Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Odin, opisuj wrażenia i dawaj foty, fajnie się ogląda, wiem co przeżywasz, podziel się z nami.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Odin --> uważaj na kwiatki przy tv :P. Przypomniała mi się sytuacja u rodzinki. Przykleił im się kwiat do ekranu :D Po prostu nie zauważyli jak kwiat się rozrastał a miał takie klejące liscie itp. Później mieli mega problem z wyczyszczeniem niewielkiego fragmentu na ekranie..

 

Odin a jak chcesz potestować HDR itp to polecam grę FOrze Horizon 3 ;) i jej grę świateł itp :) Wiem, że to nie ten dział ale mimo to warto o ile masz xbox? Bo ps4 wiem, że posiadasz.. A niżej to moja fotka zrobiona na szybko jak sobie dziś pogrywam i zrobiłem.

 

iz0pfn416vd8.jpg

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kwiaty są specjalnie żebym lepiej się wczuł w klimat dżungli w Uncharted. Ptaszki też mi śpiewają za oknem i koty miauczą.

 

To ciekawy jestem jak udekorujesz sobie pokój gdy będziesz grał w jakąś gre XXX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Żona wtedy bez stanika będzie chodziła a młody do dziadków.

 

Jeśli żona tak będzie chodziła to zrób fotki ok? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty są specjalnie żebym lepiej się wczuł w klimat dżungli w Uncharted. Ptaszki też mi śpiewają za oknem i koty miauczą.

Murzyni strzelają za oknem :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w psstore można jakoś porządkować gry do pobrania? Jak czasem dodam grę z ps plus, z milionem dlc to weź to potem ogarnij...

Co prawda nie mam jeszcze problemu z za dużo ilością cyfrowych gier, ale pytam na przyszłość :E .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko swoją sprzedałem, bo znowu chce mi się w to grać :) chyba trzeba poszukać jakiejś używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy.

 

Chcę pograć z synem w "Diablo 3" w coop, ale niestety młody nie może stworzyć postaci sezonowej z powodu ograniczeń kontroli rodzicielskiej.

 

Wyłączyłem to, przyznałem jego kontu uprawnienia (czyli granie w gry PEGI 18), nadal nic - pojawia się komunikat o ograniczeniach sieciowych.

 

Da się to jakoś obejść, czy muszę tworzyć nowe konto PSN i tam zawyżyć jego wiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin co Ty wszystko na raz ogrywasz?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem mojej PS4 Slim z internetem poprzez kabel Ethernet. W losowych momentach zrywa mi połączenie, co skutkuje czasami obfitymi lagami np. w God of War. Czy jest jakaś szansa na całkowite wyczyszczenie ustawień samej karty sieciowej, bez utraty innych danych? Albo ktoś może zmagał się z podobnym problemem.

 

Na wifi problem nie występuje, ale nie ukrywam że wolałbym mieć połączenie z internetem poprzez kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem mojej PS4 Slim z internetem poprzez kabel Ethernet. W losowych momentach zrywa mi połączenie, co skutkuje czasami obfitymi lagami np. w God of War. Czy jest jakaś szansa na całkowite wyczyszczenie ustawień samej karty sieciowej, bez utraty innych danych? Albo ktoś może zmagał się z podobnym problemem.

 

Na wifi problem nie występuje, ale nie ukrywam że wolałbym mieć połączenie z internetem poprzez kabel.

 

Ja mam kabel z LANa podpięty do konsoli i zdarza się, że mi zrywa i pokazuje info, że kabel sieciowy jest odłączony. Czasem poprawię i załapie, czasem nic nie robię i magicznie powraca wszystko do normy. Mnie to najbardziej nie boli, bo nie gram online.

Powiem tak: mam odłamany od tej plastikowej końcówki ten taki "cycek" co powinien to zatrzasnąć, więc może przez to. A poza tym zazwyczaj dzieje się to kiedy konsola nagrzeje się, więc może to jakieś czary mary i po prostu ten plastik pod wpływem ciepła reaguje i luzuje się?

Oby, mam nadzieję, że to nic z konsolą ;). Spróbuj jakoś poprawić, żeby może ten kabel nie wisiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel z neta a dokładniej wtyczka... najlepiej do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później będą ładniejsze lokacje i brzydsze też. Wielu się zachwyca Horizonem, ale to nie jest do końca równa graficznie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nierówne q horizonie, co odstaje od jakości reszty ? Jakieś PRZYKŁADY?

 

Horizon jest według mnie 10x bardziej równy graficznie niż np god of war, który miejscami wygląda genialnie,,a miejscami słabo. Tekstury uboga geometria ( to jest korytarz a w większości miejsc to horizon ma lepsze tekstury, więcej szczegółów na poszczególnych elementach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nierówne q horizonie, co odstaje od jakości reszty ? Jakieś PRZYKŁADY?

 

Horizon jest według mnie 10x bardziej równy graficznie niż np god of war, który miejscami wygląda genialnie,,a miejscami słabo. Tekstury uboga geometria ( to jest korytarz a w większości miejsc to horizon ma lepsze tekstury, więcej szczegółów na poszczególnych elementach.

 

 

Horizon pieknie wyglada na terenach pustynnych,ale szczerze w tej dzungli to tyłka nie urywa ,nasz Wisiek wygladał tam lepiej.

Mi sie tez graficznie GoD bardziej podoba,i proponuje robic zadania poboczne bo mozna zwiedzic duuuzo wiecej niz robiac tylko fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 2 lata temu pykałem sobie na PS4, potem się go pozbyłem. Rozumiem, że jakbym sobie kupił plejaka i zalogował się na stare konto, to wszystkie osiągnięcia, levele, zapisy z gier będą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile miałeś PS+ to tak. Jeżeli nie, to pozostaną ci tylko osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken to gra symbol playstation , zawsze będzie w miarę trzymał cwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Tekken 7 jest nadal taki drogi?

Zero ofert za mniej niż 100zł :hmm:

Na olx widziałem używki na PS4/X1 po około 70-80zł, na PC teraz za około 63zł https://www.indiegala.com/crackerjack

 

 

Nieoficjalnie pod koniec wakacji, początek jesieni ma wyjść wersja tania plus zapowiedź sp2, także na wszytkich platformach podstawka powinna spaść z ceną w widoczny sposób.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin po co ci konsola której nie wykorzystujesz w 100% ? :cool::E:P

 

Nowy-obra_qenpnxn.jpg

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Tekken 7 jest nadal taki drogi?

Zero ofert za mniej niż 100zł :hmm:

 

Ty i Tekken 7 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: Czy bez PS Plus można updatować konsole, aktualizować gry(patche, łatki, uprade odnośnie zmian pod ps4pro)? I czy są gierki w które nie da rady grać bez PS Plus nawet w singla?

Planuje zakup ale nie chce wykupować abonamentu na multiplayer skoro wirm że nie bede korzystał z trybu multi w żadnej z gier i chciałbym wiedzieć na ile mnie to ograniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez PS+ wszystkie aktualizacje gier, jak i również konsoli będą pobierane bez problemu.

 

Z takich gier, które wymagają aktywnego PS+ to Need For Speed (2015). Więcej tytułów nie pamiętam, ale ilość takich tytułów jest totalnie marginalna i nie ma się tym co przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ się przydaje nawet jak nie grasz w multi. Coraz fajniejsze gry miesięcznie dają, no i w sklepie często są bardzo dobre promocje dla plusowiczów. Ja nie żałuję rocznej subskrypcji mimo że po sieci mało grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i sie skusze jak już będę miał konsole i pogram teochę. Ale obecnie kupuje z nastawieniem na grę singla. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...