Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu w ogóle ktoś z PSVR? Grał już ktoś w nowego Iron Mana? Bo w zależności od recki jest git albo nie git i nie wiem czy brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ogromna różnica. Jak pisałem dzisiaj w innym wątku. Sprzedałem pecet dla konsoli i nie żałuje. Problem był z wyborem konsoli. Po znajomych latałem i u nich konsole były głośne. Ja muszę mieć ciszę bo żona by mnie zabiła w nocy :). Kupiłem ten najnowszy model 7218b  - chyba dobrze napisałem. Jestem zadowolony -  żona może spać. Konsola praktycznie niesłyszalna.  Bierz Pro. 

A jakby ktoś pytał czemu sprzedałem pecet dla konsoli? Cóż Windows to syf jakich mało. Miałem macbooka ale kupiłem sobie nowszego maca - lepszego komputera do pracy nie potrzebuje. Gry które chcę to działają idealnie w chmurze. Czego chcieć więcej? Nikt normalny nie używa peceta windowsowego do pracy. To masochizm. 

Edytowane przez Qdłaty_Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to nawet ze slimkami pogłupieli z tymi cenami, jeszcze kilka miechów temu nową można było w promo za 800 kupić, a teraz? chyba chcą się jak najwięcej nachapać przed wyjściem ps5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pogrywam sobie na multi w COD: Black Ops 3. Według ostatniej grafiki gra jest w TOP 5 pod względem ilości aktywnych graczy na multi, jednak czasami mam spore problemy aby znaleźć jakiś match w TDM, która jest najbardziej obleganą playlistą. Mogę czekać i 5, 10 a czasami i 15 minut a i tak nie znajdę żadnego meczu.

 

W grze pokazuje mi NAT Ograniczony, w ustawieniach sieciowych konsoli mam NAT Typ 2, a więc niby ma nie sprawiać żadnych problemów. Zastanawiam się jednak czy nie ustawić w routerze DMZ dla konsoli; myślicie że może to pomóc w wyszukiwaniu meczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu masz prawdziwe statystyki. https://gamstat.com/games/ (Returning Players). BO3 nie jest żadną topką, niby jest dość wysoko ale wynik generalnie średni (ledwo półmiliona graczy aktywnych w miesiącu) jak na grę, która zawiera 3 tryby SP/MP/Zombie. Większość w tym codzie piłuje Zombie.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś, pykam obecnie w BF5 od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysztoflosinski napisał:

Warto wydawac kase na EA Access? Jak jest z grami,po jakim czasie od premiery sa tam za darmo?

Na chwilę obecną nie jest to specjalnie opłacalny abonament. Gier dostępnych na PS4 raczej mało, oferta uboższa od tej z Xboksa. Nie ma żadnych określonych reguł po jakim czasie nowości będą tam trafiać, EA dodaje nowe produkcje w paczkach co jakiś czas. Sam wziąłem właśnie po to, żeby popykać trochę w BF5, bo akurat było promo za 4 zł/miesiąc. Lista gier składa się głównie z poszczególnych, corocznych odsłon sportówek:

https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games#playstation-4-only

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja własnie bym sobie pograł w NHL 20 i ogolnie chciałbym popykac w te serie, UFC tez moze bym sprawdził, Fify nie bardzo, NFS tez bym spróbował .. więc nie wiem czy warto az tyle dawac a potem czekac z 6 miesiecy az wrzuca za darmo do grania nowa wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krzysztoflosinski napisał:

bo ja własnie bym sobie pograł w NHL 20 i ogolnie chciałbym popykac w te serie, UFC tez moze bym sprawdził, Fify nie bardzo, NFS tez bym spróbował .. więc nie wiem czy warto az tyle dawac a potem czekac z 6 miesiecy az wrzuca za darmo do grania nowa wersje

Możesz wykupić sobie dostęp na miesiąc za 15 zł, ograć kilka produkcji i nie przedłużać na kolejny okres. Informacyjnie, choć już pewnie o tym wiesz, do zabawy online nadal potrzebny jest PS Plus.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to wiem ;) niby dobra rzecz bo 15 zl to zdaze ograc kilka gier i zdecydowac czy warto brac na dluzej ;) bo pewnie i tak promocje na gry sa lepsze na PS Store? bo chcialem wlasnie poznac opinie czy ktos sie bawi w ten EA Access

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadając EA Access masz 10% zniżki na produkcje EA na PS Store, ale podobno nie działa to na już przecenione tytuły. :E Ot, polityka EA. Czasem trafiają się konkretne gry, które są mocno przecenione dla posiadaczy Access. Jednym słowem marna oferta, więc skupiłbym się na konkretnych tytułach do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z aplikacją YouTube. Po wejściu w subskrypcje strasznie zamula, długo ładuje i ma opóźnienia w reakcji na przyciski pada. Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zmieniał dysk główny, choć już odwykłem od takich operacji i jak pomyślę o kopiowaniu wszystkiego itd. to już mnie bierze, ale mam dysk zew. i pytanie: czy jak postawię system na nowo to konsola zobaczy jego zawartość, czy co raczej niestety oczywiste będzie kazać sformatować i i tak będę musiał wszystko instalować od nowa?

