Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego z zestawu rozkręcałem już trzy razy. Raz bo trochę leśnego dzbana mi skapło i się pokleił :E, drugi raz bo wymiana grzybów, a trzeci bo jednak nie wyczyściłem do końca.

Koleje otwarcie to już ewentualna wymiana baterii, bo zleciał strasznie z trzymaniem przez te cztery lata, jednak nie jestem pewny czy te kupiaste zatrzaski wytrzymają. Już mam dwa mikro pęknięcia i minus jeden zatrzask. Tragedia jak się porówna PS3 do PS4. Jakość minus "over 9000".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że pomogło? Wolałbym oczyścić niż oddawać do serwisu, bo pewnie z miesiąc nie będę miał pada do grania. Są tam jakieś naklejki/plomby, na które muszę uważać?

Za pierwszym razem pomogło na krótko, bo przeczyściłem go tylko z grubsza. Za drugim razem użyłem już pędzelka a potem porządnie przedmuchałem. To było kilka miesięcy temu i do tej pory działa bezproblemowo. O żadne plomby nie musisz się martwić. Samo rozebranie, przeczyszczenie i ponowne złożenie nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. To naprawdę bardzo proste. Staraj się tylko przy zdejmowaniu obudowy nie robić tego "na chama" a nic nie uszkodzisz i będzie ok. Pamiętaj, żeby potem właściwie podłączyć taśmy ale coś mi się kojarzy, że chyba jedna strona jest zaznaczona kolorem aby nie nastąpiła pomyłka i nie podłączyć w drugą stronę.

Edytowane przez Sleepwalker74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za wyczerpujące informacje i nawet linki do YT z filmikiem z rozbierania, bardzo mi pomogły. Niestety, jak sprawdziłem w domu gwarancję, to okazało się, że w listopadzie konsola (i wraz z nią pad) kończą 3 lata, więc do sklepu nie mam co oddawać. Dziś skompletuję materiały czyszczące i biorę się za robotę. Dam znać, czy się udało czy muszę szukać nowego pada :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za wyczerpujące informacje i nawet linki do YT z filmikiem z rozbierania, bardzo mi pomogły. Niestety, jak sprawdziłem w domu gwarancję, to okazało się, że w listopadzie konsola (i wraz z nią pad) kończą 3 lata, więc do sklepu nie mam co oddawać. Dziś skompletuję materiały czyszczące i biorę się za robotę. Dam znać, czy się udało czy muszę szukać nowego pada :E

Jak coś bardziej popsujesz to ja mam części zamianne w tym padzie co już mi się nie udało złożyć z powrotem :E TO za free moge oddać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś bardziej popsujesz to ja mam części zamianne w tym padzie co już mi się nie udało złożyć z powrotem :E TO za free moge oddać.

spoko, dzięki, będę miał na uwadzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gordon Lameman

Kojarzy ktoś może od kogo na allegro warto kupić PS3? Chcę kupić na krótko, żeby ograć red dead redemption.

Albo chociaż na co zwracać uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo chociaż na co zwracać uwagę?

przede wszystkim zwróć uwagę, że wersja na x360 była graficznie lepsza wink.gif Jak już masz przypominać sobie tę staroć, kup za grosze x360 lub pożycz xone bo rdr chyba jest we wstecznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1

Również polecam opcję z xboxem. Trafisz jeszcze taniej, choć tam trzeba trochę poszukać, żeby nie kupić trupa, albo xone.

Chyba że chcesz trofea na jednym koncie, to plej. Raczej bym celował w modele slim 300x lub ss. Te drugie można spotkać w na prawdę ładnym stanie.

No i jeszcze najważniejsza kwestia $$$$$ :E

Nikt ze znajomych nie ma, żeby pożyczyć? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie takiej szukałem, dzięki :E.

Niee noo, żartuuuję :E

Slim jest raczej bezpieczny, nie przypominam sobie żeby było z nimi coś nie tak, do tego cichsze niż faty. Oraz można zainstalować grę na dysk i będzie szybciej i ciszej.

Wygląda spoko, jedynie krzyżak od pada jakiś obgryziony. I łyse gałki, ale to będzie w większości zmęczenie materiału po tylu latach.

