Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie GT7 to może być odległa perspektywa, a prócz Project CARS na horyzoncie PS4 nie ma nic :E Za to od początku istnienia X1 dostał już dwie Forzy. Można? Można. :> To też jest jakiś tam problem, bo ja wszystko rozumiem ale porównując tą jesień pod kątem exów to mamy lipny start DriveClub i LBP3 vs Sunset Overdrive, poważnie zremasterowane Halo i prześwietną FH2. Brakuje jakiegoś mocnego exa od SONY i to widać gołym okiem. Ja tam do LBP nic nie mam, ale trudno tą grę nazwać jakimś przepotężnym systemsellerem jakim z powodzeniem mogę nazwać Horizon 2. A i przyszłość też jest jakaś taka miałka pod tym kątem, bo SONY proponuje i aż i tylko The Order po nowym roku. Jak, nie daj Bóg, M$ zapowie premierę Quantum Break jakoś na Luty/Marzec to nawet the Order może nie wyglądać już tak super ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, kolega chyba ostatni rok w Mozambiku przebywał i perypetii tej gry oraz jej darmowej części dla plusowiczów nie zna wink.gif

 

nie będę ukrywał, że dość blisko tej lokalizacji ;) niemniej, jesli jest darmowa wersja dla plusowiczów, to czemu nie widzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyżej w moim poście pisze lipny start DriveClub.

 

Niestety, gra jest miesiąc na rynku a do tej pory nie ma zmiennej pogody, trybu foto, działającej usługi sieciowej no i wersji darmowej dla plusowiczów, bo właśnie usługa leży i piszczy.

 

Ergo, najgorzej wydane 160pln w ostatnich miesiącach z mojej strony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie, współczuję. Takie DriveClub za 159 zł to widzę, ale to jednak więcej niż free.

A ja powiem z off topa, że właśnie skończyłem kampanię w COD: Advanced Warfare i jak dla mnie, wypas 9 z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy, ten lepszy. Wbijcie sobie kod w konsoli i zobaczcie, jak ta gra zjada tego całego Drive Club.

P733-ECN7-JGJP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie teraz skończyłem Cod'a Av, gra fabularnie ładnie zamiata:) Jest dużo, ładnie, szybko i dobrze. Natomiast co do multi mam mieszane odczucia. Czy tylko mi się wydaję że to zupełnie inna gra niż oryginalny Modern Warfare? Pomijam futurystyczne dodatki. Brak konkretnych klas, snajperzy to żart, mapy jakieś takie puste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy, ten lepszy. Wbijcie sobie kod w konsoli i zobaczcie, jak ta gra zjada tego całego Drive Club.

P733-ECN7-JGJP

Bóg zapłać panie, się pobiera masz ogromne piwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy, ten lepszy. Wbijcie sobie kod w konsoli i zobaczcie, jak ta gra zjada tego całego Drive Club.

P733-ECN7-JGJP

 

Przecież to crap jakich mało. Grafika, model jazdy, etc. Jak dla mnie odgrzane TDU dla ps4 i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy, ten lepszy. Wbijcie sobie kod w konsoli i zobaczcie, jak ta gra zjada tego całego Drive Club.

P733-ECN7-JGJP

 

 

 

uuu nie zdążyłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to crap jakich mało. Grafika, model jazdy, etc. Jak dla mnie odgrzane TDU dla ps4 i nic więcej.

Jak dla mnie porównanie do TDU jest tylko i wyłącznie zaletą.

Niestety sam nie sprawdzę, bo kuźwa ubi mnie olało. A tyle setek, jak nie tysięcy złotych na mnie zarobili… sad.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja też dostałem :) Gra fajowa.. bardzo lubiłem Test Drive Unlimited 1 na PC.. Bo dwójka dużo gorsza.. Teraz widzę, że W The Crew mamy ciekawszą fabułę dla singla + sporo bardzo przyzwoitych rozwiazań.. Oby tylko poprawili ten interfejs i będzie super :) Na pewno kupię w grudniu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsze niż TDU i wszystkie te nowsze NFSy , nie mam już 15 czy 18 lat, żeby podniecać się byle grą, raczej marudzę na niedoskonałości tych współczesnych. A tutaj miłe rozczarowanie :)

Szkoda, że tak krótko i w ten weekend zbytnio nie mam czasu, będzie boleć jak w poniedziałek zabiorą :hmm:

Edytowane przez CSM1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam wręcz przeciwnie - słabo. Model jazdy jest nijaki, w ogóle nie czuję różnicy w ustawieniu sterowania sportowy vs zawodowiec (na tym jeżdżę, banał). Nie czuć w ogóle prędkości, wybrałem muscle car, a dźwięku to nie ma żadnego - CAMARO SS - auto się dziwnie buja. Graficznie to poziom Most Wanted z xboxa 360, a więc brak jakiekolwiek AA i niska rozdzielczość, samo otoczenie i model aut też nie powala. Gra bez klimatu, mniej więcej poziom filmu Need for Speed. Nasz "badass" wygląda bardziej jak geek komputerowy niżeli mistrz kierownicy, do tego sztampowa fabuła "o nie zabili mi brata gangstera, odpłacę się, zinfiltruję środowisko". Cut-scenka kiedy ginie brat naszego ziomeczka przewidywalna do bólu, kiczowata, rozbawiła mnie do łez, facepalm murowany - to przeczyszczenie broni wzbudza politowanie.

 

Mam wrażenie jakby Ubisoft postanowił odświeżyć stare, kiczowate bądź co bądź NFS-y i wsadzić je do otwartego świata. To z czego zrezygnowało EA, bo gracze mieli dość - undercover itp. - pokazało Ubi. Moim zdaniem gra spóźniona o co najmniej 3 lata.

 

Przyjmując tylko, że to gra wyścigowa i odrzucimy myśl o tej śmiesznej otoczce w ocenie to i tak jest źle. Model jazdy, udźwiękowienie, oprawa graficzna, klimat - tu nic nie jest dobre.

 

Jako posiadacz Forzy Horizon 2 tylko się uśmiecham.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to ja potrzebuję 1 kod dla znajomego, jakby komuś miał się zmarnować, to priv. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ci niezmiernie wdzięczny... notworthy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał kodzik to byłbym wdzięczny o PW ;) Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zmienić jakość wyświetlania w tej aplikacji YT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unity z ps4 w dobrej jakości.

https://www.youtube.com/watch?v=Ksxm5g884BI

 

Ludzie dużo narzekają na framrate, w tłumie zdarza się 20fps.

 

Przemilczając kręcenie się w kółko, ale:

 

"I work with UBI, this is amazing, people say it's repetitive but it's not, because it's not, because I'm not allowed to tell, I believe it comes out for all consoles, I don't know etc etc" - czy on wie o czym on w ogóle mówi? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemilczając kręcenie się w kółko, ale:

 

"I work with UBI, this is amazing, people say it's repetitive but it's not, because it's not, because I'm not allowed to tell, I believe it comes out for all consoles, I don't know etc etc" - czy on wie o czym on w ogóle mówi? :E

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U was też wyłącza się całkowicie konsola gdy długo jest uśpiona (w trybie spoczynku)? Zauwżyłem, że po paru godzinach całkowicie się wyłącza. Chyba dzieje się to od zainstalowania 2.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...