Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Drift po szynach, zobaczymy co będzie dalej. Grafika :thumbup:

 

edit: dobra preorder poszedł, dobre to ! :thumbup:

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa ten pad dualshock4, że mogę do niego podłączyć słuchawki? Co ma w sobie? Takie sl 681evo zagrałyby jakoś czy muszę naprawdę wydać te 3stówy na oficjalny headset ? Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz z 2h w NFSa betę. Początek był tragiczny, bo Subka twitchowała przy każdym naciśnięciu L2 jak wariatka, ale tuning w garażu ciut polepszył sprawę. Masakra z tym tłem fabularnym.

Pograłem 3 godziny i muszę stwierdzić, że mi się podoba. I faktycznie, fabułę chyba mogli sobie darować...

 

btw. dzięki za zaproszenie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 4h na liczniku max level z bety wbity (20), ale zabawa z kumplami jest przednia ;)

Myślałem, że dadzą 2 wyścigi na krzyż, ale contentu jak na betę jest sporo, mnóstwo driftów/sprintów. Jeszcze wszystkich nie zagrałem. Szkoda, że w poniedziałek koniec bety.

 

Mapa we free-roamie jest chyba cała?, pojazdów w becie jest 50 (czy to nie są przypadkiem wszystkie?)

 

Model jazdy, nie do końca mi przypasował, nie lubię driftu po szynach. Ale niech będzie, już się przyzwyczaiłem. Jest aż tak dobrze, że mają mój preorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęp jeden tylko czatował na kod :E.

Zostawilem na noc i jeszcze sie nie sciagnelo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez wifi ściągało mi wczoraj dwie godziny - jak na psn, wybitnie szybko pobrane. Jestem ciekaw czy to pozytywna zmiana związana z niedawną aktualizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy ta beta ma dzialac ? Bo zanim sie to sciagnie moze nie zagram w ogole :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku 5 rano. Ludzie już na twiterze trują, żeby przedłużyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

A ja nie zapisałem się, bo myślałem, że nie dostanę kodu, a tymczasem widzę, że wszystkim dawali. Gdyby ktoś miał jakiś niepotrzebny, to bardzo proszę o PW. :-)

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa ten pad dualshock4, że mogę do niego podłączyć słuchawki? Co ma w sobie? Takie sl 681evo zagrałyby jakoś czy muszę naprawdę wydać te 3stówy na oficjalny headset ? Podpowiedzcie proszę.

 

Po prostu wpinasz do wyjścia w padzie słuchawki i gotowe. Ja wpiąłem swoje Jaysy, których używam do komórki i wszystko działa, więc raczej oficjalny headset nie jest potrzebny.

 

A odnośnie nowego NFS-a - wiemy czy będzie miał może splitscreen?

Edytowane przez schwarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy tylko ja mam wrażenie, że po updejcie do 3.00 PS pobiera teraz pliki w max prędkości? :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że po updejcie do 3.00 PS pobiera teraz pliki w max prędkości? :)

 

wątpie czy z maks prędkością, ale też wydaje mi się, że jest szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wpinasz do wyjścia w padzie słuchawki i gotowe. Ja wpiąłem swoje Jaysy, których używam do komórki i wszystko działa, więc raczej oficjalny headset nie jest potrzebny.

 

A odnośnie nowego NFS-a - wiemy czy będzie miał może splitscreen?

 

 

a jak wyglada sytuacja zywotnosci baterii w padzie w czasie gdy podepnie sie słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

 

Czy w The Last of Us na PS4 jest jakiś online pass w pudełku? Czy śmiało mogę brać używke? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że po updejcie do 3.00 PS pobiera teraz pliki w max prędkości? :)

 

Mnie 7GB uncharted demo pobrało w około 20 min na łączu 120Mb/s. Oby to było związane z aktualizacją i zostało tak na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada sytuacja zywotnosci baterii w padzie w czasie gdy podepnie sie słuchawki?

 

Nie zauważyłem jakiejś drastycznej zmiany, mówiąc szczerze to w ogóle nic się w tej kwestii nie zmieniło. Inna sprawa, że ja słuchawki wpinam tylko gdy potrzebuję VOIP-a, więc nie korzystam z nich często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba 14 dniowy psplus przestał działać na softach z 3-ką z przodu... :hmm:

Nowy NFS jest po prostu piękny, to film, czy gra? I da się płynnie? Da, nie to co jakieś The Crew. Pierwsze 2-3 godziny gry zwiastują przełom w tej serii, jakiego nie było już dawno. :thumbup:

Edytowane przez CSM1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS graficznie ładny, to fakt. Modyfikacje świetne, można stracić dużo czasu w garażu. Ale w mojej ocenie model jazdy to jakaś porażka, wystarczy lekko dotknąć kierownicę i auto żyje własnym życiem. Ostatnio dużo gram w Drivecluba i w porównaniu do niego jazda w NFSie to jakiś żart, dno i trzy metry mułu. Kolejny NFS z badziewiastym modelem jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwile w tego nowego NFS i tak jak kolega wyżej podobne spostrzeżenia , grafa ok , watek fabularny mnie wkurzał :/ , model jazdy tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem zapisy do bety i teraz żałuję. Gdyby komuś się walał niepotrzebny to przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mam podobne wrażenia do bety nfs, szczególnie w porównaniu do driveclub.

 

Nowy nfs ma bardzo podobny model jazdy do rivals a ten niestety nie ma w sobie nic dobrego. Otoczenie nawet tego nie uratuje a szkoda bo serię underground wspominam bardzo dobrze, tam chyba aż tak źle nie było? Pamiętacie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić doładowanie PSN za 100zł? Z allegro zniknęły :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...