Sam zaraz rzucę jeszcze okiem, bo za 300 to jeszcze jak się dobrze zakręci to można coś znaleźć z kinkietem :E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz to kupić tylko dla jednej gry, to poszukaj czegoś tańszego może. Np. to:

https://allegro.pl/konsola-microsoft-xbox-slim-360-250-gb-gier-wysylk-i7371934786.html

W takiej cenie (poniżej 300 złotych) to nie ma co kręcić nosem tylko brać jak jesteś zainteresowany i tyle. Sprzedasz z grą za tyle samo potem i gitara.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Operacja z rozłożeniem, przeczyszczeniem i złożeniem pada w pełni udana - wszystko działa tak jak trzeba (zobaczymy na jak długo), nie trzeba kupować nowego, wielkie dzięki za pomoc :notworthy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz to kupić tylko dla jednej gry, to poszukaj czegoś tańszego może.

Tysz prowda. Kupić za stówę, byle wytrzymała te 20-30 godzin i wyrzucić po wszystkim :E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gordon Lameman

Zmieniłem koncepcję, właśnie ogarniam PS Now :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem koncepcję, właśnie ogarniam PS Now :P

Ja ogralem jakis rok temu reda 2 raz tym razem na ps now, i smiga to nadzwyczaj dobrze, opóźnienie jest praktycznie nie zauważalne, sama grafika lekko odstaje od wersji natywnej (ta była sporo gorsza niż na xbox ie 360) ale ujdzie.

Z tym ze ja grałem na necie 100mb no i nie było to w polsce ( tak swoją drogą wprowadzili juz oficjalnie?)

Ukończył ktoś może Assassin's Creed Odyssey? Gram i gram, a końca nie widać :E

Miałem kupic odysey, tymczasem zaczolem jakies 2 tygodnie temu ogrywam origins na ps4 pro I mnie znudziło po około 20 godzinach. Do wieska naszego ta gra nie ma startu pod względem fabuły historia, mechaniki zadań pobocznych i samego wciąga w świat.

Na plus zdecydowanie grafika i odwzorowanie Egiptu budowli, miast ( z tym ze historia jest słaba i sama mechanika pozostawia sporo do zyczenia, dlatego odechciewa się grac pomimo bardzo dobrego settingu.)

Czytałem że w oddysey jest tylko troszku lepiej więc z mojego punktu widzenia, lepiej poczekać na rdr 2, a tymczasem zacząć 3 x wiedźmina i tym razem ograć oba dodatki których od premiery nie miałem okazji ograć, a słyszałem wiele dobrego.

Szkoda tylko że sądów nie mam ogrywam od początku trójkę może mi zająć kilka miesięcy :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukończył ktoś może Assassin's Creed Odyssey? Gram i gram, a końca nie widać :E

Czytałem recki, i w jednej gość pisał ze na sam wątek główny potrzeba 70godz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi obie części podobają się. Origins kupiłem niezbyt szybko po premierze. Odyssey to już był must have przed RDR2, jakoś ten czas trzeba wypełnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogralem jakis rok temu reda 2 raz tym razem na ps now, i smiga to nadzwyczaj dobrze, opóźnienie jest praktycznie nie zauważalne, sama grafika lekko odstaje od wersji natywnej (ta była sporo gorsza niż na xbox ie 360) ale ujdzie.

Z tym ze ja grałem na necie 100mb no i nie było to w polsce ( tak swoją drogą wprowadzili juz oficjalnie?)

Nie wprowadzili.

Grafika zauważalnie gorsza przez kompresję co w połączeniu ze starszą grą daje mocno średni efekt.

Grać się da ale mając możliwość zagrania natywnie na X360/PS3 chyba wybrałbym taką właśnie opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Czy ktoś wie czy wersja PS4 Pro 1TB wraz z grą Fifa 19 w komplecie ma tą grę na fizycznym nośniku (pudełko, płyta itp), czy tylko sam CD-key?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja pudełkowa na 100%. Sony dodaje do konsol wyłącznie pudełkowe wersje gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja pudełkowa na 100%. Sony dodaje do konsol wyłącznie pudełkowe wersje gier.

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak odebrać Free Spartan Pack do AC Odyssey?

https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/328228/embark-on-your-odyssey-with-an-exclusive-gift-from-the-gods

Dopiero dziś wyczaiłem i nie ma nigdzie przycisku register :E próbowałem też logować się na swoje konto Ubi i lipa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi