Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

ale to będzie to konto gościa?

 

Czy mozna sobie potem np. jakis nick ustawic itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym móc grać ze słuchawkami na uszach, bez ciągnięcia żadnych kabli, to wystarczy, że podepnę zwykłe słuchawki jack 3,5mm do pada dualshock 4 i bez problemów konsola zacznie przesyłać do niego dźwięk? Nie muszę ciągnąć żadnych przewodów podłączanych do TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ratchecie jak gram to mi wyskakuje komunikat ze nagrywanie zostało uruchomione a jak jest cutscenka to ze zostało zatrzymane i potem jak rogrywka to ze zostało wznowione i tak przez caly czas grania a nic nie uruchamiałem, wszystko jest na domyślne ustawione. wiecie co jest grane? to jest normalne? nagrywa mi się cos rzeczywiście czy tylko tak pisze? jak to wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy. Tak, to normalne.

Po prostu twórcy nie zezwalają nagrywać wszystkiego w celu uniknięcia łatwego rozpowszechnienia spoilerów m.in.

Gdzie to było, chyba w personie jakieś jajca że nic nie wolno było nagrywać czy udostępniać żeby nie było "lets playów". Później w końcu to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet o tym nie wiedziałem. Jeszcze nigdy nie nagrywałem rozgrywki, nie było potrzeby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie nagrywałem i nie wlaczylem nagrywania a mi wyskakuje ze nagrywanie wlaczonone. w innch grach tak nie mam. mam nadzieje ze mi to stabilności fps nie zbija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie nagrywałem i nie wlaczylem nagrywania a mi wyskakuje ze nagrywanie wlaczonone.

 

Zdaje się, że nie ma jeszcze remedium na stałe nagrywanie przez konsolę ostatnich 15 minut rozgrywki. Osobiście bym to chętnie wywalił w p...u, bo zwisa mi "dzielenie się ze społecznością", a wolę mniej mielenia dyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić żeby nagrywał 5 minut. Zawsze to mniej, jednak dobrze byłoby móc wyłączyć ten bajer i zwolnić wątłe zasoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś śledził ceny i promocje w poprzednich latach 2018/2019 i może mi podpowiedzieć w których miesiącach najczęściej wypadały jakieś obniżki na konsole PS4 i PS4 Slim? Potrzebuję kupić ze 3 sztuki wersji slim 500gb ale cena 1000zł za konsolę z końcówki generacji jest dla mnie za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie mam problem.. usunąłem GTA 5 z dysku.. A mimo to ciągle dostaje jakieś komunikaty o trybach online i bonusach itp.. jak usunąć ten spam? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.. usunąłem GTA 5 z dysku.. A mimo to ciągle dostaje jakieś komunikaty o trybach online i bonusach itp.. jak usunąć ten spam? ;/

 

Masz opcję aby odsubskrybować powiadomienia o tym przy wiadomościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, mam problem z moim PS4 Slim. Otóż chcialem wymienić pastę termoprzewodzacą i po złożeniu nie działa ani napęd ani przyciski na obudowie. Taśmy podłączone dobrze, konsola się odpala normalnie z pada, ale napęd w ogole nie reaguje. Co zepsułem? :E

Edytowane przez GlaDOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Masz opcję aby odsubskrybować powiadomienia o tym przy wiadomościach.

 

Hmm ja to tam odznaczałem i nadal jest.. No nic moze aktualizacja która się pojawi 7.50 to naprawi.. Pewnie musiałbym przywrócic ustawienia domyslne ale w sumie jestem zbyt leniwy by to ruszac ;p

 

 

--

Własnie ukończyłem DLC do Uncharted 4 świetny dodatek. Takie DLC to ja rozumiem. Fakt gra nie jest jakaś długa ale jak ktoś gra powoli to z 8-10 h zajmuje. W sumie po zakończeniu U4 sądziłem, że to już koniec historii ale jednak może jest szansa że powstanie Uncharted 5. Mogliby w 5 odsłonie zrobić coś innowacyjnego np wprowadzic wiecej postaci którymi byśmy sterowali :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, mam problem z moim PS4 Slim. Otóż chcialem wymienić pastę termoprzewodzacą i po złożeniu nie działa ani napęd ani przyciski na obudowie. Taśmy podłączone dobrze, konsola się odpala normalnie z pada, ale napęd w ogole nie reaguje. Co zepsułem? :E

Podczas wyjmowania taśm mogłeś je złamać... Do wymiany będą. Ewentualnie sprawdź czy na 100% są dobrze wpięte.

Własnie ukończyłem DLC do Uncharted 4 świetny dodatek.

Fajne mi DLC sprzedawane w osobnym pudełku jako kompletna gra za 60% ceny.

