Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BaNe

[K[ Komputer stacjonarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupię komputer stacjonarny

Sama skrzynka ~ 700zł

Z LCD ~ 950zł

 

Monitor nie mniejszy niż 22".

 

Oferty w temacie lub PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przekleić mojego posta z innego wątku o podobnej tematyce.

 

Mam na sprzedaż maszynkę:

 

Procesor: Intel Core 2 Duo E6300 1.86Ghz

Karta graficzna: ATI Radeon HD 5670

Karta dźwiękowa: Realtek HD Audio

Pamięć RAM: 3 GB RAM DDR2

Dysk twardy: 320 GB HDD

 

Dorzucam monitor MAG 19 cali, lekko uszkodzony styk w porcie z zasilaniem, to znaczy jest on skierowany w dół i kabel wypada, ale wystarczy podkleić albo podważyć kablem i wszystko jest w porządku.

 

Co jeszcze będzie interesowało to podam. Jeżeli będziesz zainteresowany to skontaktuj się ze mną za pomocą prywatnej wiadomości, podam numer telefonu i ugadamy się już bezpośrednio. Transakcja przez allegro jeżeli to nie będzie dla Ciebie problemem.

 

Komputer już leciwy (zakupiony na początku 2007 roku za dobre 6 klocków), kilka razy modernizowany, ale dla mnie bardzo zadowalająca wydajność, a lubię sobie pograć. FIFA 13 na full detalach, Skyrim na średnich i high z boosterem przy zadowalającej płynności, GTA IV na średnich przy 40 FPS.

 

Ogólnie we wszystko co nowe pograsz bez najmniejszego problemu na średnich detalach, ewentualnie w coś bardziej wymagającego na low. Przy wymianie procesora na coś mocniejszego masz naprawdę fajną maszynkę za bezcen.

 

Cena: 800zł, negocjowalna :)

 

Kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje ale szukam czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania

Cpu: c2d e8400

mobo: asus p5q pro

ram: a-data ee vitesta 2x2GB 800mhz ddr2

dysk: samsung spinpoint f1 640gb

 

za całość z 500zł plus wysylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i3 530

Asus P7P55D PRO

4 GB DDR-3 1333 MHz

Asus 9600GT 512 MB

Samsung 500 GB

obudowa

zasilacz

czytnik kart

klawiatura

 

700 PLN

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Q9300 plyta gigabayta g33m-s2 2gb ramu dysk120gb sata obudowa zasilacz 520w za 450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...