboard żeby tobie coś podpasowało? Aż tak niekumaty jesteś?

Może za niedługo wypuszczą dla Ciebie jakąś nakładkę (coś takie jak jest dla seniorów na Samsungowym androidzie) - z trzema przyciskami na ekranie: "Włącz grę" ,"Wyłącz konsolę" i "PS4 7216b jest cichsze" :lol2::E

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy wersje 500 GB i 1 TB w Xbox One S różnią się ilością obrotów czy oba mają 5400 rpm? Gdzieś kiedyś chyba czytałem, że wersja 1 TB ma 7200 rpm ale teraz nie potrafię dokopać się do tej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego dashboardu, to tak naprawdę jest on bardzo w porządku. Jego podstawowym minusem jest jednak mały oczopląs na ekranie głównym. W sumie ciężko mieć zastrzeżenia do reszty UI. Wszystko działa bardzo sprawnie.

 

I tak najlepsze dashboardy to te z Xboxa 360.

 

 

Piękne te dźwięki. Brakuje mi ich, aczkolwiek te w Xbox One nie są też złe. Miło wspominam starsze dashboardy.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się sprawdzić co zostało zrobione z konsolą w serwisie? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji w "Zleceniach serwisowych" na account.microsoft.com, a na kartce dołączonej do zwróconej konsoli napisano tylko standardową formułkę o "zakrojonych testach sprzętowych i przywróceniu fabrycznych ustawień oprogramowania".

Nie mam niestety kabli od konsoli i nie mogę jej sprawdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...