Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie nadrabiam starsze gry. Zakończyłem Rise of Tomb Rider, które bardzo mi się spodobało i zamówiłem właśnie Shadow of Tomb Rider :) zwłaszcza, że obie gry są w świetnych cenach, wyrwałem po 59zł :)

 

Oczywiście wydania tylko pudełkowe jak dla mnie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odpalałem PS4. Już zapomniałem, jak PSS zamula :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dreams nie przestaje zadziwiać robi wrażenie jeszcze brakuje ruchomych drzew i krzaków :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=kfA_-_TJC3A

 

Ciekawostka, mój projekt SMB Remake został zdjęty w Dreams za Copyright Strike'a, dostałem ładnego meila od Molecule. Projekt teraz widzę tylko ja, mogę poprzerabiać to co trzeba i wrzucić ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na ustawkę pod trofea online w Doom Eternal ? Tylko ich brakuje mi do platyny :E

Wiecie też może, czy naprawiono bug z bronią BFG w pucharku (osiągnięciou) Ekspert od broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak coś dildosy znów dostępne w normalnej cenie za duo pack.

W MM po 327 ziko właśnie wyhaczyłem.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby zajebiaszczo, gdyby w polskiej wersji dwójki dalej był nasz rodzimy soundtrack - te kawałki były przekozackie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam Xbox one x i gram głównie w wyścigówki ale nie symulatory. 4 części Forza horizon przeszedłem po 2-3 razy + seria the Crew + NFS. Widzę że PS4 można nowe kupić już za 900zl full HD jakoś przeboleje. I tu moje pytanie czy na PS4 są jakieś exclusive gry wyścigowe (nie symulatory ani rajdy) bo na xklocku ograłem już wszystko.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive Club i Gran turismo Sport. Dla mnie takie przeciętniaki.

 

W forze zagrywam się w setkach h, a w te wyżej razem może z 20-30h przegrałem przez kilka lat :E Ale zobacz sobie na youtube, czy poczytaj opinie na forach może ci podpasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam ochotę kupić sobie chyba nową konsolę bo na xklocku ograłem już chyba przez ponad rok co chciałem. Widzę że trochę lipa na ps z grami wyścigowymi w sumie nic ciekawego vs xklocek. Są podobno jakieś exclusives na ps god od war ale chyba najwięcej słyszałem o dayz gone bay czy coś takiego i jakiś spiderman. Ile jest takich wartych uwagi exclusives na ps? Nowe PS4 kosztuje 900 zł ps 4pro 1300 dla mnie to mała różnica, ps4pro i tak nie oferuje 4k a jak wygląda kultura pracy? Podobno prosiaki to odrzutowce i działają jak odkurzacz które PS4 jest cichsze czy nowe rewizje też działają jak odkurzacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam g29 pożyczone, bo nosi mnie na kierownicę i mam problem. Czy da się w jakikolwiek sposób ustawić kąt skrętu tej kierownicy na PS4 ? Jest jakaś ukryta kombinacja przycisków ? Wiem, że softowo na PC się da, ale czy tyczy się to PS4 ? Odpaliłem sobie Project Cars i jest klapa - nie czuję pełnego oporu kierownicy, bo jest 900* co w tej grze jest mi do niczego niepotrzebne, jakieś 270* na wstępie by wystarczyło. Jak skalibruję kierownicę na te 270* oszukując tym samym grę, że tyle mam to owszem kierownica jest bardziej sztywna w tym zakresie i stawia większy opór, ale po przekroczeniu tego kąta staje się luźna i takie granie jest o kant d.. rozbić.

 

To jest aż taka wtopa Logitecha na konsoli ? Na kompie widzę goście profilują sobie w zależności od gry jak chcą te kierę w ustawieniach programowych Logitech i ma to sens, bo inaczej trzeba w F1, inaczej w Dirt, a inaczej jak ktoś chce podriftować.

Niby grając na PS4 w F1 mam mieć zamiast 270-360* to 900* ? :kwasny:

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cień Lary Croft odpalony na OLED w trybie z wyższymi klatkami. Ale to piękny HDR mam. Jedna z najładniejszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy możecie polecić jakieś strony/blogi/portale o konsolach warte uwagi? Język angielski/polski. Recenzje gier, nowości ze świata nowinki itp. Raczej strony nie plotkarskie tylko sprawdzonymi informacjami.

 

Up. Tomb Raider to była moja pierwsza gra jaką ograłem na konsoli i na oled robi robotę.

Edytowane przez buri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując ta generację, na ps4 podobało mi się jedynie GoW, tlou2, HZD, Spiderman słabo jak na tyle lat... Na Xa nie było za to nic..

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cień Lary Croft odpalony na OLED w trybie z wyższymi klatkami. Ale to piękny HDR mam. Jedna z najładniejszych gier.

 

 

ODIN nagle zaczyna dostrzegać co takiego fajnego jest w OLED'ach a tego screena to już 2 raz widzę w innym temacie :]

 

Podsumowując ta generację, na ps4 podobało mi się jedynie GoW, tlou2, HZD, Spiderman słabo jak na tyle lat... Na Xa nie było za to nic..

 

U mnie więcej tago było The Last of Us Remastered, Uncharted 4, The Lost Legacy, God of War, Horizon Zero Dawn, Until Dawn, Bloodborne, Spider-Man, Detroit: Become Human, The Order: 1886 to są wszystko gry która w jakimś stopniu podobały mi się i zapamiętam je z PS4

 

Z EX'ów na XBOX ONE/PC zapamiętam Forza Motorsport 6 APEX, Forza Motorsport 7, Forza Horizon 3, Forza Horizon 4, Gears of War: Ultimate Edition, Gears of War 4, Gears of War 5, Ori and the Blind Forest, Ori and the Will of the Wisps, Quantum Break

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem PS4 Pro 1 TB - gdzie znajdę go najtaniej, warto w uzywanego inwestować? Chciałem sobie od razu dokupic do niego te gry które bym chciał a są gdzieś jakieś przeceny ,znacie moze takie serwisy - NHL20, NBA2k20,Gran Turismo7 , moze jakieś strzelanki ;) i czy w ogole warto teraez kupowac czy lepiej czekac ten rok czy wiecej na troche tansze PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem PS4 Pro 1 TB - gdzie znajdę go najtaniej, warto w uzywanego inwestować? Chciałem sobie od razu dokupic do niego te gry które bym chciał a są gdzieś jakieś przeceny ,znacie moze takie serwisy - NHL20, NBA2k20,Gran Turismo7 , moze jakieś strzelanki ;) i czy w ogole warto teraez kupowac czy lepiej czekac ten rok czy wiecej na troche tansze PS5?

 

Gdzie są promocje na konsole/gry to zaglądaj na łowcy gier, GT7 dopiero się pojawi na ps5, trochę tańsze PS5 ?? PS5 będzie co najmniej 2krotnie droższe od PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem jakas oferte za 2 tysie ze PS4 Pro z 100 grami - chyba nikt nie bylby taki głupi zeby dac 100 gier do PS4 choćby jakby mialy byc na dysku czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...