Wtedy go wyczyszczę przed wymianą i wykorzystam na kopiowanie zrzutów i sejwów, ale dla ssd warto będzie się trochę ubrudzić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Będę zmieniał dysk główny, choć już odwykłem od takich operacji i jak pomyślę o kopiowaniu wszystkiego itd. to już mnie bierze, ale mam dysk zew. i pytanie: czy jak postawię system na nowo to konsola zobaczy jego zawartość, czy co raczej niestety oczywiste będzie kazać sformatować i i tak będę musiał wszystko instalować od nowa?

Wtedy go wyczyszczę przed wymianą i wykorzystam na kopiowanie zrzutów i sejwów, ale dla ssd warto będzie się trochę ubrudzić :E

W Xboxie taki manewr by przeszedł, tutaj nie ma pewności, nowy dysk dorzuć jako zewnętrzny i mniej zabawy będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję od jakiegoś czasu 1.5TB dysk WD Elements zewn 5400rpm 2.5 cale. Jako, że kupiłem PS4 500GB, a dysk miałem już wcześniej i używałem do PC, to czemu go nie użyć jako dysku do PS4, pomyślałem i w punkt, od razu więcej miejsca :szczerbaty:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elvis79, przeszła mi przez głowę taka myśl, ale jednak mieć ssd i nie wrzucić na główny... Wiadomo że konsola i tak nie wykorzysta go w pełni, ale jednak cały system i wszystkie operacje już na nim wtedy spoczywają.

Gdybym kupił jakiegoś śmiecia i 250GB jak rozważałem, to pewnie bym wrzucił na usb, a tak w końcu trafił się crucial, fakt że i tak 500GB, ale już porządny dysk, a 1TB jednak jak przyszło co do czego to uznałem przerost formy nad treścią i najwyżej będę sobie przerzucał w to co gram z zewnętrznego Seagate 1TB. Takie kopiowanie też chyba powinno przyśpieszyć, bo teraz już dysk w konsoli nie będzie wolniejszy od zew. :E  Albo kiedyś jeszcze jakiegoś ssd na zew.

I ogólnie teraz mało co używam konsoli, może zainstaluje tylko trzy gry w jakie gram i tyle na razie, no i next gen z ssd tuż tuż.

Sejwy to pikuś, ale zrzutów i filmików mam 30GB i trochę szkoda... :E Ogólnie tej generacji nie darzę dużą sympatią, więc tym bardziej nie opłacało mi się pakować kasy. System tak ułomny że na prawdę już mógłby pozwolić trzymać te screeny na zew. to nie :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gonzo3211 napisał:

@Elvis79, przeszła mi przez głowę taka myśl, ale jednak mieć ssd i nie wrzucić na główny... Wiadomo że konsola i tak nie wykorzysta go w pełni, ale jednak cały system i wszystkie operacje już na nim wtedy spoczywają.

Gdybym kupił jakiegoś śmiecia i 250GB jak rozważałem, to pewnie bym wrzucił na usb, a tak w końcu trafił się crucial, fakt że i tak 500GB, ale już porządny dysk, a 1TB jednak jak przyszło co do czego to uznałem przerost formy nad treścią i najwyżej będę sobie przerzucał w to co gram z zewnętrznego Seagate 1TB. Takie kopiowanie też chyba powinno przyśpieszyć, bo teraz już dysk w konsoli nie będzie wolniejszy od zew. :E  Albo kiedyś jeszcze jakiegoś ssd na zew.

I ogólnie teraz mało co używam konsoli, może zainstaluje tylko trzy gry w jakie gram i tyle na razie, no i next gen z ssd tuż tuż.

Sejwy to pikuś, ale zrzutów i filmików mam 30GB i trochę szkoda... :E Ogólnie tej generacji nie darzę dużą sympatią, więc tym bardziej nie opłacało mi się pakować kasy. System tak ułomny że na prawdę już mógłby pozwolić trzymać te screeny na zew. to nie :/ 

Największy kop będzie w wczytywaniu gier które masz całe 3 :) , system itd ledwo zauważysz(kopiowanie pewnie byłby mega kop jakbyś miał x2 ssd), ja bym go jednak pakował w kieszeń usb 3.0 ;) tym bardziej, że jak piszesz mało sprzetu używasz a 3-4 miesiące next gen.

BTW ja swoją zgonię jak Tsushime skończę (na dniach kupuję) i może w Tsubase się pobawię jeśli nie okaże się kupskiem ( na razie ciężko stwierdzić jak im to wyjdzie).

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzy akurat powiedzmy gram i ciekaw jestem efektów z ssd, tj, horizon, spyro :E (czy animacja przy ładowaniu nie będzie dropiła) i wiedźmina z doskoku (też czy eq będzie działał szybciej, no i szybka podróż). Jeszcze u4 multi rzadko. Konsoli się nie pozbywam, więc giercować będę nadal, lista długa. Pójście na łatwiznę kusi, jednak chyba się pokuszę o wrzucenie dysku do konsoli, żeby było po Bożemu :E. 

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dreams wyszedł update dodający VR, ludzie już tworzą content :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

W trzy akurat powiedzmy gram i ciekaw jestem efektów z ssd, tj, horizon, spyro :E (czy animacja przy ładowaniu nie będzie dropiła) i wiedźmina z doskoku (też czy eq będzie działał szybciej, no i szybka podróż). Jeszcze u4 multi rzadko. Konsoli się nie pozbywam, więc giercować będę nadal, lista długa. Pójście na łatwiznę kusi, jednak chyba się pokuszę o wrzucenie dysku do konsoli, żeby było po Bożemu :E. 

Nie bądź buła, dawaj wariata do środka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...