Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro odbieram kopie i chyba bede starał grac na 100 procent :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Pulpit, ja też zawsze z platformerami 3D miałem problemy. :E

Sporo ich w życiu przeszedłem, ale coś jest w tej perspektywie w Crashu i skakaniu "w głąb" ekranu co utrudnia ocenę czy jest za daleko czy za blisko, np. poziom z mostem potrafi napsuć krwi jak się w deseczkę nie trafi

 

Jutro odbieram kopie i chyba bede starał grac na 100 procent :E.

No ja na razie mam plan na 100% ale życie zweryfikuje :E Już widzę jak robię te time triale, a przechodzenie poziomów bez śmierci to już w ogóle pozdro 600 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest zainteresowany to nowego crasha w empiku mozna wyrwac za 139,99. W sumie nie wiem czy to niska cena, ale takowa mi sie wydawala dlatego podaje ta informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupiony Wipeout i Crash, jutro coś pogram bo dziś po robocie całym tygodniem trochę zmęczony byłem, a jak się odmęczyłem to wybrałem granie w browary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona gra :thumbup:

 

btw. zajrzałem dzisiaj do ełro rtv i akurat natrafiłem jak leciała reklama ps4 na oledzie sony za 25 tysi. Trafiłem na ostatnie 10 sekund i trochę zobaczyłem horizona, tlou i u4 i wyglądało to niesamowicie. Pokręciłem się jeszcze trochę, ale niestety już nie było gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Saturnie, Crash za 126zł (zniżki z poprzednich zakupów - TV4k, Xbox One S itd, ale dziady mają Wipeout na sklepie(byłem w 2ch Saturnach), a w necie nie można zamówić(pewnie 50zł mniej wyszło by z 2ch gier)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to fajna cena. Też taki zestaw kusi, ale wipeouta trochę się boję czy przekonam się do tego sterowania. Przydałoby się demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupiony Wipeout i Crash, jutro coś pogram bo dziś po robocie całym tygodniem trochę zmęczony byłem, a jak się odmęczyłem to wybrałem granie w browary.

 

WipEout to taka sama klasyka jak Crash. Dobry wybór. Grało się kiedyś w oba na PSX ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony robi problemy jak będę chciał odzyskać 27 PLN? Zapomniałem anulować subskrypcji PS+ :/ 5 minut temu mi ściągnęło z konta.

 

Jak najszybciej to zrobić? Infolinia tylko w dni powszednie... Chyba, że od razu startować do PayPala. A nie, tam jest bezpośrednio karta podpięta, to musiałbym bić się z mBankiem... 

W sklepiku Google bez problemu mi zwracali kasę za Endomondo, jak zapomniałem anulować.

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować, ale szanse są zerowe. Ewentualnie wróci ci hajs na portfel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony robi problemy jak będę chciał odzyskać 27 PLN? Zapomniałem anulować subskrypcji PS+ :/ 5 minut temu mi ściągnęło z konta.

 

Jak najszybciej to zrobić? Infolinia tylko w dni powszednie... Chyba, że od razu startować do PayPala. A nie, tam jest bezpośrednio karta podpięta, to musiałbym bić się z mBankiem...

W sklepiku Google bez problemu mi zwracali kasę za Endomondo, jak zapomniałem anulować.

W ps+ lipcowym będzie Until Dawn, więc może lepiej nie anulować wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to była pierwsza gra którą przeszedłem, jeszcze na pożyczonej konsoli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ktoś kojarzy czy Until Down na PRO w trybie Turbo trzyma 30 fps?

 

Bo nie wiem czy brać PLUSa a zagrałbym jeszcze raz, ale ze stabilnym frameratem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ktoś kojarzy czy Until Down na PRO w trybie Turbo trzyma 30 fps?

