Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

To po co mówią, że musi być zawsze połączony? :hmm: No, ale jak dotąd MS i jednolitość to dwa różna światy w kwestii xbona

 

Wrzuć linki, bo zaraz ci mod przeedytuje posta ;)

 

Kolega @mateo383 wrzucił z rana i jeszcze post żyję, ale spoko, nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że 399$, to czysta cena amerykańska, jak dowali sobie polski dystrybutor, to i tak u nas będzie zapewne ok 2500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że niema kamerki dodanej, taniej dzięki temu. A jak ktoś będzie potrzebował to sobie dokupi i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej premiery :P Ja celowałem w cenę 2500zł, a tu taki zonk sie szykuje :E

 

ps. PS4 Slim za jakiś czas, już wiadomo jak bedzie wyglądać. Zdejmą po prostu ten górny placek :)

 

ps2. ogólnie po tym nowych fotkach, szczerze mówiąc plastik chyba nie będzie powalał jakością i trwałością, a moze tylko takie złudzenie.

 

Stawiam na to, że plastik będzie takiej samej jakości jak ten w PS3 Slim (nie Ultra Slim). Góra konsoli była matowa (jak w PS4 3/4 sprzętu), a kawałek plastiku z guzikami do tacki napędu piano black i do dziś ładnie to wygląda i się trzyma :) Co prawda nie cierpię piano black i całego tego trendu błyszczących się laptopów, ramek TV itd., no ale cóż poradzić, lepiej go tylko tyle niż cała konsola (tak tak, wiem że 1 wersja PS3 była cała piano black :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve widnieje 1699zł i mam nadzieję, ze juz to się nie zmieni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że 399$, to czysta cena amerykańska, jak dowali sobie polski dystrybutor, to i tak u nas będzie zapewne ok 2500 zł...

 

No chyba nie do końca - PS4 w Muve

Ktoś gdzieś pisał, że przedstawiciel Muve na swoim kanale FB pisali, że to oficjalna cena Sony Polska - poczekamy zobaczymy :)

 

Edit: Vegobot mnie uprzedził :)

Edytowane przez afo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak będzie z tym strimem gierek z PS3? Wliczone z PSPlus czy osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dodatkowych fotek PS4 (głównie tył - zaskakuję mała ilość gniazd):

 

Czyli też zrezygnowali już z AV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli też zrezygnowali już z AV.

 

Niestety, albo i stety. Generalnie, skoro menu będzie mogło być w UltraHD (4K), a gry powinny być w większości 1080p, tym bardziej, że duża część graczy do PS3 kupiła zapewne LCD (zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy), to może to i lepiej, po co generować dodatkowe koszta (to akurat grosze), ale i zapewniać wsparcie starych standardów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie rozdziałka HD, czy coś pomiędzy np. 1680x1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ta cena pozostanie, to będzie to istny szał ciał :) zakupiłbym na pewno, mówiąc PS3 "żegnammmmm"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ukażą się jeszcze jakieś foty środka.

Kurczę, aż się prosi żeby przygarnąć ją na premierę.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie rozdziałka HD, czy coś pomiędzy np. 1680x1050.

 

Ponoć Sony naciska na developerów, żeby było 1080p i 60 fps, jak będzie faktycznie, czas pokaże :)

 

Ciekawe czy ukażą się jeszcze jakieś foty środka.

Kurczę, aż się prosi żeby przygarnąć ją na premierę.

 

Też mam ogromną ochotę przygarnąć ją na premierę, korci mnie jak przy żadnej innej generacji ;)

Foty środka będą na 100%, nie pamiętam strony która to pokazywała, ale była jakaś, coś fix.. heh.

 

 

"By grać przez sieć na PS4 wystarczy jedno konto z PlayStation Plus - Shuhei Yoshida na Twitterze oficjalnie potwierdził, że wystarczy zakupić PlayStation Plus na jednym koncie, które znajduje się na konsoli i wtedy pozostałe bez problemu skorzystają z dobrodziejstwa dostępu do PlayStation Network. Jeśli więc na waszej konsoli grać będzie kilka osób, to żadna z nich poza jedną nie będzie musiała dopłacać za dostęp."
- źródło PS3 Site.

