Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Daliby jakies nawet proste gierki z psn za friko to ten szajs vr wszędzie upychaja, oj sony zeszlo na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry warte mniej niż 200 zł, 2 pady, konsola i już ponad 2000 zł na licytacji za prosiaka :E 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsola-playstation-ps4-pro-1tb-2-pady-i-5-gier-wxo
Chyba dokupię parę gierek i z nimi wystawię swoją limitkę z DS, bo wisi już pół roku.
To wszystko na miesięcznym koncie allegro.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, musichunter1x napisał:

Gry warte mniej niż 200 zł, 2 pady, konsola i już ponad 2000 zł na licytacji za prosiaka :E 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsola-playstation-ps4-pro-1tb-2-pady-i-5-gier-wxo
Chyba dokupię parę gierek i z nimi wystawię swoją limitkę z DS, bo wisi już pół roku.
To wszystko na miesięcznym koncie allegro.

Pora i moją ps4 pro sprzedać :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dawidoxx napisał:

Pora i moją ps4 pro sprzedać :E 

Obecnie na allegro są tylko 2 strony konsol PS4P. Najwidoczniej zdjęcia i gry w zestawie robią swoje lub to sztuczne podbijanie, ale widziałem już inną za +2000 zł.

Edytowane przez musichunter1x
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba musi chodzić o przeróbkę, bo nie mogę zrozumieć takiej ceny. Przecież niewiele dorzucasz i masz zupełnie inny sprzęt jakim jest ps5. 

Kolo też sprzeda to ps4 i przesiadka na ps5 wyjdzie go za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, musichunter1x napisał:

Obecnie na allegro są tylko 2 strony konsol PS4P. Najwidoczniej zdjęcia i gry w zestawie robią swoje lub to sztuczne podbijanie, ale widziałem już inną za +2000 zł.

Ceny PS4PRO są teraz kosmiczne. Używki chodzą po 1500-2000 zł i żeby było śmiesznie sprzedają się czyli ktoś je kupuje. Jak SONY sypnie nowymi grami w stylu Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 i God of War Ragnarok to się dopiero ludzie rzucą bo okazało się że we wszystkie nowości pograją jeszcze na 4. PS5 jest nadal ciężko kupić, cenowo również wychodzi sporo drożej bo trzeba dać te 3000-3500 zł to PlayStation 4 dostało drugie życie.

15 minut temu, dawidoxx napisał:

To ps4 mozna przerobic? :D 

Ta, wkładając dysk SSD w miejsce HDD ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, azgan napisał:

Ceny PS4PRO są teraz kosmiczne. Używki chodzą po 1500-2000 zł i żeby było śmiesznie sprzedają się czyli ktoś je kupuje.

Przed świętami za ~1550-1850 zł chodziły w setkach sztuk lub nawet za więcej. Sklep z używanymi sztukami na allegro nie miał tyle na stanie i skupowali na chybcika :E Szkoda, że nie dodałem go do obserwowanych, bo było to widać po opiniach, a teraz już go nie znajdę.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, musichunter1x napisał:

Przed świętami za ~1550-1850 zł chodziły w setkach sztuk lub nawet za więcej. Sklep z używanymi sztukami na allegro nie miał tyle na stanie i skupowali na chybcika :E Szkoda, że nie dodałem go do obserwowanych, bo było to widać po opiniach, a teraz już go nie znajdę.

Jeszcze się okaże że ktoś kto kupił PS4PRO teraz ją sprzeda z zyskiem :szczerbaty:.

Moja poszła za 2500 ale z grami ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam za jaką drobnice ludzie wystawiali faty po zapowiedziach protezy :E. Na tym to by się człowiek obłowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2017 na Black frajera kupiłem Prosiaka za jakoś ~1150pln. A następnie sprzedałem używanego gołego fata za 750pln.

To były czasy :E

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Ja w 2017 na Black frajera kupiłem Prosiaka za jakoś ~1150pln. A następnie sprzedałem używanego gołego fata za 750pln.

To były czasy :E

 

Poczekaj jeszcze trochę to może też sprzedaż swoje PS4PRO w okolicach 2000 zł, dołożysz do PS5 z 400-500 zł i będzie nówka na kolejne parę lat :szczerbaty:

Z tymi cenami "prosiaczków" to jest teraz jakieś wariactwo ?

A pady do 4 to często podróbki i trzeba uważać na aukcjach 

Podróbki padów PS4 w rękach policji w Koszalinie. Sprzęt o wartości 140 tys. zł https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-27-podrobki-padow-ps4-w-rekach-policji-w-koszalinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

To były czasy :E

Teraz już nie ma czasów :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, azgan napisał:

Poczekaj jeszcze trochę to może też sprzedaż swoje PS4PRO w okolicach 2000 zł, dołożysz do PS5 z 400-500 zł i będzie nówka na kolejne parę lat :szczerbaty:

Z tymi cenami "prosiaczków" to jest teraz jakieś wariactwo ?