 

Bo nie wiem czy brać PLUSa a zagrałbym jeszcze raz, ale ze stabilnym frameratem :)

 

Nie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super ten motyw!! :D Nie zdążyłem jeszcze zobaczyć tego za platynę w Horizon, ale tego raczej nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Crasha, ograłem pierwsze 8 poziomów - jest dobrze, choć przyznam szczerze, że nie ma takiego entuzjazmu jak kiedyś. Fajna gierka do pogrania w wolnym czasie, niefrustrująca, graficznie dopieszczona. Jedynie time triale całkiem wymagające, o ile ktoś celuje w platynowe relikty. Ja nie mam do tego motywacji, zadowalam się złotym i idę dalej. Pełniaka i tak robić nie mam zamiaru, tutaj faktycznie niektóre mapy będą wymagać konkretnego skilla, aby zdobyć najcenniejszą nagrodę. Loadinig poziomów mogłyby być trochę krótsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Crasha, ograłem pierwsze 8 poziomów - jest dobrze, choć przyznam szczerze, że nie ma takiego entuzjazmu jak kiedyś. Fajna gierka do pogrania w wolnym czasie, niefrustrująca, graficznie dopieszczona. Jedynie time triale całkiem wymagające, o ile ktoś celuje w platynowe relikty. Ja nie mam do tego motywacji, zadowalam się złotym i idę dalej. Pełniaka i tak robić nie mam zamiaru, tutaj faktycznie niektóre mapy będą wymagać konkretnego skilla, aby zdobyć najcenniejszą nagrodę. Loadinig poziomów mogłyby być trochę krótsze.

Brak quick restart jest męczarnią przy próbie wbijania gemów bez śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak quick restart jest męczarnią przy próbie wbijania gemów bez śmierci.

Fakt, brakuje tej opcji, ale tych gemów nie jest dużo, z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy do każdej gry Uncharted Zaginione Dziedzictwo dostanie się grę Daxter ?

 

 

e99d61c7f49448b8b261c093c4cc1ef3_orig.jpg

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy do każdej gry Uncharted Zaginione Dziedzictwo dostanie się grę Daxter ?

Jeśli to oficjalna grafika, nie widzę powodów by było inaczej. Chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz - remaster Jak and Daxter jest na ps3 i vita, na ps4 tego nie widzę. Jeśli dla Ciebie to nie problem to ok.

 

Edycja

Spojrzałem na ceneo i w sumie tylko niektóre sklepy podają w opisie bonusową grę. Taki sklep musiałby dostać kody od sony do przesłania na mail np. a kto wie czy wszystkie się po to zgłoszą czy coś.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos przypomni jak w tych pierwszych lokacjach odblokowac w crashu te przezroczyste platformy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to oficjalna grafika, nie widzę powodów by było inaczej. Chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz - remaster Jak and Daxter jest na ps3 i vita, na ps4 tego nie widzę. Jeśli dla Ciebie to nie problem to ok.

 

Edycja

Spojrzałem na ceneo i w sumie tylko niektóre sklepy podają w opisie bonusową grę. Taki sklep musiałby dostać kody od sony do przesłania na mail np. a kto wie czy wszystkie się po to zgłoszą czy coś.

Na PS4 też będzie - Sony na swoim blogu zapowiedziało wydanie gier z serii Jak and Daxter na PlayStation 4. Oznacza to, że znana seria z PlayStation 2 zostanie wydana już kolejny raz. Pierwszy raz gry z tej marki „odnowiono” w 2012 na PlayStation 3 i PlayStation Vita w Jak and Daxter HD Collection, a teraz trafią również na najnowsza konsolę japońskiej korporacji.

Na pewno na PS4 zagrać będzie można w:

Jak and Daxter: The Precursor Legacy

Jak II

Jak 3

Jak X: Combat Racing

Rozdzielczość zostanie podbita do 1080p. Więcej szczegółów niestety na razie nie podano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos przypomni jak w tych pierwszych lokacjach odblokowac w crashu te przezroczyste platformy?

W dalszych etapach będą do zdobycia kolorowe gemy, które odblokują te platformy. Na razie nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos przypomni jak w tych pierwszych lokacjach odblokowac w crashu te przezroczyste platformy?

Platformy odblokowują kolorowe kryształy, w jedynce żeby je dostać trzeba przejść odpowiedni poziom bez śmierci z rozwaleniem wszystkich skrzynek, w dwójce trzeba zrobić odpowiednie rzeczy w odpowiednich poziomach, w trójce nie pamiętam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...