Skocz do zawartości
Pulpit

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut czystej rozgrywki z Dying Light!

 

Wersja pre-alfa, na te chwilę wyglada jak dopieszczone Dead Island, szału nie robi. Trochę dużo tych zombiaków tam, za dnia sa dosc powolni, ale w nocy nabieraja tempa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to miało być Dead Island 2 zapewne :)

 

Ale wydaje mi się, że chyba Techland coś się pożarł z Deep Silver. Poza tym prawa do marki DI ma Deep Silver

.

Nowe gry Techa mają już być wydawane przez Warner Bros jak mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut czystej rozgrywki z Dying Light!

 

Wersja pre-alfa, na te chwilę wyglada jak dopieszczone Dead Island, szału nie robi. Trochę dużo tych zombiaków tam, za dnia sa dosc powolni, ale w nocy nabieraja tempa. :E

Nieźle odpicowali swój silnik, bo gra wygląda nawet nieźle mimo tego HDRa, blooma i blura :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to miało być Dead Island 2 zapewne :)

 

Ale wydaje mi się, że chyba Techland coś się pożarł z Deep Silver. Poza tym prawa do marki DI ma Deep Silver

.

Nowe gry Techa mają już być wydawane przez Warner Bros jak mnie pamięć nie myli.

Nie twierdzę, że nie.

Prawdopodobnie było jak mówisz - nie wypaliło z Deep Silver, to poszli do innego wydawcy. Możliwe, że nie bedzie wiecej Dead Island od Techlandu. MOBA robi kto inny, a Deep Silver niedawno ujawniło, ze ma nadal kontynuować serię.

 

To akurat nie do końca prawda, bo Techland nie współpracował tylko z jednym wydawca, np. serię CoJ wydaje Ubisoft i to sie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten gameplay i szczerze - jak dla mnie wygląda to świetnie. Podoba mi się dużo bardziej niż Dead Island. Całkiem niezła grafika, ciekawie zaprojektowany świat, niszczenie niektórych elementów (jak skakał na drewniany dach budynku), połączenie siekanki i klimatu horroru (noc/dzień). Ale co najbardziej rzuciło mi się w oczy? Falowanie drzew, krzewów i kwiatów. Przypomina to Crysis 3, aczkolwiek uważam że miejscami ten efekt jest przesadzony (środek budynku i trawa dalej się buja). Dodatkowo falują elementy typu zasłony w oknach czy ubrania na trupach, a nawet worki na śmieci (ale tutaj ponownie chyba przesadzili z tym). Do tego elementy parkouru - aczkolwiek wydają się średnio zrealizowane (brak płynności wykonywania kolejnych działan vide Mirror's Edge). Podsumowując - jaram się! No i bym zapomniał - jak wylazł na tą autostradę i rozejrzał się w koło to sam zrobiłem w myślach "o ku$%#".

Edytowane przez seether_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seether_

 

To dopiero alfa , jeszcze dużo pracy do bety a co dopiero do wyjścia gry.

Choć ostatnio było parę bet wypuszczonych jako premierówki , potem ratowali się patchami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seether_

 

To dopiero alfa , jeszcze dużo pracy do bety a co dopiero do wyjścia gry.

Choć ostatnio było parę bet wypuszczonych jako premierówki , potem ratowali się patchami :lol2:

Każde studio jest z czegoś znane, Techland czerpie z Bethesdy i wydaje bugi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut czystej rozgrywki z Dying Light!

Swietna sprawa. Najfajniejsze jest to, ze sami musimy znalezc odpowiednia sciezke, nic nie jest wytyczone. Ciekawe jak bedzie od strony fabularnej-mam nadzieje, ze gra nie bedzie polegala na ciaglym odnajdywaniu air-dropow.

Co za silnik jest tu zaimplementowany? Cale otoczenie wyglada bardzo naturalnie i dynamicznie.

Edytowane przez Myst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za silnik jest tu zaimplementowany? Cale otoczenie wyglada bardzo naturalnie i dynamicznie.

Ten sam, co we wszystkich grach Techlandu - ich własny Chrome Engine, w najnowszej wersji 6.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna sprawa. Najfajniejsze jest to, ze sami musimy znalezc odpowiednia sciezke, nic nie jest wytyczone. Ciekawe jak bedzie od strony fabularnej-mam nadzieje, ze gra nie bedzie polegala na ciaglym odnajdywaniu air-dropow.

Co za silnik jest tu zaimplementowany? Cale otoczenie wyglada bardzo naturalnie i dynamicznie.

Yyyy bo jeszcze po prostu nie ma HUDa dlatego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy bo jeszcze po prostu nie ma HUDa dlatego ??

