Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Aim Controller nie jest koniecznością. To jest raczej fajny dodatek dla tych, którym VR spodoba się na tyle, aby wydać na to kolejne kilka stów. Ten zestaw który podałeś razem z tymi "pałkami" na początek będzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2020 o 18:19, larry.bigl napisał:

O kurka to wychodzi 2k ?

Jak ktoś może poczekać to czekaj na BF to wtedy kupisz z move za około 1300-1400 i wtedy warto. Move duo packa łykaj szybko bo jak ostatnio był lockdown to move wywiało i kosztowały nawet 600+ a janusze na allegro sprzedawali kilkunastoletnie dildosy od ps3 nawet po 250 sztuka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc bo nigdy w życiu nie łączyłem konsoli z monitorem.

Zostawiam córce PS4 Pro, spodobał jej się ten monitor, twierdzi, że jeśli będzie grała to tylko na słuchawkach z końcówką mini lub zwykłym jack'iem. Podpowiedzcie, jak ma wyprowadzić dźwięk? Jest jakaś przejściówka z optyka w konsoli na jack'a?

Szukam, nie mogę znaleźć...:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, jacek2707 napisał:

Ze specyfikacji wynika, ze ma wyjscie sluchawkowe

faktycznie - nie chciałem dawać linku do sklepu (Media Expert) a specyfikację czytałem tam (nie ma mowy o wyjściu słuchawkowym albo też nie widzę) i podlinkowałem stronę producenta, nie wczytując się głębiej.

Moja wina, dzięki za zwrócenie uwagi, nie ma w takim razie tematu.

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ODIN85 napisał:

Do pada.

nie miałoby to wpływu na jakość?

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad od PS4 gra całkiem znośnie wbrew pozorom ;) 
@milekp PS4 obsługuje tylko 1080p lub 4K oraz nie wyda z siebie więcej niż 60hz, wiec ten monitor trochę kiepsko pasuje do konsoli, ale działać będzie.
Benq 277HDR kupisz za ~700 zł w black friday na Amazonie, ja kupiłem za 650 zł. Miał swoje 5 minut na forum.
Edit. Jednak się wyprzedał i zostało kilka sztuk w różnych miejscach.

Edytowane przez musichunter1x
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki widzę, że muszę porządnie wejść w temat i coś znaleźć. 

Prośba dla użytkowników - możecie polecić jakiś dobry monitor do ps4, dwadzieścia parę cali, nie większy, nie TN i w cenie powyżej tysiąc złotych. 

Co do ceny - wygrałem kartę podarunkową o wartości 1000 zł za opinię o kupionym niedawno oledzie i dlatego chcę ją wydać w całości. Do tego jestem "skazany" na media expert.

Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, milekp napisał:

nie miałoby to wpływu na jakość?

W moim wypadku miałem lepszy dźwięk podłączając słuchawki do pada niż pod monitor LG. ;) Jeśli nie będzie to rozwiązanie uciążliwe, nie ma co kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, milekp napisał:

Prośba dla użytkowników - możecie polecić jakiś dobry monitor do ps4, dwadzieścia parę cali, nie większy, nie TN i w cenie powyżej tysiąc złotych. 

Co do ceny - wygrałem kartę podarunkową o wartości 1000 zł za opinię o kupionym niedawno oledzie i dlatego chcę ją wydać w całości. Do tego jestem "skazany" na media expert.

Ten Benq na początku kosztował ~1200 zł, później spadł do ~900 zł i dopiero w rzadkich promocjach spadał tak nisko ;)  Był szeroko polecany jako dobry monitor z podstawowym HDR do 1000 zł.
W media expert masz go za 929 zł, możesz dokupić kabel / grę / drugiego pada i będzie ponad 1000 zł. Benq mam do dzisiaj, ale teraz gram na XE9305.
Następne monitory  warte uwagi to Philipsy serii momentum(325, 436, 558) przynajmniej jeśli chodzi o granie na konsoli, ale to już wyższe widełki cenowe i rozmiarowe.

FullHD wygląda na nim ostro, a będzie i tak lepsze niż 1440p skalowane z 1080p.

Edytowane przez musichunter1x
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy będzie można ściągać betę nowego CoD dla osób bez preordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś przegapiłem, czy Morele tak leci w kulki przy okazji jak przeglądam ogólne ich promocje w ramach 'Festiwalu zniżek'? I jeszcze to 'Sprzedano 2 szt.' ? 
Myślałem, że 1319 zł to cena za PROsiaka, sam jak w MM brałem w marcu PS4 Pro wraz z premierowym NiOh 2 o wartości 200 zł+, to życzyli sobie 1295 zł za całość.

tZJ48Za.jpg

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sony znow wymusilo na mnie aktualizacje konsoli (inaczej nie dzialaly funkcje sieciowe) i tak jak wielu innym osobom padla mi lista znajomych. Czy gra sieciowa ze znajomymi dziala, to jeszcze nie sprawdzalem, ale sadzac po braku tej listy, to moze byc klopot z polaczeniem. Ze tez ludzie zgadzaja sie na ten idiotyczny proceder wymuszania aktualizacji, podobnie jest w windows 10... Zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem, co "złego" jest w tych aktualizacjach, że się tak niektórzy boją ich instalować? czyżby piraty na nowym sofcie nie działały?

miałem ps3 to z automatu mi się to instalowało, a płakali tylko ci co piracili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/150793/ps4-z-wielkimi-problemami-po-aktualizacji-firmware-gracze-nie-moga-grac-i-narzekaja-na-zmiany.html

 

Mam nadzieje, ze wiekszosc wymienionych felerow to albo rzadkie przypadki, albo nieprawda. Tak czy  inaczej jeszcze okolo godzine temu na stronie tytulowej ppe byl inny artykul o nowej aktualizacji konsoli. Popatrzylem sobie na komenty, widze ze ludzie niektorzy narzekaja, ale mysle sobie, to mnie nie dotknie, bo moja konsola w sumie malo uzywana i tylko te felerne moga sie bardziej popsuc przy aktaulizacji, a tu patrz co sie dzieje. Mogli na ppe szybciej dac ten nowy art, to bym nie aktualizowal.

