Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

nie macie wrażenia, ze ten firmware 3.0 spiperzył trochę wydajność konsoli ? Czy jakieś gówna do streamowania są defaultowo powłączane czy co ? Odpalam wiedźmina i na oko chodzi z 25 klatek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

nie macie wrażenia, ze ten firmware 3.0 spiperzył trochę wydajność konsoli ? Czy jakieś gówna do streamowania są defaultowo powłączane czy co ? Odpalam wiedźmina i na oko chodzi z 25 klatek..

 

Mi GTA 5 normalnie śmiga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wybadać Rainbow Six Siege, to Beta przedłużona do niedzieli:

8AAL-3BN8-DFJ5

4Q7N-5HNR-JQ9K

K5KQ-T5NK-7FGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie wrażenia, ze ten firmware 3.0 spiperzył trochę wydajność konsoli ? Czy jakieś gówna do streamowania są defaultowo powłączane czy co ? Odpalam wiedźmina i na oko chodzi z 25 klatek..

Jeżeli coś jest na rzeczy to sądzę że digitalfoundry się tym zainteresuje. Tak btw. to streamowanie nie obciąża konsoli, bo ma od tego oddzielny sprzęt coś w stylu avermedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak wrazenia po Hardware Rivals ? bo oglądałem gamplaye to nie wyglada to tak zle nawet, moglbym sie zainteresowac tym tytulem po zakupie PS4, ale chciałbym poznac opinie tych co juz mieli okazje przetestowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie wrażenia, ze ten firmware 3.0 spiperzył trochę wydajność konsoli ? Czy jakieś gówna do streamowania są defaultowo powłączane czy co ? Odpalam wiedźmina i na oko chodzi z 25 klatek..

Też raczej nic takiego nie zauważyłem, choć Unity nie jest dobrym obiektem do testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz ten typ gier to spoko. Na początku może irytować sterowanie oraz te wszystkie kombinacje, ale jak już wszystko ogarniesz to przyjemnie się gra.

 

Myśle, że słabe recenzje piszą osoby, które nie potrafią w to grać :P

no lubie , pograłbym w jakas bijatyke , najlepiej jakiegos nowego fight nighta :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lubie , pograłbym w jakas bijatyke , najlepiej jakiegos nowego fight nighta :red:

No to śmiało, jeżeli przeżyjesz początkową irytacje sterowaniem to poźniej już będzie tylko lepiej ;)

 

Co do Fight Night, też z chęcią bym pograł, ale chyba niestety nie planują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe kody do bety R6.

 

KBAT-6KN3-GQA6

K33N-7JNP-CT44

NPKT-GPN3-GEGF

L428-REN9-DA7G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak wrazenia po Hardware Rivals ? bo oglądałem gamplaye to nie wyglada to tak zle nawet, moglbym sie zainteresowac tym tytulem po zakupie PS4, ale chciałbym poznac opinie tych co juz mieli okazje przetestowac

 

Zagrałem jeden mecz online. 11 fragów 0 zginięć. Łatwe, nie polecam. A tak serio, to brakuje tam uników :). Jak już masz naprowadzacz albo plazme to tylko szukasz kogoś, strzelasz i wiesz ze masz fraga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem na Playstation społeczność "PCLab", zaprosiłem z 15 osób jakie mam w znajomych z forum. Reszta dodawać mnie do friendsów i zaprosze do społęczności, lub wyszukać i dołączać (nie wiem jak sie wyszukuje :E )

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się dopiąłem JAKO NO1 ale zaproszenia nie dostałem więc jesteś u mnie na blackliście :E:>

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi :P. Też nie dostałem :foch:8:E

W ogóle chwilę musiałem poszukać tych społeczności, gdzie to wrzucili. I nie ma już znajomych online/offline.

W sumie nic wielkiego nie dali w tej aktualizacji. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę, ale jak wyszukać tę grupę. Szukałem opcji nie znalazłem i postawiłem że się nie da i tyle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę, ale jak wyszukać tę grupę. Szukałem opcji nie znalazłem i postawiłem że się nie da i tyle. :D

W grupach znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś znalazłem, wyszukałem Termeza, i wszedłem w jego społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest co prawda jakiś bieda temat, ale wolę tu napisać - Asasyn Unity bardzo dobra gra jak dla mnie. Od dwójki nie miałem takiej frajdy nawet ze zwykłego spacerowania czy zbierania skrzynek :E. Do tego wszystko jakieś przyjemne, dużo misji pobocznych, no tak dużo dla mnie plusów, że aż zapomniałem. Nawet "teraźniejszość" co chwila nie przeszkadzała. Na minus płynność, sterowanie i brak opcji uśpienia z grą, ale ogólnie świetna gra i jeszcze długo poleży u mnie, bo jest kolejny chętny na ogranie.

Tak rzuciłem ostatnio okiem na Syndicate i pewnie będzie to samo i zagram w swoim tempie, ale od razu co się rzuciło w oczy na minus, to brak tych dzikich tłumów. Tak jakoś strasznie pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się dopiąłem JAKO NO1 ale zaproszenia nie dostałem więc jesteś u mnie na blackliście :E:>

 

Zaproszenia wysłane prosto z grupy, chyba nie docierają do adresatów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest co prawda jakiś bieda temat, ale wolę tu napisać - Asasyn Unity bardzo dobra gra jak dla mnie. Od dwójki nie miałem takiej frajdy nawet ze zwykłego spacerowania czy zbierania skrzynek :E. Do tego wszystko jakieś przyjemne, dużo misji pobocznych, no tak dużo dla mnie plusów, że aż zapomniałem. Nawet "teraźniejszość" co chwila nie przeszkadzała. Na minus płynność, sterowanie i brak opcji uśpienia z grą, ale ogólnie świetna gra i jeszcze długo poleży u mnie, bo jest kolejny chętny na ogranie.

