Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnego do zrobienia trofika w Far Cry 5 "Może będzie z tego coś więcej" czyli odbijemy wspólnie np. 3 obozy i wpadnie. Czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Red dead redemption wrażenia na uk ign masakra będzie gra.

Deweloping podobno trwa już 8 lat, wszystkie studia lecą pełna para nad jednym tytułem

Ojj będzie grubo tej jesieni.

Rockstar gra w swojej lidze, nikt tak naprawdę nie może się z nimi równać.

Strategia 1 tytuł na generację wchodzi chyba w etap realizacji

Rockstar has spent the last eight years building a world. Not generating one procedurally but crafting one by hand. Red Dead 2 embraces new technology to realise those core ideas in new ways – a more detailed, immersive, and interactive open world, where fun is every bit as important as fidelity. But this new world, unlike previous ones, hasn’t been made by a single Rockstar studio but all of them, functioning as a single team, working constantly, for the best part of a decade.

“We've done it out of necessity. It used to be that a 50-person team could make a game, and then it just got bigger and bigger and bigger,” Nelson tells me. Since work began on the project, Rockstar has gradually consolidated all of its studios into a single team spanning the globe. So whereas previously it shipped games made by Rockstar North or Rockstar San Diego, Red Dead 2 will be presented as a Rockstar Games Production. A global effor

Czasami zapominam ze ostatnie gry rockstara były na starą generację na ta jeszcze nic nie dostalismy.

Team odpowiedzialny za maxa również pracuje nad grą wiec można się spodziewać mechaniki strzelania z maxa 3 (która notabene nie ma sobie rownych)

Po nowych scenach można również sądzić ze broń będzie realistycznie trzymana przez postacie, rewolwer w prawej ręce np strzela trzymana w lewej jak to miało miejsce w maxi.

Co więcej mon będzie służył do przewożenia rzeczy, zwięzły, wszystko będzie wizualnie widoczne na jego grzbiecie.

Hype będzie niewyobrażalny w październiku.

Dla mnie osobiście szykuje się największą premiera od czasu GTAV i wiedźmina 3 .

Dla takich tytułów jak ten nadal pomimo upływu tylu lat nadal jestem graczem.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie:

GTA3 - gra przełomowa

GTA4 - gra przełomowa

GTA5 - gra bardzo dobra

MP3 - gra bardzo dobra

Także jakbym miał PS4 teraz preorder w ciemno, bo albo będzie bardzo dobrze, albo znów w jakiś aspektach odstawią rynek.

edyta.

*Jedyna niebezpieczeństwo to online, że mechanizmy jakie powstały będą tak naprawdę pod multi :(

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zgadzam się w 100%, nie zapominaj o red dead redemption 1 też była swego czasu bardzo dobra.

Gry rockstara są przełomowe na pewno jeśli mówimy o fizyce euphorii.

Czasem się zastanawiam dlaczego inne firmy nie używają tego silnika

Max 3 to perełka ogrywalem na premierę na pc bajka, szkoda ze nie zrobili remaster na ps4 z chęcią bym kupił.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w RDR nie grałem, ale jak wyjdzie jakiś remaster albo uda się już z emulatorem to obadam. Dziki Zachód to nie mój klimat, ale w wykonaniu R* to nie ma znaczenia :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hoodedman
Napisano (edytowane)

Dla mnie osobiście szykuje się największą premiera od czasu GTAV i wiedźmina 3 .

Dla takich tytułów jak ten nadal pomimo upływu tylu lat nadal jestem graczem.

zgadzam się. U mnie jest tak samo. 

W moim przypadku gry już powoli mnie przestają interesować w tym sensie że nie mam czasu na jakieś półprodukty. Gram jak wychodzi coś naprawdę wielkiego. Wtedy wkręcam się tak że żona ma do mnie poważne pretensje. Jak zacząłem Uncharted 4 to żona się załamała jak zobaczyła pierwszy akt - "boże i znowu wsiąkniesz na tydzień" - tylko że po skończeniu takiego U4 nie ma co robić. Wiedźmin 3 to był pożeracz czasu masakryczny. Czuję że RDR2 będzie podobny pod tym względem. Taki GOW czy The Order to krótkie akcje, przy RDR2 moja żona przejdzie załamanie nerwowe :E

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, pozyczylem od brata ps4 i dodalem swoj profil z podpiętą karta visa, czy jesli sie wyloguje to na inncyh profilach tez ta karta bedzie podpięta ?