A pady do 4 to często podróbki i trzeba uważać na aukcjach 

Podróbki padów PS4 w rękach policji w Koszalinie. Sprzęt o wartości 140 tys. zł https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-27-podrobki-padow-ps4-w-rekach-policji-w-koszalinie

Nie wiem czy sobie tego prosiaka nie zostawię do kolekcji. Zobaczy się.

Od lat wszystko podrabiają i jest rozprowadzane przez małych sprzedawców, szczególnie takie różne drobne rzeczy, a teraz jak w sklepach drogo i popyt duży to pewnie jeszcze łatwiej się nadziać na jakichś allegro na podróby, dla tego jak omijam szerokim łukiem małych sprzedawców na allegro/ebay i podobne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2022 o 12:16, dawidoxx napisał:

Pora i moją ps4 pro sprzedać :E 

Jak w dobrym stanie to w okolicach 1500-2000 zł pójdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jaką gierkę samochodową polecacie do offline split screen dla dwóch graczy? 

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, azgan napisał:

Używki PS4PRO już po 2000 zł biegają na OLX ?

A limitka powystawowa z The Last of Us Part II to nawet za 2300 PLN :szczerbaty:

https://m.olx.pl/d/oferta/sony-ps4-pro-1tb-the-last-of-us-ii-limited-edit-last-of-us-gwarancja-CID99-IDNC3i8.html

Ktoś to ogarnia ?

Jestem ciekaw czy ta sytuacja to dalej  skutki długotrwałych lockdawnów i problemy z dostawą wszelkiego rodzaju części do elektroniki czy lecenie w kólki i sztuczne zawyżanie cen.

Wątpie żeby obniżyli ceny jak to wszystko się skończy. Ludzie się pewnie przyzwyczają i dalej będą przepłacać za wszystko. Będzie to na rękę koncermom.

Co za czasy. Trzeba mocno trzymać kciuki żeby konsola nam nie padła bo możemy słono zapłacić za naprawę lub co gorsza będziemy zmuszeni do zakupu nowej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to sztuczne zawyżanie cen i problem leży gdzie indziej. Obecnie komputery gamingowe są potwornie drogie. Jeśli rodzic, ktoś słabiej zarabiający albo po prostu niedzielny gracz ma kupić sprzęt do grania, to wybierze konsolę. Obecnie w cenie PS5 czy xsx można kupić kiepską kartę graficzną i to często używaną. Nowe "tanie" karty AMD są na szynie 64bit i mają 4gb pamięci. Dopóki bańka btc nie pęknie, dopóty ceny sprzętu będą wysokie. Jak minerzy przestaną kupować drogie karty, to kto je kupi? Zobaczcie staty na steamie, zbyt wielu graczy nie ma takich drogich kart. Jak ceny kart spadną, to i ceny konsol spadną. Jakbym miał teraz kupować gamingowego pc to by mi głową pękła. Lepszy pc do gier szło kupić w 2019 za 5000zł niż teraz za tę samą kwotę. Skoro ktoś będzie musiał kupować sprzęt, to ceny kart będą musiały spaść. Obok covida to właśnie mining jest wg mnie winny obecnej sytuacji cenowej. Na logikę - wolelibyscie kupić komputer do gier że średnia kartą za 6000zł czy PS5 albo xsx za 3000?  Dla mnie wybór jest prosty. Co innego jak topowa karta typu rtx 4080 będzie kosztować 3000zł. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze kwestia wielkości mieszkań.Teraz szczytem marzeń młodych małżeństw to 55-60m2.Pc są zajmują dużo miejsca,więc po co gracić tak małe lokum sporym biurkiem z monitorem i skrzynką.

Dlaczego laptopy przeżywają teraz drugą młodość? Bo są poręczne,zajmują mało miejsca i mają konkuręcyjną cenę w porównaniu do drogich pc.

Tak samo konsola zajmuje relatywnie mało miejsca i zmieści się za każdym tv.

Kolejna kwestia to wygoda grania. Po całym dniu pracy człowiekowi na prawdę już się nie chce siedzieć przed monitorem,jak można się walnąć na kanapie z padem i piwkiem w ręku.

Oczywiście gry najlepiej wyglądają na pc ale w tych czasach konsola są zupełnie nieopłacalne i konsola to lepszy wybór do taniego grania.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wole na starej ps4 pykac z pozycji lezacej i to w gry ktore na pc mam płynniej i w wyższej rozdzielczości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bf 5 na ps4 jest grywalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko sa czasami przycinki jak sie duzo dzieje, ale daje radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalny = przynajmniej te stałe 60 kl/s, a nie jakieś spadki i szarpanie do 30/40

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...