Co ma HUD to gry free-roam ;) W Dying Light nie ma być zamkniętych ścieżek, po to implementują parkoura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DI eni grałem, nie mam przesytu zombie, choc tego cholerstwa tyle na runku, mnie po prostu nie kręci, więc nie kupuję, nie czuuję zatem neistrawnosci... to może nawaet mnie skusi w CDA za 15zł :E

 

Wygląda bardzo ładnie, i ta walka z zombiakami jakby nieco naturalniej się prezentuje niż w DI (ale wciaż uważam, że gry z bronią białą w FPP są słabe, bo wciąż słąbo odwzorowuje się te ruchy głowy i kończyn). Chrome Engine widać daje radę. Ale zombiaków faktycznie chyba trochę za dużo. Z filmami z nwoego Dead Rising mi się skojarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DI eni grałem, nie mam przesytu zombie, choc tego cholerstwa tyle na runku, mnie po prostu nie kręci, więc nie kupuję, nie czuuję zatem neistrawnosci... to może nawaet mnie skusi w CDA za 15zł :E

 

Wygląda bardzo ładnie, i ta walka z zombiakami jakby nieco naturalniej się prezentuje niż w DI (ale wciaż uważam, że gry z bronią białą w FPP są słabe, bo wciąż słąbo odwzorowuje się te ruchy głowy i kończyn). Chrome Engine widać daje radę. Ale zombiaków faktycznie chyba trochę za dużo. Z filmami z nwoego Dead Rising mi się skojarzyło :)

Gdyby było mało zombie, to apokalipsa zombie byłaby bardzo krótka, zastrzeliliby pacjenta zero + kilku ziomków i po bólu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę bardzo fajnie, na pewno pod względem graficznym. Jedyne co mnie trochę denerwowało w tym materiale to ten wiatr... Fajnie jak wszystko faluje, "w obrazku" wygląda to nieźle, ale miałem wrażenie, że trochę przesadzają, jakby zaraz miał uderzyć huragan :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest swietne w tym gameplayu, zreszta moga ten efekt jeszcze poprawic bo to dopiero alfa. Jestem pelen nadziei co do tego tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dużo ciekawiej od "wyspy" i oby nabrało charakteru przetrwania, a nie wycinania lasu zombi maczetą i śrubokrętem.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa cieszy oko, ale nadal jakoś niespecjalnie mnie kręci ten tytuł. Z drugiej strony gdyby zrobili z tego porządny survival? Jednak marne chyba na to szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie najbardziej boli (pomijając fakt, że nie lubię zombie... :E). Podejrzewam, że to będzie DI na sterydach, czyt. horda+loot.

Nuuudaaa... :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podoba ten gameplay. Już wiem, że będę się lepiej bawił niż przy Dead Island. Pewnie też dlatego że jestem maniakiem tematyki zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi juz zombiaki się znudziły po tych wszystkich l4e2, dead island. Czas na coś nowego. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre posty i nie wiem czego się ludzie spodziewali widząc w opisie tematu "Dead Island meets Mirror's Edge". Gry o łapaniu pokemonów? :hmm: Ten opis DOKŁADNIE oddaje to o czym jest ta gra - rąbanie zombie, craftowanie broni i skakanie po budynkach.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech się pojawi fabuła, która nie jest na poziomie opowiadania skleconego przez 6-latka (tak jak w DI). Do tego przydałby się poprawiony interfejs, bardziej naturalna i krwawa destrukcja ciała (nie rozumiem dlaczego od czasów SoF'a 2 czyli od ponad 11 lat widać regres, a nie postęp w tym aspekcie :hmm:).

 

Z DI skończyłem tak samo jak z FC2. Pograłem 3-4 godziny i człowiek sobie darował. Nuda.

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech się pojawi fabuła, która nie jest na poziomie opowiadania skleconego przez 6-latka (tak jak w DI). Do tego przydałby się poprawiony interfejs, bardziej naturalna i krwawa destrukcja ciała (nie rozumiem dlaczego od czasów SoF'a 2 czyli od ponad 11 lat widać regres, a nie postęp w tym aspekcie :hmm:).

 

Z DI skończyłem tak samo jak z FC2. Pograłem 3-4 godziny i człowiek sobie darował. Nuda.

 

 

Bardziej naturalna i krawa destukcja wiązałąby się z zablokowaniem sprzedaży w niektórych regionach/krajach na świecie, a to jednoznacznie mniejszy zarobek i mniej potencjalnych klientów. Np. sprzedaż Dead Island już była zakazana w Niemczech.

Edytowane przez seether_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech się pojawi fabuła, która nie jest na poziomie opowiadania skleconego przez 6-latka (tak jak w DI).

To gra o zombie-sam motyw jest na takim poziomie :E

Najwazniejsze sa postacie. Niech stworza wiarygodnych bohaterow, poloza nacisk na aspekt psychologiczny np. rozne postawy wobec zaistnialych ekstremalnych sytuacji, do tego przydaliby sie jacys psychopaci zeby umilic gre, cos jak Vaas z FC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze sa postacie. Niech stworza wiarygodnych bohaterow,

Idź pan w uj, techland ma manie brytyskich akcentów, jak usłyszałem głosy w trailerze to aż mnie wykręciło - nie zrozumcie mnie źle, lubię brytyjski akcent ale tutaj jest on...naciągany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.            
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...