Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej ja nie krytykuje czegoś czego nie widziałem :). Przypomne twoje zdanie które przejdzie do historii. Natomiast Twoje "za lustrem" to marketingowy bełkot jakiego w sieci nie brakuje. :>>

Przecież pisałem, że HDR to fajny efekt mistrzu. Jakbyś

rozumiał słowo pisane, to byś się nie kompromitował. "Przejdzie do historii" - ile Ty masz lat, litości. :lol2: Śmiało, miałeś to gdzieś przeklejać, gdzie jest link. Niech wszyscy się pośmieją z Twojego niezrozumienia kontekstu wypowiedzi i idącego za tym desperackiego łapania się brzytwy. Doskonale wiem o co chodzi z "lustrem", ale trzeba być z nawiedzonym, żeby z tak małych rzeczy robić argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do Macka Kopra z Hdtvpolska, czy HDR to rewolucja to wam odpisze. Wystarczy jego artykuly sledzic, zeby sie czegos dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do Macka Kopra z Hdtvpolska, czy HDR to rewolucja to wam odpisze. Wystarczy jego artykuly sledzic, zeby sie czegos dowiedziec.

Wystarczy, że ty zaczniesz czytać posty tutaj, bo ludzie widzą ewolucje i zmianę na plus, ale nie uważają tego za rewolucje, za coś pierwszej potrzeby i uważają, że obecnie gra z hdr nie jest warta świeczki, bo koszty są nieadekwatnego do tego co się dostaje.

 

 

Teraz sobie załóżcie temat HDR i dajcie całej reszcie graczy spokój, bo już rzygam waszą inkwizycją.

 

Ps.

Nie wiem już który raz proszę entuzjastów, fanatyków, specjalistów od tego efektu o to by dzielili się swoimi rewelacjami w własnym gronie, dziwnym trafem musi to być całe forum od konsol po PC, może niech administracja założy taki wątek.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU7002 nie ma Quantum Dot i ma o polowe gorszy HDR od KS7000 z 2016. Widac nie wiesz o czym piszesz. Jasnosc na poziomie zaledwie 500 nitow.

To jest bzdura wypisywana przez wielu ludzi na forach z tego co zauważyłem. Ma o połowę gorszy hdr tylko na papierze, bo KS tylko przez pierwsze kilka sekund utrzymuje jasność na odpowiednio wysokim poziomie, później słabnie. Owszem, hdr w KS'ie nadal jest nieco lepszy, ale serwis hdtvpolska, o którym wspominasz w swoich tabelach wykazał, że w wielu scenach hdr jest zbliżony w tych tv. W każdym razie w mu70xx hdr jest już zauważalny i całkiem przyjemny.

 

Widać, jak sam jesteś zorientowany...

 

Btw. nie bijcie :E po prostu chciałem sprostować te głupotki.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU7002 nie ma Quantum Dot i ma o polowe gorszy HDR od KS7000 z 2016. Widac nie wiesz o czym piszesz. Jasnosc na poziomie zaledwie 500 nitow.

Połowę gorszy. :lol2: Widać kto tu nie wie o czym pisze. Zachęcanie do czytania HDTV, gdzie stosowny artykuł podważa wyrzucane z siebie banialuki - klasyczny przykład samozaorania.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bzdura wypisywana przez wielu ludzi na forach z tego co zauważyłem. Ma o połowę gorszy hdr tylko na papierze, bo KS tylko przez pierwsze kilka sekund utrzymuje jasność na odpowiednio wysokim poziomie, później słabnie. Owszem, hdr w KS'ie nadal jest nieco lepszy, ale serwis hdtvpolska, o którym wspominasz w swoich tabelach wykazał, że w wielu scenach hdr jest zbliżony w tych tv. W każdym razie w mu70xx hdr jest już zauważalny i całkiem przyjemny.

 

Widać, jak sam jesteś zorientowany...

 

Btw. nie bijcie :E po prostu chciałem sprostować te głupotki.

No to sie zaorales, bo seria MU7000 to nie nastepca serii KS. Nastepca serii KS sa QLEDy z serii Q7.

 

Zobacz roznice miedzy MU7000 a KS7000 (amerykanski KS8000) znawco :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę gorszy. :lol2: Widać kto tu nie wie o czym pisze. Zachęcanie do czytania HDTV, gdzie stosowny artykuł podważa wyrzucane z siebie banialuki - klasyczny przykład samozaorania.

Ale nie masz Quantum Dot™®© :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę gorszy. :lol2: Widać kto tu nie wie o czym pisze. Zachęcanie do czytania HDTV, gdzie stosowny artykuł podważa wyrzucane z siebie banialuki - klasyczny przykład samozaorania.

Mowisz? Ok, to sprawdz Rtings.com. Tam bedzie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaorales, bo seria MU7000 to nie nastepca serii KS. Nastepca serii KS sa QLEDy z serii Q7.