Tak rzuciłem ostatnio okiem na Syndicate i pewnie będzie to samo i zagram w swoim tempie, ale od razu co się rzuciło w oczy na minus, to brak tych dzikich tłumów. Tak jakoś strasznie pusto.

 

Wg mnie Unity jest tym, czym miała być 3ka. "Rozwleczone miasto" (duże odstępy między budynkami), przechodzenie przez budynki itd. Czuć nawet trochę klimat tak jak w uwielbianej przeze mnie 2ce, w miarę charyzmatyczny główny bohater, nawet ciekawa historia, świetny wątek z przerzucaniem bohatera w czasie (wbijanie na wieżę Eiffle'a coś świetnego). Gdyby nie ten filmowy framerate i problemy ze sterowaniem, gdy postać robi coś innego niż autor miał na myśli byłoby naprawdę dobrze. Mnie jeszcze zdenerwowała ilość skrzynek do wbicia platyny, przez co dałem sobie z tym spokój. Rozumiem, jakby dali jakieś trofea wymagające techniki czy coś, a nie 300 skrzynek marnujących tylko czas. A na Syndicate nie czekam, świetną animację wspinania z Unity zamienili na linkę z hakiem, dodatkowo pistolety i schematyczne bójki :E Pewnie kiedyś obadam, jak będą używki po 50pln.

 

Do grupy też mnie może ktoś dorzucić/wysłać zapro - psn: szejkxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wg mnie Unity jest tym, czym miała być 3ka. "Rozwleczone miasto" (duże odstępy między budynkami), przechodzenie przez budynki itd. Czuć nawet trochę klimat tak jak w uwielbianej przeze mnie 2ce, w miarę charyzmatyczny główny bohater, nawet ciekawa historia, świetny wątek z przerzucaniem bohatera w czasie (wbijanie na wieżę Eiffle'a coś świetnego). Gdyby nie ten filmowy framerate i problemy ze sterowaniem, gdy postać robi coś innego niż autor miał na myśli byłoby naprawdę dobrze. Mnie jeszcze zdenerwowała ilość skrzynek do wbicia platyny, przez co dałem sobie z tym spokój. Rozumiem, jakby dali jakieś trofea wymagające techniki czy coś, a nie 300 skrzynek marnujących tylko czas. A na Syndicate nie czekam, świetną animację wspinania z Unity zamienili na linkę z hakiem, dodatkowo pistolety i schematyczne bójki :E Pewnie kiedyś obadam, jak będą używki po 50pln.

 

Do grupy też mnie może ktoś dorzucić/wysłać zapro - psn: szejkxx.

 

Poniekąd się podpisuje .. ale dodam coś od siebie ogólnie Unity jest dużo słabsze od 4 części Black Flag.. I to w każdym elemencie (poza grafiką:P). Cóż oczekiwałem czegoś wielkiego w Unity. Bardzo wbił mi się w pamięć trailer gdzie ci wszyscy asasini przebiegali przez miasto itp i ukazywali rewolucje.. A w samej grze jakaś nijaka ta rewolucja :D. Ogólnie fabuła i główny bohater na plus lecz hmm brakowało "iskierki" .. Miasto niezłe i klimatem zbliżało się do 2 części.. Za dużo faktycznie tych skrzyń oraz sama walka tak prosta, że problemem było dla mnie skrywanie w misjach fabularnych.. Gra nie jest zła ale za 5 lat o niej już nie będę pamietał. Nie ma to jak 2 część i 4 :) Reszty mogłoby naprawdę nie być. Ewentualnie 1 bo nie była taka zła. Liczę, że nowa część poprawy motyw fabularny i bardziej mnie zaciekawi.

 

Co do spadków framerate.. Grałem 2 miesiące temu i tylko dwa razy odczułem nie duży spadek przy tłumach. A tak gra naprawdę dobrze już załatana :). Rok temu to widziałem na filmikach - istny koszmar.

 

Unity oceniam na mocna 6/10. Czyli gra spoko ale bez fajerwerków ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że Unity to najlepszy Assassin's Creed po kultowej dwójce. I na pewno nie dużo słabsze od Black Flag które fabularnie niestety kulało. Na nowego AC Syndicate nie czekam zupełnie, pierwszy raz tak mam. Sam się tylko zastanawiam czy to już zmęczenie serią czy brak podjarki związanej z Londynem.

 

P.S. I nie oceniałbym gry po ilości znajdziek bo mimo że faktycznie było ich od cholery w Unity to jednak trzeba było trochę pogłówkować żeby dotrzeć do tej skrzyni. Co innego w nowym Mad Max, tutaj trzeba było być mega spostrzegawczym i lizać każdą ścianę.

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał się ktoś do bety nowego NFSa?

 

 

godzinę temu dostałem klucz do bety

 

19GB do pobrania

Edytowane przez ntt_system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozpoczyna się beta?

edit dobra już wiem też dostałem :D akurat jadę do roboty :/

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...