 

 

 

DLC - DownLoadable Content

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie DLC jak wspomniał Qrdel tylko samodzielny dodatek po prostu. Zawartości tam więcej niż w niejednej grze i taka forma dystrybucji jest zrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Tzn tak źle sforumowałem. Dla mnie to tam nie ma różnicy po prostu jest to spin-off dostepny cyfrowo i pudełkowo. Może i nie jest to pełnoprawny DLC ale ogólnie jest dodatkiem do U4. Czy gra dostaje DLC czy dodatek jak Lost Legacy mi to nie robi różnicy. Ważne że twórcy gier nadal tworza takie fajne dodatki do swoich produkcji. I za to chwalę sobie naughty Dog. Bo w zasadzie dodatek jest tak bogaty ze można go uznać za osobną część..

 

W 2015-16r. Sami twórcy na twitterze pisałi , że robią DLC do U4. I pamietam te wpisy. Ale widocznie wiedzieli ze ich projekt będzie na tyle bogaty że uznali by go też wydać osobno. I tak zrobili.

 

Dzisiaj zacznę Uncharted 4 podstawkę :) i to bedzie koniec jak go przejde ;/ Teraz.. czas się zbliża powoli na Tlou 1 przed premierą dwójki :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkiem, który traktowany jest jak samodzielna gra i tak też jest sprzedawany, więc określenie DLC średnio do niego pasuje. Przecież zagrasz w to bez posiadania U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tja mi się cos ubzdurało, że jak pobierzesz u4 podstawke to też jest ten dodatek zaimplementowany po zakupie = coś jak wydanie trylogii z przygodami Nathanana.. Gdzie w menu gry masz wybór poszczególnych odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyjmowania taśm mogłeś je złamać... Do wymiany będą. Ewentualnie sprawdź czy na 100% są dobrze wpięte.

Taśmy wydają się być całe, raczej są dobrze wpięte. Teraz składam wszystko drugi raz do kupy, może zadziała D:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja mi się cos ubzdurało, że jak pobierzesz u4 podstawke to też jest ten dodatek zaimplementowany po zakupie = coś jak wydanie trylogii z przygodami Nathanana.. Gdzie w menu gry masz wybór poszczególnych odsłon.

?

Przecież PSN ma osobno U4 i Lost Legacy. To nie TLOU i Left Behind, tam faktycznie historia Ellie była DLC, chociaż ostatecznie i tak lądowała jako gra uruchamiana osobno z tego co pamiętam. U4 nigdy nie miało mieć żadnych DLC fabularnych. ND od dnia 0 pisało o tym, że historia Nate'a jest skończona i ave. Lost Legacy powstało po to, by poodcinać kupony od pseudo otwartego świata U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Dlatego napisałem, że mi się ubzdurało ;). Lost Legacy jest oddzielnie to jest oczywiste. Mimo tego Lost legacy to rozszerzenie fabularne do U4, czyli dodatek do podstawki.

 

Ale polemizowałbym z tym ze historia Nathana jest skończona :). Uncharted 5 powstanie ale być może nathan otrzyma jedynie epizodyczną rolę.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W 2015-16r. Sami twórcy na twitterze pisałi , że robią DLC do U4. I pamietam te wpisy. Ale widocznie wiedzieli ze ich projekt będzie na tyle bogaty że uznali by go też wydać osobno. I tak zrobili.

 

Też pamiętam że miał być chyba nie duży dodatek jak Left Behind, ale tak im się rozrósł że postanowili zrobić oddzielną grę. Co zawsze na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polemizuję z czymś co studio będące AUTORAMI gry i scenariusza wypowiada. Zagrałeś do końca? Widziałeś ostatni rozdział? Na dzień dzisiejszy, o ile ND nie zmieni zdania, historia Nate'a - podróżnika dobiegła końca. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Też pamiętam że miał być chyba nie duży dodatek jak Left Behind, ale tak im się rozrósł że postanowili zrobić oddzielną grę. Co zawsze na plus.

 

Tak Nawet sam Nolan North, pisał iż już nie będzie występował w dodatku ale jest niezwykle z niego zadowolony bo jest bogaty i zawiera dużo contentu.. Na 100% Naughty Dog zdecydowali o wydaniu go w formie osobnego dodatku niż jak to miało miejsce przy DLC do THe last of us.

 

Jeśli twórcy już nie chcą by nathan w U5 był główną postacią to chociaż wcisnęli by go do jakiegos epizodu.. Np nie wiem uznajmy ze głównymi bohaterami U5 będzie Sam? Chloe? i np w trakcie rozgrywki poprosza Nathana o pomoc i on dołączy na jakiś okres, gdzie też się byśmy w niego wcielili :).. Taka różnorodność bohaterów by fajnie urozmaiciło serię.

 

Nie bez powodu ukazali końcową scenę Sama, Chloe i Nadine - gdzie jasno było widac, że bohaterowie chcą dalej eksplorować i odkrywać skarby :). To taka zachęta.. Więc twórcy furtke sobi otworzyli.

 

W dodatku Nolan North w ostatnich wywiadach stwierdził, że jest gotowy na kolejną odsłonę. Więc może jednak Nathana też zobaczymy. Chyba, że tylko tak gadał aby zaspokoić fanów..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...