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, pozyczylem od brata ps4 i dodalem swoj profil z podpiętą karta visa, czy jesli sie wyloguje to na inncyh profilach tez ta karta bedzie podpięta ?

Karte podpinasz do konkretnego konta PSN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karte podpinasz do konkretnego konta PSN

Rozumiem, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung w swoim tegorocznym flagowcu odskoczył konkurencji jeżeli chodzi o TV do gier. Poza fenomenalnym HDR dodał upłynniacz znany z filmów, tylko że do trybu gier. Jak on działa może się przekonać prawie każdy mając TV z taką opcją. Wystarczy włączyć tryb Film z upłynniaczen. Testowałem to u siebie kilka miesięcy temu na GTA V. Gra w ruchu wyglądała jak 60 FPS. Efekt był widoczny nawet dla laika. Niestety wszystkie TV produkowane do tej pory miały w tym trybie bardzo wysoki Input Lag. W Samsungu Q9 2018 wynosi on zaledwie 20 ms, czyli wynik lepszy niż większość TV w trybie gra! Granie na tym modelu to inna jakość bo gry 30 FPS wyglądają prawie jak w 60 FPS. Co ciekawe gry w 60 FPS również działają jeszcze lepiej za pomocą funkcji poprawiającej ostrość.

Dobrze jak by inni producenci podążali za Samsungiem bo jest to mały przełom w tym kierunku od bardzo dawna. Poczekam jeszcze trochę i jak wszystko się potwierdzi i ten TV będzie miało więcej osób to mój OLED wyląduje w sypialni, a do salonu tam gdzie beda konsole trafi ten Samsung. Taka zmiana będzie miała jeszcze jeden plus, ze względu na bardzo jasne pomieszczenie, w którym Samsung będzie się sprawował lepiej od OLEDa. Ten za to pokazuje pazury w obecnym pokoju i w właśnie takiej sypialni :)

Po więcej informacji odsyłam do testu Q9 2018 od moich znajomych z HDTVPolska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzialem ten test, robi wrazenie nie powiem ale placic tyle kasy za ten bajer to lepiej zainwestowac w cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest topowy TV, ale pewnie nie będzie problemem aby wdrożyć tą funkcję do tańszych serii. Trzeba trochę poczekać na rozwój sprawy i krok konkurencji. Ceny TV szybko spadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem wiem za rok moze dwa to bedzie w tv ze sredniej polki napewno, kwestia czasu. ale nic nie zastapi prawidzwych 60klatek i uwazam to za taki bajer. nie przeszkadza mi granie w 30fps z niskim input lagiem. bardziej co mnie jara w tv to ilosc nitow w HDR i tu wiem w co laduje gruba kase badz podswietlanie wielostrefowe. ja mam samusnga 7002 serie i poki co w zupelnosci mnie zadowala srednia polka, planuje zmienic za 1-2lata w zaleznosci jak sie rynek rozwinie i bedzie w przystepnej cenie tv z 1000nitow i podswietlaniem wielostrefowym do 5k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok niski input lag, a kwestia artefaktów? Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie ma artefaktów uplynnienia. Nie da się zaczarowany 30 fps do 69 do tej pory były duże artefakty j spory input lag, jestem w stanie uwierzyć w zredukowanie input lag ale Artefakty?

Jakieś ŹRÓDŁO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Rozwiązanie jest tak dobre i skuteczne, że aż nie che dowierzać się, że może być bez wad, prawda? Niestety pewne wady występują. Uzyskanie tak wysokiej ostrości i praktycznie zerowego rozmycia, w trybie „wyr. ruch LED”, wiąże się z widocznym migotaniem i spadkiem jasności ekranu. To drugie nie jest problemem, bo Q9 ma bardzo duży zapas mocy, ale migotanie niestety widać i najprawdopodobniej nie wszyscy gracze będą je w stanie zaakceptować. Na szczęście wady takie nie dotyczą używania funkcji „redukcja rozmycia”. Obraz jest wtedy tak samo jasny i przyjemny jak bez upłynniacza. Mogą jednak występować artefakty przy ruchach kamery, podczas testów prawie ich nie zaobserwowaliśmy! Kwestia więc naszego wyboru z których funkcji skorzystamy. Tak szeroki wybór czyni jednak Q9 najlepszym ekranem do gier, jaki przyszło nam testować."