Zreszta i tak nie chcialem atualizowac, ale "mondre" sony wylogowalo mnie z psn i przy probie wlaczenia czegos sieciowego informowalo o nowej aktualizacji, wiec wywnioskowalem, ze jest obowiazkowa, tak jak czasem sie to dzialo. W kazdym razie radze wszystkim uzytkownikom, jesli da sie uzywac funkcji sieciowych na konsoli bez nowej aktualizacji to jej nie instalujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kochan4 napisał:

a ja nie rozumiem, co "złego" jest w tych aktualizacjach, że się tak niektórzy boją ich instalować? czyżby piraty na nowym sofcie nie działały?

Mało to razy wypuścili wadliwy soft po którym działy się jakieś jajca? Sam tego doświadczyłem i już myślałem że konsola na śmietnik, a po gwarancji to możesz ich cmoknąć w dupę. 

Na ps3 ani razu się nie wahałem instalować, po tej akcji na ps4 już nigdy nie instaluję ad hoc i czekam czy właśnie takie kwiatki nie wyjdą.

Architektura x86 miała być takim mlekiem i miodem płynąca, a na razie to same buble przez to wychodzą, bo łatwo i szybko się pisze to ławto zasypać potem milionami łatek które "naprawią".

Powiedziałem dzisiaj dla żartu że pewnie w tym sofcie będą ubijać ps4, żeby ludzie kupili ps5 i chyba coś w tym jest :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - da się zrobić żebym co chwile nie musiał zmieniać ustawień przycisków na padzie w PS4 bo na NBA2k20 mi jest potrzebne troche inne do jakich jestem przyzwyczajony i do Fify jakbym chciał z kimś pograć czy sam też inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bialas55 napisał:

Mam takie pytanie, sprzedaje używaną konsole 500gb (nie slim) z 1 oryginalnym padem, pełne okablowanie, pudełka czy papierów brak, stan techniczny i wizualny bardzo dobry +, rzadko jej używałem, nawet można powiedzieć że bardzo rzadko. Ile wymagać za taką konsole, bo osoba chcę kupić i mówi że za 500 kupi, ale wg mnie to mało trochę 600 raczej? 

Ja szukałem 2 miesiace temu ps4 w okolicy 400-450zł.
Jak zobaczyłem ile ludzie sobie życzą, to kupiłem tutaj na forum ps4 pro z 2 padami za 750zł.

Tak więc moim zdaniem zwykły ps4 nie jest warty 600zł , ale czy ktoś za tyle kupi cięzko stwierdzić. Dla mne osobiście to 500zł jest w sam raz i dla kupującego i dla sprzedawcy jak na konsole z 1 padem i bez gier w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bialas55 napisał:

Mam takie pytanie, sprzedaje używaną konsole 500gb (nie slim) z 1 oryginalnym padem, pełne okablowanie, pudełka czy papierów brak, stan techniczny i wizualny bardzo dobry +, rzadko jej używałem, nawet można powiedzieć że bardzo rzadko. Ile wymagać za taką konsole, bo osoba chcę kupić i mówi że za 500 kupi, ale wg mnie to mało trochę 600 raczej? 

W zeszłym miesiącu sprzedawałem swoją - stary FAT z 2017 r. z 2 oryginalnymi padami. Zarobiłem 680 zł. Im bliżej premiery, tym wartość PS4 będzie pewnie malała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wlaczylem konsole i juz dziala lista znajomych, a co do innych problemow, to jeszcze takowych nie napotkalem. Dobrze ze obylo sie bez kolejnej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej edycje limitowane potrafią trzymać cenę. W ten sposób uzasadniłem sobie zakup limitowanego prosiaka z DS, ale musiało powstać tyle niechęci do tego tytuł, że do dziś można kupić nówki :E  Dobrze że Kojima mnie nie zawiódł, bo inaczej byłbym poirytowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na pewno jedna osoba z forum, ale czy ktoś jeszcze oblatał całą Yakuzę na pleju? W końcu jak zdecydowałem się i kupiłem kolekcję 3-5, to ta natychmiast zdecydowała się stanieć :E, do tego zapowiedzieli w gej passie :E 

Ale wracając, gram w tą Trójkę i kurcze, jest ból po graniu w Kiwami i 1080p/60fps tego nie przykryje. Czuć że pierwsza gra na ps3. Kto grał na ps2, to na pewno był przeskok ogromny, ale po kiwami to przeskok w przepaść :E.

Liczę że się rozkręci, tzn, seria. 5 tylko liznąłem ale to już było "to", więc mam nadzieję że 3 jest taka przejściowa i 4 będzie już git. Like a Dragon trochę się obawiam przez zmianę stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjecia z filmu Uncharted zródło filmweb.pl

29404.7.jpg

29405.7.jpg29406.7.jpg29407.7.jpg

Edytowane przez rambek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - mam pada na gwarancji w Neonecie, popsuła sie nagle sama lewa gałka i oddałem do naprawy - czekam miesiac i nadal nie ma odzewu .. jaki jest czas ,ile mogą trzymać tego pada? jest to jakos uwarunkowane prawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...