 

"PlayStation 4 w Polsce jeszcze w tym roku! - Wczoraj donosiliśmy, że pomimo faktu, że Xbox One pojawi się na światowych rynkach w 2013 roku, do Polski dotrze dopiero w 2014. Całe szczęście w przypadku nowej konsoli Sony nie będziemy musieli tak długo czekać. Według naszych tajnych, potwierdzonych źródeł, które musiałyby nas zlikwidować gdybyśmy podali ich tożsamość, Sony PlayStation 4 zadebiutuje na polskim rynku jeszcze w tym roku."
- źródło PPE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi preorderami? Jak zamówię i zapłacę za PS4 już teraz to ewentualne zmiany ceny wzwyż mnie już nie obchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to? A nie było powiedziane, że wszędzie będzie minimum FullHD? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy będzie obsługa 1200p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to? A nie było powiedziane, że wszędzie będzie minimum FullHD? :o

 

minimum full HD, to co chciałbys maximum ? :E Bez przesady, mimo wszystko nie jestem przekoanny aż tak do końca czy bebechy pociągną wszystko w FHD, ba w dodatkowch 60 klatkach. Sądze, ze będzie coś pomiędzy 1270x760 a właśnie 1980x1080 i to może być w 60.

 

Exy pewnie będą śmigać w FHD, ale czas pokaże.

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsoli nowej generacji spodziewam się minimum 1080p na wszystkie gry...Jak dla mnie to logiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimum full HD, to co chciałbys maximum ? :E Bez przesady, mimo wszystko nie jestem przekoanny aż tak do końca czy bebechy pociągną wszystko w FHD, ba w dodatkowch 60 klatkach. Sądze, ze będzie coś pomiędzy 1270x760 a właśnie 1980x1080 i to może być w 60.

 

Exy pewnie będą śmigać w FHD, ale czas pokaże.

 

Ewentualnie Full HD, ale w 30 klatkach, czy coś. Wydaję mi się, że na początku gry nie korzystające jeszcze z pełnej mocy podzespołów mogą wyciągać te 1080p i 60 fpsow, ale jak później takie Naughty czy Santa Monica się rozszaleje, to albo będą cięcia w klatkach (np. do 30 fps), albo w rozdziałce, albo w detalach/aliasingu etc., czas pokaże.

 

Więcej fot, jeśli kogoś to jara -> http://www.ppe.pl/news-22665-playstation_4_w_polsce_jeszcze_w_tym_roku_-13458-galeria.html

Fota 4, no nie mówcie że nie bosko to wygląda? :P

Te małe prostokątne guziczki power i eject, mniam :)

 

Btw, ten headset jest z du.. pupy hehe.

Edytowane przez afo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się bardzo podoba. Przypomina ps2 slim, które mam przed oczami, ale wolałbym nawiązanie do psx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, oby nie było cyrków, zaraz po premierze typu, jakiegoś przegrzewania to będzie super :)

 

edit. dopiero dostrzegłem guzik włączający konsolę :)

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciekawe jak to będzie w końcu. To będzie APU Jaguar i iGPU ~7850 jako APU, czy Jaguar z jakąś słabszą grafiką i dodatkowo 7850. I czy 28 czy 32nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciekawe jak to będzie w końcu. To będzie APU Jaguar i iGPU ~7850 jako APU, czy Jaguar z jakąś słabszą grafiką i dodatkowo 7850. I czy 28 czy 32nm

 

PCLab - PS4 <- ?

Nie pamiętam tylko informacji nt. procesu technologicznego, stawiam na 28nm. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

No jeśli ta cena pozostanie, to będzie to istny szał ciał :) zakupiłbym na pewno, mówiąc PS3 "żegnammmmm"...

 

Podejrzewam, że samej konsoli w dniu premiery zwłaszcza na okres ŚBN nie zakupisz, a jedynie w paczce z jakąś grą jak Killzone czy Assassin's Creed, plus pewnie drugi pad tak, by wyszło ponad 2100-2300 zł. Polak potrafi :) Oby tylko to 399 Euro dla Polski nie zrobiło się nagle ponad 2000 zł. No i jak chcesz popykać on-line, to pamiętaj, żeby doliczyć abonament PS+, bo bez tego ani rusz.

 

Co do 1080p60... Pożyjemy, zobaczymy, na razie zbyt kolorowo to wygląda. Chciałbym, żeby była to prawda. Jakoś nie widzę BF4, W3 w 1080p60, no chyba że będą cieli detale, bawili się cieniami, AA względem wersji PC.

 

EDIT

 

Czy mnie się wydaje, czy PS4 na zdjęciach stoi na jakieś podstawce? Pewnie w komplecie nie ma? ;)

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście przez sieć gram tylko w BF3, i to na kompie :) ale z tą ceną na pewno coś wykombinują, by była wyższa...To byłoby zbyt piękne, by kosztowała "tylko" 1700zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...