 

Zobacz roznice miedzy MU7000 a KS7000 (amerykanski KS8000) znawco :P

Gdzie on napisał, że jest następcą? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaorales, bo seria MU7000 to nie nastepca serii KS. Nastepca serii KS sa QLEDy z serii Q7.

 

Zobacz roznice miedzy MU7000 a KS7000 (amerykanski KS8000) znawco :P

No nie mogę, normalnie jak w przedszkolu :E Sam wyskoczyłeś z KS'em jak Filip z konopi... Wiem też co jest czym i jakie ma oznaczenia, ale co to ma do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, normalnie jak w przedszkolu :E Sam wyskoczyłeś z KS'em jak Filip z konopi... Wiem też co jest czym i jakie ma oznaczenia, ale co to ma do rzeczy.

KS is by far the better tv. The MU series are not replacement models for the KS series the Q series is. MU is closer to last year's MU series with the higher end MU numbers having 120hz panels.

 

Their 2017 tvs aren't priced competitively. If you want a capable HDR 2017 model you need to look at the Sony XE9005. To keep with Samsung you'll need to pay more for the Q7 but despite being more expensive than the Sony it's not the better TV overall.

 

If you wait for deals and delay your purchase you will save some money or be able to even afford the Sony XE93 which is a marked improvement over both the XE90 and Q7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaorales, bo seria MU7000 to nie nastepca serii KS.

A ktoś pisał, że nią jest. :lol2: Proponuję przeczytać uważnie post Avengera, bo nie ogarniasz co się do Ciebie pisze.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie po prostu zakończyć całej tej dyskusji i poprzestać na tym ze HDR to fajny dodatek ale gameplay i tak ważniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

 

 

I dlatego ludzie tak ślinią się na myśl o kartach typu GTX 1070/1080Ti by wyciągnąć z kompa jeszcze ładniejszy obraz z akceptowalnym poziomem fpsów? Gdyby było jak mówisz ludzie zatrzymaliby się na kartach typu 950/960 bo przecież na medium detalach i tak wszystko pójdzie. Dla mnie osobiście gameplay >>>>>>> grafika ale fajnie jak na wysokim poziomie są obie rzeczy (niestety szkoda że takie tytuły zdarzają się coraz rzadziej).

Mała podpowedz:

 

Ludzie zatrzymali się na 960 i 1060.

 

1070 I 1080 ma mniej niż 5% użytkowników steam.

Polecam :

http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Mniej więcej o tym piszę.

Ludzie nie jarają się tym aż tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na obecne chore ceny GPU i to że po prostu większość nie może sobie pozwolić na tak duży wydatek. Zresztą wiesz o co mi chodzi. Pisanie że ludzi nie obchodzi grafika to bzdura (co nie oznacza że jest ważniejsza od gameplay, powtarzam się ale jak widać sporo osób czyta tylko to co chce przeczytać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ze względu na obecne chore ceny GPU i to że po prostu większość nie może sobie pozwolić na tak duży wydatek. Zresztą wiesz o co mi chodzi. Pisanie że ludzi nie obchodzi grafika to bzdura (co nie oznacza że jest ważniejsza od gameplay, powtarzam się ale jak widać sporo osób czyta tylko to co chce przeczytać).

Nie pisaliśmy, że grafika nikogo nie obchodzi. Po prostu nie jest tak ważna, jak to tutaj wmawiacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako grę 2017 roku w kategorii najlepsza fabuła wybrali Horizon: Zero Dawn. :lol2: :lol2: :lol2:

Daj spokój, widziałem... Widać w nic innego nie grali.

Taka Yakuza na ostatnim miejscu (chyba?), w którą właśnie gram i dla mnie to jest rewelacja, gdzie Horizon ponoć taki se (fabularnie), ale jakoś mnie nie ciągnie do niego.

Żal że Yakuza nie sprzedaje się jakoś wybitnie, a zasługuje moim zdaniem. Piękna seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Mnie się horizon bardzo podobał fabuła była ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowi specjalisci ostatnio pisali, ze Wiesiek 3 byl gorszy od AC Origins a zadania poboczne nudniejsze. No raka od was idzie dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pisał? Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek z tu obecnych coś takiego stwierdzał. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja to pisałem?

 

To skończ pisać te bzdury, Pinokio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o was. W temacie z grami bylo. Nie jestem pewny, bo widzialem to kilka dni temu, ale zdaje sie, ze byl to Vulc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie Horizon ponoć taki se (fabularnie), ale jakoś mnie nie ciągnie do niego.

Akurat wysoka lokata Horizona nie powinna dziwić, bo od strony fabularnej to bardzo dobra produkcja. O czym niejednokrotnie wspominano tutaj i na innych forach, pisała o tym branża. Czy najlepszy tytuł zeszłego roku? Nie wiem, ale nie ma tutaj żadnej sensacji.

Nie chodzilo mi o was. W temacie z grami bylo. Nie jestem pewny, bo widzialem to kilka dni temu, ale zdaje sie, ze byl to Vulc :)

Ja pisałem, że Origins jest lepsze od Wieśka? Idź już chłopie spać, bo masz halucynacje. :lol2:

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...