Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny przykład, że świadomość konsumencka w tym kraju jest porażająca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj zgłoszenia - reklamacja gwarancyjna
był kupiony oddzielnie niz PS4 - ten co miałem od PS4 uzywki dziala normalnie nawet na PC

Edytowane przez krzysztoflosinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4Pro 7216B.

Przy niewymagających grach typu Wiedza to Potęga (z dysku) konsola chodzi cicho. Z ciekawości odpaliłem Ghost of Tsushima (z płyty) i hałas (szum wiatraków) jest duży i irytujący.

Czy można coś na to poradzić (wymiana wiatraka na jakiś konkretny rodzaj lub jakieś inne rozwiązanie)? Niestety konsola leży we wnęce szafki z Ikei, więc cyrkulacja powietrza jest przeciętna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy pomoże jej przebywanie "na powierzchni". Poza tym za wiele nie ma co zrobić. Rewizję masz najlepszą, wraz z wiatrakiem, jedynie ewentualna wymiana pasty i termopadów, ale to też u jednych pomaga, u innych nie. Warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, speed3r napisał:

Ps4Pro 7216B.

Przy niewymagających grach typu Wiedza to Potęga (z dysku) konsola chodzi cicho. Z ciekawości odpaliłem Ghost of Tsushima (z płyty) i hałas (szum wiatraków) jest duży i irytujący.

Czy można coś na to poradzić (wymiana wiatraka na jakiś konkretny rodzaj lub jakieś inne rozwiązanie)? Niestety konsola leży we wnęce szafki z Ikei, więc cyrkulacja powietrza jest przeciętna :(

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, Ghost of Tsushima wyciska sporo z "czwórki", więc konsola wydala więcej ciepła i tym samym układ chłodzenia robi się bardziej słyszalny. Wiedza to Potęga to przy tej grze mały pikuś jeśli chodzi o technikalia.

Możesz się bawić w zmianę pasty na APU albo termopadów na pamięciach, pytanie tylko czy masz na to ochotę. Śmieszne jest to, że trzeba bawić się w serwisanta, bo Sony jak zwykle wszystko robi po taniości. Zawsze możesz też spróbować konsolę przeczyścić, może zebrało się tam jakiegoś syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kszyrztow

Zdaję sobie sprawę, że Ghost wyciska ostatnie soki, ale taki hałas to kpina. :(

O ile sam wentylator jeszcze jestem wymienić lub przeczyścić, to wymiany termopoadów odpadają, bo brak mi wiedzy i wprawy w takie rzeczy.

Czy wymiana wentylatora lub pasty lub termopadów faktycznie niweluje problem z hałasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te konsole nigdy nie były jakieś ultra ciche. Trzeba się z tym pogodzić, że kultura pracy tych urządzeń jest delikatnie mówiąc średnia. Wymiana pasty czy wentylatora może problem zniwelować, jasne. Czego tam nie włożysz i czym nie wysmarujesz - i tak będzie lepsze niż z fabryki :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekły metal albo grafitowy termopad... zwykła pasta nie ma sensu - konsola szybko zacznie znowu hałasować 

wymiana wentylatora została wymyślona przez ich sprzedawców ?sony stosowało te "lepsze wentylatory" również w modelach 70xx i 71xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem sie do psn, brat wpisał blednie kilka razy hasło i zablokowano konto. Na email miała przyjść wiadomość z zmianą hasła, problem jest taki ze nie znam hasła do emailu, jest możliwość zmiany adresu e-mail ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić jakąś ps4kę do ogrania exów, czy zwykła styknie czy raczej szukać mocniejszego prosiaczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak kombinuję, slimkę używaną można 300-400 zł taniej kupić od prosiaka, a za tą kaskę to dobre 7-8 gier używanych można łyknąć

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może napisać co się stało z kamerkami do PS4? Oni tego nie produkują już czy co? :E Czy to jest po prostu efekt pandemii i zakupowy szał? Bo jak szło to kupić jakiś czas temu z drugiej ręki za te dajmy na to 150 złotch, to teraz ludzie za to wołają 400-500 jak nie lepiej. Paranoja. Tak mnie naszło, czy może sobie tego nie nabyć, ale już mi chęć do tego szybko przeszła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PS VR tylko ona działa (ta nowa coś nie bangla , jakieś adaptery potrzebne) , może dlatego, w zestawach z goglami nadal ta od "czwórki" często występuje

 czemu słaba dostępność samej? bo bez gogli VR to praktycznie jest bezużyteczna

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś info wyssane z palca :E

Nie działa tylko z PS VR. Kamera do PS4 była dostępna już na premierę samej konsoli i trochę gier z nią współpracuje. Cała seria Just Dance czy świetne Tearaway Unfolded, w Alien: Isolation urządzenie pozwala nawet na prosty tracking ruchów naszej głowy. Rozpoznawanie twarzy czy komendy głosowe w samej konsoli też bodaj były. Nowa rewizja kamerki wyszła później i taka była już dodawana do pudeł z PS VR. Od starej różni się odświeżonym designem i tym, że uchwyt na TV jest w zestawie (stara kamera to był tylko sam kloc). Adapter do kamery jest potrzebny, jak chcesz podłączyć zestaw VR z PS4 pod PS5. Bezużyteczna to jest w tej chwili kamerka dedykowana PS5. Więc tak jak pisałem, kiedyś można to było kupić w rozsądnej cenie, teraz to jest jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem, chodziło mi o tą do ps5, że nie nadaje się na chwilę obecną do VR, tylko myślałem, że ten adapter to do niej, a tu się okazuje że on potrzebny ogólnie aby VR odpalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić PS4 SLIM w 2021 roku? Zapraszam na podcast, w którym próbuję odpowiedzieć na to pytanie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku spoxa napalilem się ponownie na ciekły w prosiaku. Jak tylko będę miał chwilę to się za to biorę :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ds4 zaczął mi lekko driftować :/. Co się z tym robi w takim przypadku? Otwierać, czyścić, coś wymieniać czy pogonić pada? :E Trochę lipa, bo czyste, dmuchane i chuchane, a tu i tak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. podłącz pada do komputera - sprawdzisz poziom driftu:szczerbaty:

2. wyczyść potencjometry w analogach

jak nie pomoże (są powycierane, a nie brudne), to trzeba wymienić na nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2021 o 18:57, bartosz302 napisał:

sprawdzisz poziom driftu

Duży jakiś nie jest, zwróciłem uwagę na to w wiedzminie jak w "stanie skupienia" co się szuka śladów itd. sam mi skręcał w lewo i tera jak gram w tomb raidera to podobnie, podczas celowania jak przechylę grzyba na bok to lekko skręca, ale nie podczas chodzenia. 

Takie czyszczenie zdałoby egzamin? Bo zastanawiam się czy w ogóle otwierać, bo to pad 20th anniversary, więc nieotwierany, niegrzebany więcej wart teoretycznie, ale jak driftuje to na to samo wychodzi w sumie, cenę trza zbić. Jak bym otwierał to od razu wymienię grzyby, bo takie za 1zł z allegro są lepsze jakościowo od tego co sony oferuje...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...