Źródło: HDTVPolska

Skoro Maciek i Piotrek piszą o "prawie braku artefaktów" to pewnie ciężko to uchwycić "zwykłej" osobie :) Cena niestety kosmos, bo przewyższa nawet opisywane tutaj przez naszego hipokrytę działowego 10k zł za OLEDA :lol2:

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mogą jednak występować artefakty przy ruchach kamery, podczas testów prawie ich nie zaobserwowaliśmy! Kwestia więc naszego wyboru z których funkcji skorzystamy. Tak szeroki wybór czyni jednak Q9 najlepszym ekranem do gier, jaki przyszło nam testować."

Źródło: HDTVPolska

Skoro Maciek i Piotrek piszą o "prawie braku artefaktów" to pewnie ciężko to uchwycić "zwykłej" osobie :) Cena niestety kosmos, bo przewyższa nawet opisywane tutaj przez naszego hipokrytę działowego 10k zł za OLEDA :lol2:

Oni chyba dostają telewizory od producentów , więc pewnie trzeba czytać między wierszami. Domyślam się większej ilości artefaktów niż wynika ze słów "prawie nie zaobserwowaliśmy".

Czytałem różne recenzje tego TV i w cenie powyżej 10 tys za 55 cali nie wybaczę agresywnego systemu wygaszania i jak na razie problemu z właściwą reprodukcją barw.

Gdyby wyszedł odświeżony ZD9 to nadal wybór byłby oczywisty. Teraz jest nadal królem TV, ale już nie bez konkurencji.

Po co ja to piszę... i tak mnie na nie będzie na nie stać :E .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie testy TV na największych poratalach w PL to sponsorowane gówno, omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źródło:HDTVPolska

To czasem nie ci co w recenzjach z logiem MS zapomnieli o problemach z kolorami i brakiem niektórych formatów w obsłudze odtwarzacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie, czy jak posiadam tv fullhd (dość już wiekowy) to czy warto dokładać do ps4pro? 4k i tak nie odpalę , hdr też nie, a widzę , że używki zwykłej ps4 już można od 700 zł wyrwać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Weź zwykłą slimke. Jak się pośpieszysz, to za trochę ponad 800 zł kupisz nową, póki ludzie wyprzedają te po God of War.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wierzę, że nie ma prawie niewidocznych artefaktów. Sam jestem ciekawy na ile poprawili ten system, ale nie ma opcji że będzie to prawie nie widoczne, może przy poruszaniu się w przód postacią tak od bidy można by to tak ująć, ale przy obrocie kamery nie ma szans aby to było prawie nie widoczne, no chyba, że ktoś gra ~2m od TV i ma okulary jak Stępień. Migotanie to jest tragedia i takim kosztem nawet nie ma co myśleć o wyostrzaniu obrazu.

Aczkolwiek na pewno to jest duży krok do przodu tak niski input lag przy możliwości dowolnej regulacji upłynniacza, aby każdy znalazł swój sweet spot to jest coś czego od dawna brakowało w trybie gry dla konsol.

pytanie, czy jak posiadam tv fullhd (dość już wiekowy) to czy warto dokładać do ps4pro? 4k i tak nie odpalę , hdr też nie, a widzę , że używki zwykłej ps4 już można od 700 zł wyrwać

Jak do samych kilku exów to ps4 lub slim, ale jak chcesz się więcej pobawić to prosiak. Dodatkowe tryby performance odblokowujące fps, tryb boost polepszający wydajność/stabilność fps w niektórych starszych grach. Do tego masz supersampling czyli część gier będzie leciało w "4k" i będzie downscalowane do fullHD więc lepsze AA i lepsza ostrość/wyrazistość obrazu na fullHHD.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no chyba, że ktoś gra ~2m od TV

Hmm... 2m to dużo? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrywasz z kontekstu. 2m i okulary jak stępień :E to artefaktów nie będziesz widział. Osobiście nie wierzę, że tabletowe cpu w połączeniu nawet z najlepszym upłynniaczem na full, zniweluje artefakty do akceptowalnego poziomu. Ale jest suwaczek, i jak znam ten soft to wystarczy ustawić go na 70% i wtedy faktycznie może być to na akceptowalnym poziomie. Muszę oblukać gdzie będę mógł pograć na tym TV, aby zobaczyć na własne oczy jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi