Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trocha6

Liga Światowa 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę temat, może ktoś w końcu zajrzy do tego działu, może nawet ktoś coś napisze...

Dzisiaj zaczynamy walkę w Lidze Światowej - początek mocny - Brazylia o 17:45 w Warszawie, w niedziele rewanż w Łodzi.

 

Ktoś się wybiera dzisiaj na mecz? Nie wiem, kiedy (czy?) reprezentacja ostatni raz grała w stolicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia w nieco odmłodzonym składzie, a kto u nas zagra to nie mam zielonego pojęcia. Za 45 minut rozpocznie się uczta dla oka, bronimy tytułu do boju.

W TV cicho o lidze, a Polsat dziaduje i puści jakieś gówno pierwszą miłość. Na szczęście mam polsat sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma ok rozumiem, już wcześniej był odsuwany od reprezentacji. Ale igła to przecież młody byczekszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w tv nie ma Ligi Światowej :lol2:

 

Guma ok rozumiem, już wcześniej był odsuwany od reprezentacji. Ale igła to przecież młody byczekszczerbaty.gif

Młody nie młody, ale na trybunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w tv nie ma Ligi Światowej :lol2:

 

 

Młody nie młody, ale na trybunach :)

 

To pewnie gacek zagra, a kto będzie jego zmiennikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie gacek zagra, a kto będzie jego zmiennikiem?

Ani Gacek. Jakiś młodzian, 22lata, nie pamietam nazwiska.

Libero nie mają zmienników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie gacek zagra, a kto będzie jego zmiennikiem?

"Ale że Dudka na mundial nie wzięli..."

Ignaczak ma już grubo powyżej 30 lat, Gacek też. Zatorski jakoś tam sobie zawsze radził. Musi grać, bo może się okazać, że za rok już igły nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się nie zorientował, to zaraz zaczynamy rewanż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się nie zorientował, to zaraz zaczynamy rewanż ;)

Jakoś ten ostatni set odpuścili, może i zmęczenie dało im radę, ale grali przecież u siebie ze swoimi kibicami ostatnia partia powinna inaczej wyglądać. Strasznie zawiódł mnie Kurek, który zamiast się rozwijać, gra dużo gorzej. Co do gumy to fajnie gdyby dalej grał, chłopaki na rozegraniu się zmieniali i często to dawało kopa szczególnie w tych ciężkich spotkaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że naszym się po prostu nie chce. Nowakowski stoi jak kołek, z batmana zleciała cała pompa i agresja, na boisku zawsze chodził jak wkurzony dzik. Kurek ma duże wahania formy, Możdzonek już nie tak skuteczny w bloku 1 na 1 jak kiedyś.

Trener mógłby wpuścić niskiego Ruciaka na dłużej, u niego przynajmniej widać chęć do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu po tym, jak w tamtym roku wszyscy narzekali, że mieliśmy formę na LŚ, a nie na IO, teraz zmienili taktykę i chcą trafić w ME?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie powinno się próbować trafiać z formą, tylko ją po prostu mieć?

Ludzie to nie maszyny - nie da się być w idealnej formie przez cały czas, po prostu się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz już po zawodach. Chyba pierwszy raz od xx lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie maszyny - nie da się być w idealnej formie przez cały czas, po prostu się nie da...

Cały czas nie, ale to już druga impreza z rzędu. Po za tym dobre,markowe zespoły wygrywają nawet bez formy, często to oglądam. Wygrana po słabej grze...ale wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym szaleństwie nie ma metody. Trener nie panuje nad tym zespołem. 4 i 5 set to jeden pkt srodkowego przy 2 atakach. Cud, że to wygraliśmy z taką "taktyką" ale fajnie się oglądało bo były emocje. Niestety żaden klasowy zespół nie pozwoli sobie na przegraną z tak grającą naszą reprezentacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno byc 3-1 dla USA ;) zator jak zwykle na plus :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wcześniej, grać z dwiema opcjami można było grać 20lat temu, cieszyłem się na tego trenera ale to jak źle taktycznie ustawił zespół w tym turnieju woła o pomstę do nieba. Czas się żegnać bo szkoda marnować czas na włoskie przestarzałe teorie, 3piłki przez środek w w 2setach i ost tajbreku- jakiś koszmarny żart. Zespół w strasznej rozsypce a to najgorsze co można było sobie zafundować pod koniec turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat tego, że Anastasi nie chce powołać do kadry na ME ani Wlazłego ani Zagumnego mimo że ze strony PZPS padły takie sugestie? Ta Liga Światowa obnażyła chyba wszystkie słabości Anastasiego, przede wszystkim zbyt późne zmiany zawodników, granie cały czas tą samą szóstką, chociaż nie szło im kompletnie. Teraz w kontekście odmowy powołania Zagumnego i Wlazłego widać brak otwartości Anastasiego na nowych (choć w sumie starych) zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlazły miał słaby sezon więc po co go powoływać, mamy przyjmujących. Guma jest u schyłku, a Żygadło dobrze sobie radził, jak na tragiczne przyjmowanie piłek przez Igłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat tego, że Anastasi nie chce powołać do kadry na ME ani Wlazłego ani Zagumnego mimo że ze strony PZPS padły takie sugestie? Ta Liga Światowa obnażyła chyba wszystkie słabości Anastasiego, przede wszystkim zbyt późne zmiany zawodników, granie cały czas tą samą szóstką, chociaż nie szło im kompletnie. Teraz w kontekście odmowy powołania Zagumnego i Wlazłego widać brak otwartości Anastasiego na nowych (choć w sumie starych) zawodników.

ale po co brać Wlazłego i dzień przed meczem się zastanawiać, czy będzie mu się chciało grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...