Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Thermalgrizzli to jest faktycznie dobra pasta.

Wczoraj po ponad półtora roku od ostatniego smarowania, sprawdzałem stan pasty w lapku gejmingowym, który każdego dnia jest intensywnie używany przez parę godzin. Posmarowany był cpu 8750h (6/12) i 1060gtx właśnie thermagrizzli. Pasta byla w stanie bardzo dobrym, fajna mieciutka i świeżutka. Lapek nie wykazywał przegrzewania, jak to robił na paście fabrycznej przy której po dwóch latach użytkowania, wył jak głupi ale pasta była kamień. 

Sprawdziłem też prosiaka, w którym wymieniłem paste też jakoś ponad rok temu, użyłem wtedy bodajże coolermaster gel czy jakoś tak niby super ekstra zajebista. Pasta po tym czasie była w średnim stanie. Gdyż jak ją nakładałem to była fajna miękka a po otwarciu byla juz stwardniała. 

Przesmarowałem tym razem prosiaka thermalgrizzli i konsolka zaczęła ciszej działać zauważalnie nie wchodząc na wyższe obroty ale moim celem byl dać ciekły metal. Jednak lakier do paznokci który kupiłem na ta okazję zestarzal się od prawie 2 lat się do tego zbieram... Także świeży lakier mam i będę smarować ciekłym, a co tam, niby ma być dobrze. :E

Smarowałem już kiedyś i5 3570k który działa od lat z clp. 

W swoim kompie mam 8700k tez oskalpowany i od kilku lat juz będzie chyba ponad 4 jest posmarowany ciekłym miśkiem wszystko śmiga temperatury wciąż tak samo bardzo dobre. 

Jednak z drugiej strony ten koleś poniżej może mieć rację żeby nie smarować ciekłym jeżeli konsola nie będzie codziennie używana. Prosiaka zasadniczo codziennie włączać nie będę pewnie raz w roku to sobie dam z tym spokój. 

 

 

 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wygląda koszmarnie i do tego tak samo działa, to nie wyrabia chyba sam dev :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Skoro wygląda koszmarnie i do tego tak samo działa, to nie wyrabia chyba sam dev :szczerbaty:

Na PRO działa w tych 30k/s a na zwykłej jest o połowę mniej 

img-kb-ULTe-QForg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

Na PRO działa w tych 30k/s a na zwykłej jest o połowę mniej 

img-kb-ULTe-QForg

Wystarczy ustawić mniej oponentów i już jest 30, na pc jak masz słabszą kartę też ujmujesz detali, a tu się Dziwisz że nie ogarnęli na słabszej konsoli? Redzi też zjebali cp2077.na premierę na PS4, dopiero po którymś patchu zaczęło to jako tako chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z posiadaczy PS4, może jeszcze potwierdzić problemy po najnowszej poprawce 9.0.0? 

Ja przez blokowanie jej instalacji, nie mam dostępu do PSN i osiągnięć ?. Więc zastanawiam się czy ryzykować instalację, czy czekać na kolejną ?.

Edytowane przez .PaVLo.
Ort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto do tej je potwierdził? Jakoś nie widziałem na forum żeby ktoś narzekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem po kilku forach o problemach, ale dzisiaj uaktualniłem PS4 Pro i jak na razie żadnych problemów, gry chodzą. Jedynie został stary problem z rwącym dźwiękiem menu, podczas ściągania gier przez Wifi na SSD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po ostatniej aktualizacji systemu jest problem z appką playstation plus video pass, wywala oglądanie do menu appki, albo wali błędem CE-34878-0.

Co do gier to jeszcze tego nie było.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę bo pclaba już normalnie przeglądać się nie da...


Jaki jest cel wstawiania takich filmików? Ten gość Ci płaci za promowanie jego serwisu?


To jest kurde FORUM.
Nikt nie pytał o naprawę PS4 a takich filmików jest tyle na YouTubie ,że szło by zaspamować nimi kolejne 500 stron.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se załóż temat o naprawach ps albo chociaż opisuj czego dotyczy dany film, jakoś w tematach kart graficznych nikt nie wrzuca filmów gości naprawiających szroty pokoparkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry,

właśnie zakupiłem PS4 pro. Mam TV LG 65 4k. Czy musze coś specjalnego ustawiać w konsoli żeby gry były w 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli gry w 4k bo nie wiem czy jakaś gra w 4k śmiga na protezie, bardziej upscaler i checkboard, ale na pewno ustaw sobie na wyjściu wideło 2160p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic o wieśku na ps4 chyba gdzieś wcięło... Czy przypadkiem Odin nie był autorem i ma to związek z czystką dot. jego osoby? Tak jak to dotknęło tematu o ps5. Anyway, nie sądziłem że kiedyś to nastąpi ale w końcu ukończyłem wiedźmaka po raz drugi i dodatki po raz pierwszy. Tak jak przypuszczałem, niestety mnie nie porwały :E. Ale to pewnie wina leży we mnie. Całe szczęście to już za mną, teraz jeszcze tylko dokończyć rdr2 i mogę spakować konsolę :E.

Żeby nie był OT, to jeśli ktoś jeszcze użytkuje zabytku jakim jest ps4, to polecam z czystym sumieniem Kryonauta. Wrzuciłem jakieś 1,5-2 miechy temu i na prawdę jak dotąd daje radę i jest najlepsza z tego co miałem (gelid i 2x mx2). 1gr spokojnie starczy jeszce na nie jedną aplikacje, tylko zastanawiam się czy nie skamienieje w tubce i czy nie użyć na ps3 (pewnie i tak to zrobię z ciekawości), choć pewnie i tak jeszcze zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież temat o PS5 cały czas wisi. Czy były jakieś cyrki z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były, inaczej bym nie wspominał :P. Zaraz jak "skasowali" Odina85-1 tj. Odina-One-Kenobiego :E, do śmieci poszły wszystkie posty i tematy, w tym ten główny od PS5. Chyba zreflektowali się albo ktoś zwrócił uwagę i temat powrócił, ale pewnie tylko ten. Nie pamiętam czy ten od wieśka też Odin zakładał, ale tak czy siak nie mogłem znaleźć, a jeszcze niedawno tam pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli to mi się po merdało, a druga sprawa że wyszukiwarka nie pokazała. Czyli o tym Wieśku pisałem w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Dobra, czyli to mi się po merdało, a druga sprawa że wyszukiwarka nie pokazała. Czyli o tym Wieśku pisałem w innym temacie.

Forumowa szukajka jest do dupy. Trzeba szukać przez Google jak już :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...